panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie mam zielonego pojęcia, też się nad tym kiedyś zastanawiałam. :)
    ........................
    14.20
    Ufffff, koniec. A gdzie jesteście? Jak emocje? I czy to prawda, że jutro zaczyna się nowy ewent ?
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2017
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja w ogóle nie wiem o co chodzi xD
    ...
    nie chcę eventu - zero odpoczynku :p
    ....
    emocje to ja mam wszelakie ale muszę ogarnąć co nie co w domu xD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przyszłam podziękować za wszystkie wspaniałe prezenty jakie dostałam .:inlove:
    Jeśli komuś czegoś nie wysłałam to się poprawię przy następnym G&T - dziękuję . :inlove:
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też bardzo dziękuję za życzenia i prezenty :)
    chwile odpocznę, bo popołudniu i wieczorem przyjdą goście :):):)

    *****************
    a ktoś wie dlaczego nie ma poradnika na jutrzejszy event?
    będzie ciężka sprawa z tym eventem, bo od środy do piątku mnie nie ma (nawet dostęp do internetu będę miała utrudniony), w sobotę mam zajęte całe popołudnie i wieczór, kiedy ja wysieje i nazbieram wypadajek.....
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2017
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Punkty klienta są naliczane za wykonywanie zleceń w kąciki zleceń w Spółdzielni.
    Tu masz poradnik
    >>Klik<<
    Następnym razem z pytaniami zapraszam do działu Pomoc
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Podobno oo ma być jeszcze dzisiaj, zobaczymy. :)

    Zosiu, dasz radę, o to zupełnie się nie martwię, zawsze kończysz dużo przed czasem.
    No i oczywiście możesz liczyć na naszą pomoc. :D

    I chciałam, tak na gorąco kilka słów o GT.
    Zacznę od podziękowań, choć od razu każdemu darczyńcy dziękowałam, to teraz raz jeszcze, bez wymieniania z imienia i nazwiska i wywoływania do tablicy, po prostu jedno wielkie słowo

    d z i ę k u j ę !!!

    dla każdego, kto mi coś ofiarował,
    dla każdego, z kim się wymieniłam,
    dla każdego, z kim się w końcu nie wymieniłam,
    dla każdego, kto zareagował na moje wołanie.

    Ewie mówiłam, nie oddawaj ostatniej koszuli, a sama tak zrobiłam. ;):cry:
    Jak zwykle pomyliłam głóg z dereniem i coś wydawało mi się tanie, a to okazała się mafia, która zdarła ze mnie ostatnią koszulę i za pomoc, żebym nie chodziła goła bardzo dziękuje. :D:inlove:
    I nie gniewajcie się, jak komuś coś nie tak, ale ciągłe nie bardzo wiem jak.:eek:
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich
    Ja niestety dziś tylko rano wpadłam na ferme zbiory zrobiłam , mecz rozegrałam, pnącze zdobyłam no i eventówke zasiałam bo miałam do 14 wrócić a tu 18 a ja dopiero usze jeszcze ją zebrać choć juz nie potrzebna :(
    Jeszcze raz dziękuje za prezenty i piłeczki No i za te prezenty dziś niespodziewane :)
    A no i jeszcze jedno
    [​IMG]
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A problem z netem miałam ,wyrzuciło mnie
    ------------
    GT
    Przede wszystkim Dziękuję wszystkim za prezenty :inlove:
    Eh Ann :( no po co mi tyle tego wysłałaś
    i nie tylko Ty ale inni też ,a ja nic nikomu :cry:
    i refleksje
    ogólnie dziwny był ten balon
    i
    powinien być przycisk ''gracz nie chce otrzymywać prezentów ''

    Pierwsze moje GT nic nie rozumiałam nawet nie wiedziałam co powinnam chcieć ale były emocje ,dynamicznego nie nadążałam czytać ,następny GT dostałam od Was taką wielką pomoc w zagrodach,drzewkach, itemach :inlove: wzruszenie było ogromne co wejrzałam w pasek a tam coś nowego
    następne GT już tak nie chcesz tylko dostawać ,chcesz się odwdzięczyć nie masz czym :( chcesz też coś podarować i nie masz czym
    Jeden z mini eventów którego nie lubię :cry:
    ------------
    Jutro evencik
    Czy ktoś mi wyjaśni tak łopatologicznie jak to będzie z tym TOP ???
    Marzy mi się ten itemik :inlove:
    pewnie szanse zerowe jak nie mam zbytnio SN i może nie ma co sobie głowy zawracać .
     
