panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że Ewa już się krząta i sama nie wiem, czy kawę parzy czy tak jak Zosia w polu tyra. ;):)
    Jak Ci tak ładnie wyleciało to klapnij trochę, odpocznij, kawka i herbatka na stole.:D

    [​IMG]

    A tak w ogóle to dzień dobry. :D
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki Dobra Kobieto :)
    trudno nazwać to tyraniem, zebrać 6 łąk maszyna to jest 3 minuty roboty ;)
    wypiję herbatkę, wciągnę kanapkę z powidłami - pychota :inlove: i zmykam do rzeczywistej pracy, koniec przerwy....
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !

    dzięki za kawkę , smaczna bardzo . Poleciałam jeszcze na chwilę mroczne zebrać i już jestem . :)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że napisałaś "zebrać 6 łąk", a ja jak zwykle zapomniałam o tej szóstej. :cry:
    Gdzie mój bilobil????
    Ewa, Twoja sygna.... coś pięknego. :D:inlove:
    Dobrze, że duży dom mamy, to się te wszystkie zwierzaki spokojnie pomieszczą. ;)xD
     
  5. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Słońca i wiosny trochę przyniosłam bo za oknem szaro i deszczowo...
    [​IMG]
    Po nocnych zbiorach z róż i miechunki 130 szt piłek, rozrzut w wypadaniu duży, na głównej 40, na dzikiej 24, leśna 16.
    Czy u Was też najmniej wypada z plantacji na wyspie? U mnie od 4 do 16 szt, a już z lasu tropikalnego od 15 do 30.
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A pewnie , że sie zmieszczą , bo one wszystkie malutkie są , ale jak podrosną to się będzie działo .
    Jak misja Ela , dużo do końca jeszcze masz ? Ja robię 3 zadanie - właśnie je skończyłam i przeszłam do 5 .
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich
    Dziś juz trochę lepiej prawie nic nie boli to jest ok :)
    No to jak jest kawka to i przynoszę coś do kawki
    [​IMG]
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To bardzo dobra wiadomość z rana , a ciacho mniam .
    Właśnie 2 mecze przegrałam i jestem 12 talarków w plecy .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Piękny las, to zawilce kwitną. :D:inlove:
    Ja też mam bardzo duży rozrzut, w zależności od łąki. Te same 188 pól, tej samej rośliny, w lesie tropikalnym dały mi np. 17, a na wyspowej plantacji - 24.
    Na mojej farmie najgorsza jest dzika mimo, że ma tyle samo pól co główna, choć czasem i leśna się załamuje. To zależy od serwera na którym jest farma, a dokładniej od super obsługi. ;):)

    Miałam 92% zrobione, a mam w tej chwili 94%, jestem na początku 8 zadania, może zdążę, ale itemów do pnącza nie dam rady.

    Super wiadomości. :D:inlove:
    No proszę, nic nie boli i już za robotę się wzięła, smaczne Ci te ciastka wyszły. ;):D

    Ale nie dałaś rady ustrzelić 6, czy coś się zablokowało?
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam 52 % zrobione , więc jeszcze trochę siania mnie w tej misji czeka .:)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ja to nawet 1 nie rozegrałam jeszcze :( Ale wieczorkiem zaczynam rozgrywki
    A jak trzeba cos robić :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ;)
    Zdążysz spokojnie zrobić , ja to już 5 meczy spaprałam , ale trudno , gram dalej , może się uda zdobyć to pnącze w komplecie .;)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niektóre boiska są bardzo trudne.
    Powiem Wam, że też mam czasem problem z ustrzeleniem tej bramkowej 6.
    I wtedy jak spróbuję kilka razy i mi się nie udaje, to wybieram 5 talarków.
    Zawsze lepsze 8 niż 3. ;):)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Masz rację , następnym razem też tak zrobię , bo szkoda tych piłek i roślin .
    W tej chwili mam pnącze i 2 itemy na nim , walczę o 2 pozostałe .
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To super, spokojnie zdążysz. :D:inlove:
    U mnie pnącze i jeden item.
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ile sie zrobi tyle zrobi To sie zobaczy :)
    O i juz jakas podpowiedz jest bedzie wiadome jak próbować :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    mam nadzieję , bo wiesz jak już pnącze jest to by się chciało je zapełnić , żeby nie świeciło szarością .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super wiadomość , florki na szczęście kupiłam i mogę się bawić od jutra . xD
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    był zegar w zgaduli na 11 więc weszłam na chwilkę i trafiła dokładnie na OO
    zbieram zamówienia, bo mogę tylko jutro popołudniu i chwilami w sobotę coś powysyłać, bo potem imprezuję ;)
    mam zapisane - Ewa i Ela - biedronki, Karinka - jodła śnieżna, Marzena - akebia (ale nie ma jej na liście), albicji perskiej tez nie ma na liście :( Agniecha - brak 7 ostatnich drzew (ma tylko jodłę) - napisz lepiej czego nie masz :)