panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Można i jedno i drugie. ;)
    Akurat ja głównie dostaję TPD, niby nic,
    a jednak kilka dni wcześniej przeskoczyłam poziom na wyspie. :D
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i do tego farma noż muli masakrycznie :(
    każdy wybór ma
    ja się ciesze że przez te wszystkie dni jak nigdy podczas siewnego eventu mam dostęp do nawozu na targu i nawet wcale nie drogo
    własny zapas wystawiony po maksie nadal mam
    sprzedam trochę pszenicy i będzie na równo a pieski dają rożne rzeczy na szczęście nie tylko pd czy sg
    dały banany skrzynki xxl hipopotamy różowe pandy
    babeczki które tez muszę kupować na targu bo ja ich nie mam
    wiec nawet kupując nawóz pod event cały mnie się opłaca jednak eventowkę siać
    ale jestem wdzięczna osobom które dając qupę na targ nam walczącym pomagają :)

    bardzo stratna nie jestem bo na wyspie mam zwierzaki i qupkę robią :)
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie :)
    Wiem, że moje osiągnięcia wobec Waszych dokonań to prawie nic, ale właśnie w tej chwili zdobyłam pnącze i bardzo się z tego cieszę xD
    Gratulacje dla Wszystkich siedzących w przedzialach, nie dajcie się wyprosić :p
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Brawo Ola - gratuluję .
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dziękuję Ewo :) Jestem Aleksandra, nie Olga ;)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przepraszam , nie wiedziałam .:(
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO tego to można było sie spodziewać przy obecnej walce w top To mulenie w takich sytuacjach to juz niestety norma :(
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie było mi obojętne, czy zbiorę czy nie - mam w naturze coś takiego, ze jak coś robię, to robię dokładnie, czyli jest zbiór o 18:15, to o 18:05 otwieram komputer, wszystko sprawdzam, 2 minut przed zbiorem odpalam sowy i jak jest to smoka i dzięcioła i równo o godzinie zbieram, inne działanie uważam za marnowanie czasu i miejsca na farmie, czyli jest robota, to robię ją bez ociągania, przerwy w necie wkurzają mnie maksymalnie, wiec rozumiem co czujesz jak nie masz netu

    gratulacje :)
    akurat PD i TPD w nagrodach są ok, ale SG są przegięciem

    u mnie nawóz dopiero teraz spadł do 100 SG, a cały czas było ponad 350 a nawet 800 (przy takiej cenie trudno być wdzięcznym)
    jak masz targ gdzie jest spora grupa "nawozowców" to możesz go kupować

    to masz szczęście, do mnie takie nagrody nie przychodzą, raz dostałam z koła różowe kameleony, żadnego różu więcej nie dostałam ani z TSów ani nagród (chyba że były koty czy wielbłądy w evencie jasno powiedziane, że różową zagrodę dostana wszyscy jak zrobią zadanie), kilka różów dostałam lub wymieniłam na GT, złotych bananów też nie dostałam teraz w nagrodach

    gratuluję Olu :inlove:
     
  9. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Ja również goździki siałem na noc wypadajki podobnie około 47-49 z full uszlachetnieniem + źródło życia 6% + eliksir życia 4% (woda + nawóz)
    Czas 10:25 dodając do tego SN czas: 40min. SN miałem na 5 zasiewów oczywiście na dużych polach, co bardzo pomogło mi nadrobić "kości" Teraz nadrabiam frisbrokuły ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2017
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja zrobiłam dokładnie odwrotnie, najpierw sieję, a potem zobaczę co z wypadajkami, posiać z SN goździki mogę w każdej chwili (mam niewielki zapas SN z nagród i misji)
     
    Anetta41 i kaniape4410 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Przyznam szczerze ze nigdy nie byłam aż tak dokładna aby zbierać z zegarkiem w ręku Czesto nawet na to czas nie pozwalał i wolne chwile Ale obecnie gdzie i tak jeszcze po szpitalnie siedzi sie w domu i wyjątkowo chce sie do czegoś przyłożyć a tu takie psikusy to juz można sie :mad::cry:
     
  12. juras

    juras Weteran forum

    U mnie na targu, nawóz tani jak nigdy podczas siewnego i to mnie martwi. Oznacza, że większość nie potrzebuje dużych ilości.....bo sieją na dużych polach, a to znak, że na SN. Sam, tak robie więc mam świadomość co to oznacza.....że łatwo już było.xD
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wkurzające są takie psikusy urządzeń teoretycznie z XXI wieku...
    a jeżeli chodzi o dokładność w działaniu, to taka jestem i trudno mi to zmienić, potrafię tak zaplanować, żeby było wykonalne i większość działań robię bardzo sprawnie

    nawet jak sieje z SN, to podlewają qpą, moim zdaniem tani nawóz świadczy o tym, że naród odpuścił TOP i robi zwierzaki do nast. eventu....

    ***************
    dobrego popołudnia, zmykam a jak się pojawię będę siała drobnicę przez 2 godziny.... więc tu pokażę się później :)
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    niekoniecznie
    może po prostu nie startują w Top a nastawiają się na zarobek sianogroszy :)
     
  15. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    No ja miałem SN -70 swojego i jeszcze jakieś 60 z misji wyskrobałem i postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę, a to z racji tego że jutro o 5:00 rano u mnie finisz, niestety później praca >:( W której będę drapał się po głowie czy się udało, czy....8)
    Mam nadzieję, że jednak to pierwsze;)
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie masz za co przepraszać Ewo, powinnam dawno się przedstawić... to duże faux pas* z mojej strony.

    Jestem Aleksandra, córka, wnuczka, prawnuczka itd. ... ojca, dziada, pradziada... Aleksandra.

    To imię Aleksander miał każdy pierworodny w naszym rodzie, majątki zawsze przechodziły na Aleksandra syna Aleksandra...



    * faux pas - uchybienie normom towarzyskim; nietakt, gafa...
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To tylko pogratulować :) Mało kiedy spotyka sie takie podejście i dokładność w szczególności kiedy chodzi o gre :)
     
  18. juras

    juras Weteran forum

    Aniu ja Cie prosze...będzie walka do samego końca, bo dla większości to pierwszy TOP, gdzie ujrzeli szansę dla siebie na zdobycie nagród, które dotychczas były zarezerwowane dla wysokich poziomów, a ten item +40% /3h wart jest tego.
    Dobrze , że myślisz pozytywnie...:)
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Olu gratulacje ;)
    No piękne imię, i do tego dziedziczone z pokolenia na pokolenie ;) Jestem pod wrażeniem ;)

    No i Bahama wolna od eventu więc papugi ciągle w ruchu ;) No i sporo osób nawet pisało, że nie robi TOPu i skupia się na zarobku na kupie. Aczkolwiek tak jak i u Ciebie u mnie kupa najtańsza od tygodni - trafiło mi się nawet kupno za cenę dwucyfrową.. A nie tak jak ciągle ostatnio za 3- albo nawet i 4-cyfrową.

    No a walka będzie do końca - u mnie w grupie ciągle się coś zmienia i spadam i spadam i spadam od rana ;)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja też lecę w dół , ale się nie dam ,oni nie wiedzą , że babcia jak się uprze to osiągnie swój cel . Koszyka nie kupię , bo ambitna jestem , ale może sn , bo jak mam się utrzymać w tym tam - o rany sama nie wiem . :p