  9. juras

    juras Weteran forum

    Ten event to nic nowego, taka sama mechanika jak przy karmieniu, nietoperków i króliczków, tylko zamiast żarełka pieski dostaną kawałek plastiku do zabawy..... i tak 100razy, a potem to już wedle własnych chęci grasz dalej, albo się wylegujesz.
    Jeśli zechcesz dalej grać, to już loteria, bo nikt nie wie ilu graczy będzie w twojej grupie....może mniej niż 200, a może tysiąc pincet dwa dziewincetxD
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyli nie ma co zawracać sobie głowy dalszym sianiem
    a jak bym chciała się utrzymać to wpłacać jak najwięcej czy jak najszybciej
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ech Aga
    nie wiem czemu nie lubisz ;) może źle do tego podchodzisz :) ja jak mam czas to szperam łapię a największą radość mi daje że mogę się z czymś podzielić z osobą która wiem że gra
    kiedyś wiele nam zabierano w sensie za jedną rzecz dawało się kilka znacznie częściej niż dziś
    były emocje bo żeby coś mieć to trzeba było się napracować a nie kupić czy tylko siać tryliardy rośliny
    i to na co się ciężko pracowało poszło do osób które potem nie grały i to było przykre.

    dostałaś dużo i się ciesz - korzystaj z tego w sensie masz więcej zagród to hoduj hurtowo wedle własnego czasu
    itemy postawisz najpierw wszystkie a z czasem będziesz wybierać te z wyższym pd
    tego co będziesz miała dużo i to co możesz znaleźć na swoim targu taniej zawsze to tym możesz się podzielić z kolejnym graczem przy kolejnym g&t
    dziś widać kto gra choćby po sąsiadach czy widząc ludzi na targu a nie tylko na forum
    bo na forum jest nas garstka
    Na wysokim levelu i po latach przydają się dziś nawet pomarańczowe zagrody każde ts-y itp
    ja uważam że zawsze jest się czym dzielić
    jeśli gram kilka miesięcy i coś mi się nie przydało a wiem że komuś innemu się przyda albo ucieszy to ten fakt ma dla mnie sens.

    Poza tym mnie się już nie chce trochę :p

    Nie mam po kilka zagród nie mam kompletów do menażerii - kombinuję sobie po swojemu to są moje wyzwania
    Mam coraz mniej to g&t i poprzednie fakt- rozdałam znaczną większą swoich dóbr ale ja z nich już skorzystałam
    cieszyły mnie, stały na polu i na ogrodach
    dziś stoi mniej ale to dlatego że nie ma też tej grafiki co dawniej i prawie na wszystkim prócz ogrodów trzeba jednak patrzeć praktycznie by grać w sensie np lepiej postawić kolorową zagrodę niż 10 zwykłych bo daje 2 zwierzaki
    a zwierzaków potrzeba non stop zbyt wiele pomijając ile zeżre warsztat.

    Jedynie co może ucieszyć to zmiana wystroju w ogródkach ozdobnych :)
    Kilka itemów jest już nie zdobycia więc je zatrzymaj
    a zagrodami czy drzewami zobaczysz że się przydadzą i pewnie przyjdzie czas że się nimi podzielisz i ktoś będzie z tego zadowolony i Ty przede wszystkim.
    Masz wszystko by grać i cieszyć się z gry więc to wykorzystaj i się ciesz :)
    zrób misje w spółdzielni, spaceruj na targ w wolnym czasie choćby na ceny popatrzeć ;)

    To dotyczy każdego tak naprawdę.
    Wam się chce , grać, walczyć, obliczać itp mnie już ciut mniej po prostu.
    Zaczyna mnie męczyć sianie tygodniami tego samego.

