panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    całkowicie się zgadzam :inlove: nawet eventówka nie przeszkadzała w spaniu w nocy xD a przy goździkach można było spać ponad 8 godzin - to dużo za dużo w każdym wieku

    od posiania do zbioru różeńca mijało 6:24 (chyba że ktoś leje nawóz, to trochę mniej) - za 6 godzin to można pracować na pół etatu z dojazdem, odpoczywać naprawdę dużo, już nie rozwinę tematu, ale można się perfekcyjnie wyuczyć wszystkiego do szkoły....
    Teraz będzie sianie róż pewnie 4 i 8 godzin i te 4 godzinne, to będzie akcja (pewnie się przeproszę z super polami), a jeszcze gorzej 3 i 6 godzin, albo jakiś bardziej nierówny zestaw - 3:30 i 6:15 żeby było trudniej.

    *********************
    ktoś umie na pamięć który z ptaków do kolorowania daje najwięcej SG ze stodoły?
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2017
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak na pamięć to nie wiem. :(
    Znalazłam taką tabelkę i wychodzi, że struś łyżwiarz ma 6 000 000 SG. :)
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
    trzeba na hodowlany przygotować jakieś ptaki, ssaki i gady do kolorowania - ssaki to żaden problem, ptaki też, ale ileż można robić kury i kukułki, a gady to tylko kameleony, a one mają taką dziwną paszę, ale cóż trzeba się powoli przygotowywać xD
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślisz o tym co ma być pod koniec maja ? Świat dzikich zwierząt 4?
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak, w zgaduli jest kilka razy napisane, ze ptaki, ssak i gady i domyślam się że będą odznaki....
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No niestety ten świat dzikich zwierząt jest z odznakami. Nic się nie pokombinuje. :(
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to trzeba mieć po 400-500 każdych zwierzaków, a zrobienie 400 kameleonów to trochę czasu zajmuje.... zwłaszcza, że siejemy do eventów do tego czasu z jednodniowymi przerwami....
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi tam eventówka przeszkadzała w nocy bardzo - za długo śpię przez to, że do szkoły wstaję o 5-6 a i pogoda mnie nieraz zniechęcała do zbiorów.. Dzikich za ro nie robię - na targ powędruję i będę sprzedawał:p
     
    Anetta41 i agucha31 lubią to.
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie strasz. :cry:
    Nie pamiętam dobrze tego typu ewentu, ale czy tam było tylko kolorowanie, czy też oddawanie zwykłych?

    A kto Ci kazał ewentówkę na nocy siać? Na noc to tylko długorosnące. :)
     
    Anetta41, agucha31 oraz agniecha$ lubią to.
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie straszę, ale odznak trzeba było mieć ok. 100 każdego rodzaju najmniej, nawet 130 kiedyś było, muszę sprawdzić
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hm, bardziej mnie przeraża potrzebna liczba SP niż zwierzaki.
    Faktycznie kameleony będą wąskim gardłem, ale ja chyba nie będę ich hodowała.
    Okropnie długo rosną, a cena na rynku nie jest na razie porażająca.;):)
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    bardzo tanie już nie są, ale trochę już kupiłam i ciągle je mam w menażerii, do końca miesiąca urośnie jeszcze trochę :)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie kameleonów nie ma na rynku
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No ładnie, tylko zaczęłyśmy rozmawiać, a już ruch na targu się zrobił.;)xD
    U mnie są już po 7 tys. i jest 16 ofert.
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Znaczy się ludkowie czytają .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie już są po 8,7tys, ale już nie mam potrzeby kupować
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie po 9100 są , ale ja nie kupię , wystawiałam zagrody , będą stały do końca , aż ewent się nie zacznie .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a jak będziesz siała? są dwa siewne w międzyczasie....
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    mam jeszcze 2 przecież . :)
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak przeczytałam wystawiłam zagrody, to w pierwszym momencie pomyślałam, że wystawiłaś 3 łąki kameleonów... bo jak tak właśnie robię ze zwierzętami, minimum dwie łąki zagród takich samych i wtedy szybko przyrastają