panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jeszcze tylko doba - przetrwasz nie ma mocnych na babcię i z babcią się nie zadziera - zapomnieli? to im przypomnisz zbierzesz posiejesz ukręcisz i Gitara :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tylko babcia już ma dosyć - to jakaś głupota jest i tyle . No ale teraz dać się wywalić , nigdy . xD
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Ja też się nie dam, nie ma mowy!!! xD
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, wiesz to samo przyszło, aż się zdziwiłam nieco.:D
    A nagrody jakie dają to biorę, są lepsze i gorsze, a ja gorszego sortu bo nie dostałam ani razu 3 SP, 2x złotego banana, żadnych SN, żadnych pomocników.
    Gratulacje, fajnie, że masz pnącze. :D:inlove: A jak jesteś w dobrej grupie, to może, może ....;)

    O tak i to łagodnie powiedziane. Doskonale pamiętam ewent z kierpcami chyba, wtedy miałam poziom około 80, więc walczyłam jak lwica o wypadajki do ostatniego dnia, no i niestety wypajki nazbierałam, ale ewentu nie skończyłam przez internet. >:(:cry:
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jasne , że sięxD nie damy . :p
     
  6. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dostałam dzisiaj różowe myszki ;)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to gratuluję , fajnie ,że są . :)xD
     
  8. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Gratuluję Wszystkim którzy zdobyli pnącze i życzę powodzenia Tym którzy walczą o utrzymanie się w TOP-ie:)

    U mnie w grupie (9) wszystkie miejsca zajęte, lider ma zabawione 403 pieski a na ostatnim miejscu 61. Polaków jest 24.
    Jestem na 115 pozycji z 91 zabawionymi pieskami, i tak sobie to spadnę to znów podskoczę parę miejsc, to znów spadnę.....
    Wypadajki blokują, słabo lecą:( Rośliny mam 12 000 a wypadajek 5 szt, dobrze że o18 będę mogła aktywować pnącze kasztankowe i podgonię karmienie piesków. To co dziś uda mi się zrobić będzie musiało wystarczyć, bo jutro niestety nie będę mogła wejść na farmę.
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to jak wyrównasz wypadajki do rośliny to powinno starczyć :)
    u mnie minimum na ten moment jest 70 ale ciągle wchodzą tacy których nie było do tej pory
    pierwsza trójka nie wrzuca od 2 dni więc nie wiadomo ile mają już w zanadrzu lider ma 728 piesków

    ja jeszcze trzymam swoje krzesło- hemoroidów się można nabawić bo ja wstaniesz to zabiorą xD

    myślę że największe przepychanki to będą w ostatnich 50 miejscach tam na dole to cały czas się przepychają
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2017
  10. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Tak mam zamiar zrobić:) SN mam 5200, dziś zdążę zebrać jeszcze 2 razy ewentówkę i to musi starczyć.

    U mnie cały czas przetasowania na liście, tylko na samej górze zastój, liderzy dorzucają, ale tak delikatnie po kilka-kilkanaście szt. zabawionych piesków. A od połowy listy to już wyraźniej widać te przetasowania. Ja w ciągu 30 minut spadłam o 7 pozycji:cry:
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Chcecie zobaczyć?
    [​IMG]
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jak Ty to ładnie w dodatku połączyłaś
    superowe zdjęcie grupowe :)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przyszłam się schować w kąciku , cichutko będę się zachowywać . 8)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nic mi nie mów. :cry:
    Pot lał się strumieniami, nie chcieli się wszyscy zmieścić. Jeszcze oczywiście, żeby było miło mój net odmówił współpracy.
    Nie jest dobrze. -.-:cry:>:(:mad:
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    chcesz lizaka?
    [​IMG]

    ja nie mogę z pociągu wysiąść tak się wiesza gra non stop że szok
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz u mnie to czary mary. :cry:
    Dwa komputery w pokoju, w jednym jest net, a drugi mówi, że brak.

    [​IMG]
    Podejrzewam obce nacje o jakąś zmowę. :p:)
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w sumie ufoludki też często pokazują że są niebieskie kto wie o_O
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    P
    piękne zdjęcie z hardkorowego zajęcia niedzielnego dobrze ,że już jutro się kończy bo wreszcie się wyśpię


    Dziewczyny trzymam kciuki uda sie decydująca będzie dzisiejsza niebieska noc,duchów czy mopsów
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jaki super piesio :)

    jakbyś miała jeden komputer, to zmowa by nie wyszła na jaw xD

    ja nie widzę jeszcze na niebiesko, może mam większy dystans do tego siania xD

    aczkolwiek sieje cały czas, teraz przez 2 godziny siałam rzeżuchę, nawet z niej kości leciały :)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Top topem, niejeden jeszcze top przed nami. Dzisiaj 21 maja 2017 r., czyli .....

    [​IMG]
    mija dokładnie rok jak zbudowałam ten domek, jak zrealizowałam swoje malutkie marzenie.:D

    Pamiętacie jak się zaczęło?