    Poukładaj sobie faremkę i się ciesz każdego dnia :)
    .....
    Chciałabym pomóc wszystkim a też nie mogę i też tego nie lubię muszę wybierać.
    Dostałam wiele rzeczy od osób którym nie dałam kompletnie nic wiem jak to jest
    ale wiem też jak jest w drugą stronę :)
    ...
    a jak co g&t dostaję od tych samych osób coś a nie mam co odesłać ani razu bo mają wszystko, nic nie chcą
    a wręcz niektórzy by się obrazili jakbym im dała coś w ciemno.
    ...
    Ja swoje emocje przeżyłam w tej grze pamiętam jak mi łzy wzruszenia stanęły w oczach jak po prawie roku i na koniec g&t dostałam za darmo od jednej osoby drzewko które było wtedy unikatem nawet w trafieniu w sadzonkach
    kolejne pół roku się cieszyłam gapiąc na niego
    Dziś tamte emocje są nie do pobicia ale są inne :) też dobre
    bo nie ma "wyłudzaczy" wymian w jedną stronę.
    .....
    Nie będę się mądrować bardzo mi przykro że mimo wszystko nie jesteś zadowolona :cry:
    ....
    Ja dostałam pandziochy nieopłacalne by stały
    wielu ich nie chciało innym dobrze by służyły jako bilet przetargowy
    jeszcze inni dali mi bo wiedzą że je lubię
    ułożę je i pokażę jak w grupie razem wyglądają - warto taki efekt zobaczyć :)

    Wiadomo ile ta gra będzie? ile mnie w niej będzie? to tylko piksele tak naprawdę
    Teraz będzie mnie mniej bo się ciepło robi nie będzie się tyle siedzieć co zimą
    z wielu zagród nie skorzystam to się dzielę :)
    ...
    Nie dotarłam do wielu osób tutaj i po sąsiedzku i w swoim sąsiedztwie i w ogóle a bardzo bym chciała
    ja tego nie lubię :cry:
    ...
    wiem jedno po tym g&t nie dam już tyle co w poprzednich bo mam coraz mniej :)
    Ale pamiętajcie można się wymieniać wielokrotnie tym samym i mieć z tego radość :)
    wyjątek stanowią niektóre itemy których się nie odzyska
    kilka osób dostało itemy o których mało kto pamięta i oby one nie przepadły tak jak wiele przepadło na porzuconych farmach.
    Farm trupów jest naprawdę dużo widzę to po znajomych których dawno nie ma a ich farmy wiszą w próżni
    W ostatnich edycjach g&t mogłam się dzielić z graczami aktywnymi i to jest najważniejsze.

    każdy robi chociażby różne misje w różnym czasie
    na tamtym g&t szukałam np szopów bo miałam robić misje i zrobiłam
    teraz mogłam podać je dalej :) :)
    ...
    Nagadałam się :D


    Wasza kolej xD

    tu to raczej chodzi o to by te psiaki głodne nie skakały czyli trzeba je non stop karmić a żeby karmić to już wiadomo musisz mieć eventówkę i wypadajki
    to tak jakby
    nakarm psa zanim zaszczeka :D
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Widzę, że całkiem dobre humory po G&T:) To dobrze:)
    Ja chyba też zadowolona... :D
     
  13. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek i Dobranoc
    ABC Wszystkiego co najlepsze w życiu jest Tobie życze
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2017
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Czołem dopiero dotarłam do domu,jestem wykończona,bo poniedziałek to dzień wszystkich bólów od zębowych po porodowe.

