panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Też jestem zadowolony z kierunku :D A życia bez śpiewania sobie nie jestem w stanie wyobrazić!
    Wiem, coraz bardziej z każdym dniem mi się tu podoba :D

    A teraz idę spać (wyjątkowo wcześnie jak na mnie xD), bo jutro mam spotkanie na uczelni :D Dobranoc wszystkim!
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dobrej nocy i powodzenia :)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Piotrek będzie nam śpiewał , Agnieszka sprzątała , Panoramka opowiadala , Zła wypytywała , a babcia będzie się
    obijała . Miłego poniedziałku wszystkim życzę .:)
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)przyszłam się ogrzac bo u mnie w domu nie ma kominka :)

    [​IMG]
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ////też nie mam , chciałam ognisko zrobić , ale mąż nie pozwolił - taki dziwak . :)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    w domu ognisko xD w domu tez nie moge :Dale na działce moge zrobic ogień do nieba :Dmam 3 wiertarki :)
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zastanawiam sie właśnie, czy bardziej mi zimni, czy bardziej mi się nie chce.
    Na razie zajęłam stanowisko: operator maszyny prasującej :D to mi ciepło :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie prasuje , tylko jak muszę . Działki nie mam . W domu zimno , ciekawe kiedy grzać zaczną ?:)
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry pomysł zeby sie rozgrzac :Dale mi sie nie chce operować żelazkiem :D
     
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wiem, jestem nienormalna, ale lubię mieć takie ładne na gładko wyprasowane rzeczy. I lubię prasować, bo bardzo mi się podoba, jak to się robi takie ładne i wyprasowane :)
    Za to nie cierpię wycierać kurzu i czekam z niecierpliwością aż ktoś opracuje powłoki antykurzowe, albo pochłaniacze kurzu :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam taką zmiotkę antystatyczną , pięknie zbiera i szybko , rachu - ciachu i kurzu nie mam .:)
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nie... To ma być coś co sobie będzie stało w kącie i ten kurz wchłaniało.
    Zmiotkę mam i nią jednak trzeba pomachać, a kurz za moment i tak się pojawi...
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kurcze czegoś takiego chyba jeszcze nie ma ? Ale pomysł super .:)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie już grzali;) Ale tylko przez dzień i przestali-.-

    Bry wieczorne. Solidaryzuję się z kobietami przynajmniej na forum;) Komu kanapeckę:D???
    [​IMG]
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D

    Ja w ogóle nie lubię sprzątać, ale nie powiem, bo bardzo mi się podoba dźwięk wpadania ziarenek piasku do rury odkurzacza i widok, jak podłoga robi się czysta :)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A jeszcze przyjemniejsza jest sytuacja, gdy to ktoś inny obsługuje ten odkurzacz xD
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    A ja lubię odkurzać , szybko , łatwo i przyjemnie się to robi . :)
    Miłego dnia słodziaki . :D
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam

    Pogoda jesienna , pada, wietrzysko takie że nawet przez okno nie ma się ochoty wyglądać .
    Evencik udało się zrobić i jestem zadowolona ;pnącze jest ,super pasza jest , kupon na kombajn jest i nawet ty-s zgarnęłam , teraz czekać co ciekawego wpadnie .
    Jeszcze trochę czasu do końca to próbuje pośpiewać na 50 i pomyślę co jeszcze upolować z nagród, co zgarnąć .;)
    Chatki mnie omijały i to obie które nie mam na kole :( Ze strachami i kwiatkami mi nie wyszło to mogło by się udać z tymi ''ptaszkami'' .

    Napaliłam w piecyku [​IMG] można wpaść i się ogrzać :D.