panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No tak zrobili , niestety . :oops:
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie płakaj, popatrz damy radę. :D

    [​IMG]
     
  3. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    Ja tam jeszcze nawet podstawowej części nie skończyłam. ;) Ale może pod koniec sypnę trochę super kupki, bo nagroda fajna, a w mojej grupie dość pustawo. ;)
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Gratki ja nie mogę trafić sejfu
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Popatrz sobie. Świeżutkie zdjęcie. ;)xD

    [​IMG]
    Walcz, masz szansę. Itemik super. :D
     
  6. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    aa w mojej grupie 30 rodaków na 200 miejsc ;) Statystycznie bardzo ładnie i jest za kogo trzymać kciuki ;)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    :inlove: fajnie macie nie no karmcie na bieżąco i powinno być dobrze :) :inlove:
    u mnie to przez cały dzień nikt prawie nie karmił piesków ja nie wiem po co się tak czaić
    ja tam swoje karmię na bieżąco
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Długo się zastanawiałam, czy powalczyć. Może za długo, zobaczymy.
    Ale przecież to są tylko zielone kropelki i nawet jak je stracę, to następny siewny i tak zrobię,
    bo już próbowałam bez. A jak będą z długo leżały to jeszcze stracą ważność. ;)xD
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam i gratuluję sukcesów :D
    Trzymam za Was kciuki i tam jeszcze pomaga ;)

    Ja jeszcze nie mam pnącza, ale jest trochę czasu do końca eventu.

    Brakuje mi jeszcze 10 frisbee :(
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dostaniesz 20 , to na rozsiew będzie w następnym ewencie .
    Witaj , zrobisz spokojnie .
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech a u mnie dzis strajk netu nie dosc ze zastrajkował przed 13 do tej pory to jeszcze kilkanaście min przed samymi zbiorami :(
    A teraz od jakiegoś czasu co sie zaloguje to zaraz wywala :( Zobaczymy jak dalej bedzie
    Ewcia bo to jest tak 1 miejsce spadek a później kilka w górę :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie tak zamula farmę , że mnie bierze coś . Mówię dziś do ślubnego - krokodyla kup mi luby - popatrzył na mnie dziwnym wzrokiem i se poszedł obrażony . No to ja poleciałam do spółdzielni - misję zrobić i ts zgarnęłam - niestety krokodyl odpłynął , albo go na skórę przerobili - jak żyć ? :cry:
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hahaha no widzisz ślubny nie chciał kupić wygrać nie dali ale za to pedzie wśród nagród z topu :) bo zostaniesz na liście i to w tej pierwszej 100 :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie rozumie mnie zupełnie mój słodziak ślubny - no trudno , jakoś to przeżyję . xD
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no nie ma innej opcji Ewcia od zawsze pieski kocha
    Ela za opracowanie walki strategicznej na swoim serwerze na wypadajki to powinna też mieć tam miejsce normalnie zapewnione
    tak jak i wiele z was
    ciągle mi numerek zabierają kurcza no miałam 2 dni ten sam a dziś mi go zabierają non stop
    co przysuwam to odsuną podłogę porysujemy w tym przedziale xD
    ja to tylko taką rozrywkę mam przez ostatnie doby pilnowanie stołka :D
    wlazłam tam na tyle wcześnie że sobie zajęłam a tu przylecieli jacyś obcy
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm Ewcia no wiesz bo on sobie pomyślał krokodyla jej sie zachciewa jakiegoś jak ja mam własnego xD;)
     
  17. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Dobry Wieczór:) Gratulacje dla Was, oby jak najwięcej biało-czerwonych pojawiło się w TOP 200 i zostało tam do końca!;)
    Mi również właśnie udało się wskoczyć na listę, było by zapewne troszkę lepiej, ale niestety czas i niemal całkowite braki SN....
    Ale i tak się cieszę i jestem pełen pozytywnej nadziei:)
    [​IMG]
    Jeszcze przed północą dołożę pięć frisbee;)
    Powodzenia! Miłego Wieczoru:)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że Cię tylko przesuwają, pewnie wolą przy oknie. ;) Nie daj się.
    Mnie to całkiem wykopali, ale się podniosłam, podbiegłam, zaraz cebulę zbiorę i zobaczymy.
    Kurcze szkoda, że nie czosnek, bo na pewno miałabym wolny przedział. :pxD

    Super, tak trzymać. :D:inlove: Dużo u Was chętnych do tej jazdy bez trzymanki?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2017
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj fakt Ewcia i pieski :) Ona je kocha i one nie pozwolą jej spaść z tej listy
    No ja to raczej tam miejsca nawet na minute nie zagrzeje Co juz sie prawie zbliżam juz prawie jestem to ktoś mnie przed drzwiami wyprzedza i nie wpuszcza :( Jeszcze dzisiejszy brak neta spore straty przyniósł Bo 2 zbiory w plecy :(
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super - trzymaj się mocno .
    Ta , właśnie lecę w dół , a zbiór cebuli rano dopiero . :p