    Jeszcze raz dziękuję za urządzenie mi ogrodu i wyspy dziewczyny jesteście Wielkie przez duże W.:inlove::inlove::inlove:
    Szukanie w balonie przysporzyło mi wielu uśmiechów choć to wcale nie jest prosta rzecz,jeszcze nie zostałam właścicielka różowych jaj strusich ,może uda mi się wyhodować choć jednego łyżwiarza popróbuję jak będzie BB.
    Event piłkarski przeszedł do historii i całe szczęście bo zostawiałam na koniec 35 meczy i dosłownie:wuerg: już trafianiem do bramki,choć pod koniec zdecydowanie poprawiłam celność 9/8 wcześniej głównie 3.
    ogólnie jestem zadowolona udało mi się zdobyć pnącze i parę giftów z cukiereczków( będzie borowanie).
    Ide posiać gożdziki to chwilę odpocznę zostanę w domku to trochę poczytam,bo mam zaległości
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A ja naczytałam :)
    Ja niestety wielu z was w tym g&t nie pomogłam :(
    Ale fakt dawne g&t przynosiły większe emocję i czasem wiele sie oddawało aby coś pojedynczego zdobyć Ale dawniej też mniej i rzadziej wchodziły nowości Teraz nie ma miesiąca bez nowych zagród czy drzew Pamiętam jak kiedyś długo i zawzięcie poszukiwało sie np estrady dla łosi co post to pytanie czy ktoś ma :)
    Ale też sporo kont było zakładanych jako nowe z prośbami o pomoc ze niby ta osoba zaczyna grać dopiero a fart taki ze na samo g&t konto założyła i oczywiście juz zaraz po nie grała
    Wiele osób wyłudzało i oszukiwało przy wymianach
    Ale wątek dynamiczny tętnił wtedy też życiem dobrze sie nie obejrzało a juz z 3 strony były zapisane
    Ale jakoś dawniej ta gra bardziej cieszyła Nowość to była nowość i było tak przez jakiś czas nawet jak po jakimś dłuższym czasie coś sie udało zdobyć to była wielka radośc bo to dalej było nowością Jak miało coś innego sie pojawić to sie czekało i z ciekawości nie wytrzymywało co i kiedy to bedzie a teraz nowość goni nowość :(
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie też, coś się zatykało, nawet koło fortuny nie chciało się kręcić. :cry:

    Pomarzyć dobra rzecz, oj życie, życie nudne .... ;)xD

    Wpłacić zdążysz, ważne, żeby wpłacić więcej niż gracz, będący na miejscu 201 w ostatniej minucie ewentu. Nie brałam udziału w kocim, więc nie wiem co wtedy się działo.
    W każdym razie, roślina 7 godzinna, z wodą 5.36, z wodą i nawozem 5.03.

    No i jeszcze o GT.
    Ja mam mieszane uczucia.
    Z jednej strony super uczucie jak można zdobyć coś dla kogoś.
    To naprawdę sprawia mi niebywałą frajdę. :D
    A z drugiej strony nie wiem jak mam się zachować, jak zostaję obsypana prezentami i nie mam jak się zrewanżować. :(
    Nie wiem jak było kiedyś, ale ten ostatni GT był jakiś inny niż moje poprzednie.
    W balonie tylko hurma, biedronki, aksolotle i róże, dynamiczny też mało dynamiczny i monotematyczny.

    Oj, Karinko, a co to za skrajny minimalizm. ;):) Śpij dobrze.
     
  17. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    może i skrajny i minimalny lecz jest przecie daję znać dzięki 8)
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ważne że jesteś Kari :inlove:
    wybacz dziś brak rogalików
    sama dziś pizzę jadłam zamówioną :D
    nie nie piekłam :(

    ale jak się prześpię to się poprawię :)

    Dobrej Nocy
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Powiem szczerze, że podziwiam Twój styl. :D
    Ja naskrobię, naskrobię, poprawiam, wycinam, wklejam, a Ty dwa trzy słowa i wiadomo o co chodzi.
     
  20. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    spoko i tak mam focha -.-a na dodatek :mad: