panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich co prawda śniadań nie jadam tak wcześniej ale kawkę tak :)
    [​IMG]
     
  2. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Śniadanie wprawdzie już jadłam, ale takie tu pyszności że nie mogę się oprzeć i kanapeczkę z witaminkami porywam, dziękuję:)


    W TOP-ie wydaje mi się, że problemem mogą być nie tyle wypadajki, a czas potrzebny na sianie rośliny. W kocim TOP na 1000 miejscu gracz oddał 405 zabawek czyli musiał wysiać 110 x 405 = 44500 rośliny i do tego 2430 wypadajek, a i roślina rosła 6h a nie 7 jak teraz.
    Zastanawia mnie tylko ten podział na grupy, i ta niewiadoma ilu aktywnych graczy przypada na daną grupę:oops:

    Ja w każdym razie mam zamiar spróbować sił w TOP. A mój pomysł to siać, zbierać, siać, zbierać.......:p
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Obie z Ewą powinniście się spokojnie utrzymać w swojej grupie robiąc event tak jak robicie po swojemu. Wiesz jak co siać pod eventówkę i wypadajki - odpada Ci Bahama tam siejesz melona czy cuś i z niego leci wiesz co zjeść i jak sadzić by było szybciej
    znasz czas zbiorów ile zbierzesz w jakim czasie - testowałaś to wielokrotnie ilość wypadajek do eventówki i tak by to zgrać czasowo.
    Uważam że dla Ciebie to akurat nie problem myślę że dla Ewy tak samo.
    Aga jak się zdecyduje to też spokojnie w swojej grupie powinna być.
    Nic nie oddajecie nic nie tracicie tyle tylko że siać do bólu eventówkę i nakarmić jak największą ilość piesków.
    Zawsze można chyba robić po prostu ot tak na luzie a na Top wejdziecie spacerkiem przy okazji - kto wie:)

    Spokojnie macie szansę tym bardziej z waszą wiedzą wiecie co trzeba robić :) ja znam ludzi z moim stażem co co event mają problemy

    Koci był żerty ale jednak ciut inny nie było takiego podziału tylko było 1000 i basta
    nie obeszło się zresztą bez mega zgrzytu bo był zapis cytuję "...Jeśli dwoje (lub kilku) Graczy uzyska taką samą ilość zdobytych paczek, otrzymają oni te same miejsce w rankingu. Oznacza to, że faktyczna liczba osób, które zdobędą nagrodę TOP może być większa od 1000..."
    Domyślcie się jak to zostało odebrane i traktowane, osób co robiły i miały takie same wyniki i walczyły było sporo ale nie ma dwóch tych samych miejsc.
    Oni tam wiedzą ile osób wtedy walczyło ile gra aktywnie a ilu się udało ;) same tez pewnie widziałyście naszych za wiele nie ma
    itp więc myślę ze stąd ten podział teraz by uniknąć błędów przeszłości i podział jest dobry
    prócz 2 ostatnich tam nie zazdroszczę :sleepy:

    W obecnej formie spinanie się w evencie ma sens i spokojnie możecie powalczyć zobaczyć jak to wygląda
    do stracenia macie co najwyżej brak sn na następny event i ryzyko że może się jednak nie udać.
    Dobry :)

    Miłego Dnia Wszystkim
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pożyjemy zobaczymy, ale myślę, że tam na górze tak to podzielili, żeby na każdą grupę przypadało proporcjonalnie.

    O to już wiem za kogo będziemy trzymać kciuki. :D

    O i tak zamierzam robić ten ewent, ale nie będę robić niestworzonych rzeczy, żeby na zabój dostać się do 200. :D
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Fajny ten pomysł ;) taki nowoczesny , świeży no inny niż zawszexD
    Nie ma to jak dobra zachęta i motywacja :D
    Ja to już od wczoraj wiem że staruję w TOP , byle wypadajki dopisały z badyla
    żadnego lania SN po prostu zabawa a co z tego wyniknie zobaczymy .

    Trzymam za Was kciuki :)
    za mnie też trzymajcie mocno ... co tak słabo ;) mocnej je trzymać xD
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i dobrze będziesz wiedziała jak to wygląda i emocje w końcu poczujesz -.-
    bo na g&t nic nie poczułaś
    a mogłam w głowę celować xD
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek,
    masz rację róza damasceńska(konfiturka dostępny w bułgarskim sklepiku- mniodzio)


    Jak tam dziewczyny topik?pośladki zwarte i gumiaki gotowe,napisać kogo mam wspomóc wypadajkami,bo zaszalałam za 3 dychy
    nie wiem czy to uzależnienie ale chyba powoli rzuca mi się na łeb stary i farbowany a co nie wolno mi chyba już jestem w tym wieku co mi wolno powoli zwariować
    Lece na bazarek po nowalijki:inlove:;)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Ewent pewnie będę robić - tak z przyzwyczajenia . A top - no nie wiem , mało czasu mam w tym tygodniu i może mi być ciężko . :)
     
  9. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Prawda, że nie ma to jak powiew świeżościxD
    A tak na poważnie, to dopiero w trakcie ewentu będzie można się zorientować, jak to wygląda i czy robić czy nie robić TOP.

    Kciuki oczywiście będę trzymać za Wszystkich z domku:)

    W TOP 1000 naszych było 130 osób, to wcale nie tak mało na tylu graczy z tylu krajów.
    Waleczni jesteśmy, co widać też w Dożynkach:)

    Myślę, że najwięcej graczy jest w grupach 7-9. Do przejścia tych poziomów potrzeba bardzo dużo PD i długo się schodzi ze zbieraniem tych setek milionów puntów.
    Fakt, że najlepiej samo BP wie ilu jest graczy i na jakich poziomach.;)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewuś, gratki. :D:inlove:
    Tylko z 98 nie wyskakuj za szybko, bo w innej grupie będziesz, a wiesz w kupie raźniej. ;)xD
    Cały czas dumam o tym topie, raz jeszcze przeczytałam poradnik i tak rozumiem, być może opacznie, no ale to ktoś mnie poprawi, że ewent można sobie spokojnie robić 6 dni i automatycznie po zrobieniu 100, człowiek robi ten top.
    Nie ma jakiegoś dodatkowego oddawania, tyle, że albo zmieści się w 200 albo w 200+x graczy.
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dodatkowego oddawania nie ma
    chodzi raczej o to by nakarmić jak najwięcej piesków po skończeniu eventu czyli części pierwszej.
    Więc im szybciej skończysz event tym więcej piesków nakarmisz po części głównej ;)
    Koci zrobiłaś i na liście się zmieściłaś to pewnie wiesz i masz doświadczenie - ja to za cienka w uszach jestem
    Ale wiele osób z tych 130 jest w ostatnich grupach dziś ;) to też ma jakieś tam znaczenie dla innych grup

    byłaś bardzo wysoko pilnowałaś czasu w sensie niemalże z zegarkiem w ręku? pamiętasz jak to było?
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Z tego co widze na forum i u siebie w sąsiadach to jest nas masa na tym przedziale 97-98 tak więc troche czarno to widzę
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ewuniu gratulacje nowego leveliku
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jeszcze dużo milionów do zrobienia mam , żeby na 99 lewel wskoczyć , więc spoko .

    Dzięki , coś mi wolniej idzie ma wyspie teraz . A po 1 nie mam czasu , po 2 zielonych kropelek jak na lekarstwo , więc ten top
    tym razem nie dla mnie , jeden przeżyłam i wiem czym to pachnie . :)
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A orientacyjnie ile kropelek trzeba byłoby mieć ,żeby start był w ogóle mozliwy
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślę, że BP tak podzieliło nas na grupy, żeby w każdej była podobna liczba graczy. :)

    I tak będę robiła, żeby zdobyć jak najwięcej tych nagród cząstkowych.
    A na top to chyba jednak się nie załapię, bo zobacz, moja grupa jest bardzo niejednorodna. Jest mnóstwo ludzi, którzy grają od początku, mają kasztanka, drzewa nawozowe, czasem nawet florenowe.
    Ich zapasy SN idą w tysiące. A ja czy Ewa, po prostu nieźle gramy i doszłyśmy do tej grupy mając niewielkie zaplecze.
    A dodatkowo ja mam jeszcze kilka dodatkowych granic, których nie zamierzam przekraczać.

    Licząc według mojego planu na ewent, to ok. 30 tys. :pxD
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    no wszystko możliwe
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    no i to jest powód dla którego nie mogę startować do topu - nie mam tyle i nigdy nie miałam . :)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja mam, to znaczy nie mam, tak samo jak Ty. :)
    No wiesz to jest max, który mogłabym użyć, gdybym siała tak jak zamierzam w tym określonym czasie ewentu.
     
  20. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    W tej grze to chyba nigdy nie wie się na 100%, a doświadczenie też nie zawsze pomaga. Jest tyle zmiennych, o których nie wiemy, że czasami to tylko zostaje robić i mieć nadzieję że się uda.

    Myślę, że ten podział na grupy z czegoś wynika, że BP nie zrobiło go ot tak sobie i według mnie wynika to z ilości graczy na poszczególnych poziomach, a firma w ten sposób próbuje wyrównać szanse a czy to dobry pomysł to zobaczymy po TOP .

    W ewentowym gracze piszą, że w w pierwszej grupie będą mieli łatwiznę i zgarną item praktycznie za nic, ale czy rzeczywiście?
    Wystarczy zobaczyć podczas zwykłych ewentów, ile problemów mają gracze z ich ukończeniem, nie tylko z niższych ale i z wyższych poziomów. A nowi gracze nie mają tylu udogodnień co "starzy": drzew nawozowych, kasztanka, długo-rosnących roślin, a niektórzy nawet wszystkich odblokowanych łąk. Dla nich problemem może być ukończenie pierwszej części ewentu, a co mówić o TOP.
    Co do dwóch ostatnich grup, to wydaje mi się, że wcale nie ma tam tak dużo graczy z wysokimi lewelami i dlatego rozpiętość tych grup jest taka duża, a problemem nie ilość graczy ale to że mogą więcej bo więcej mają.

    W kocim byłam chyba wtedy na 94 poziomie w grze i na początku to nawet nie planowałam brać udziału w TOP, ale jak już zaczęłam oddawać te zabawki to oddawałam do końca. Udało mi się choć nie miałam wtedy dużo SN, bo mimo że mam parę drzew nawozowych to siedziały w pasku i wystawiałam je sporadycznie. Dopiero po tym ewencie, wystawiłam je na stałe na leśną. Nie miałam uszlachetnionego goździka i róży bo uszlachetniłam je dopiero w ubiegłym roku, a tak to od szklarni trzymałam się z daleka, nawet nie wiem kiedy ona weszła do gry:oops:. Koszyczków też nie kupowałam, ani wtedy ani nigdy. A zresztą nie wierzę w robienie ewentów za pomocą koszyczków -.- może ktoś kupi jeden czy dwa ale nie dziesięć.
    Czasu zbioru roślin pilnowałam, a nawet chyba zdarzyło mi się wstać w nocy na zbiór.Miałam urlop i wolny czas.
    Może ułatwieniem było to, że ewent był w wakacje i część graczy wzięła "urlop" od farmy, a części nie chciało się siedzieć przy komputerze jak za oknem ładna pogoda;)

    Ten TOP będzie zupełnie inny, a jaki okaże się w trakcie;)

    Ale się rozpisałam...:p