panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ewuniu, ale za to masz szczęście w miłości :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    na życie w realu nie narzekam przecież , ale w grze szkoda gadać .
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też go nie mam. U mnie to był chyba cud, że diamentową wygrałemxD W TS jednych i drugich też szczęścia brak, więc ich nie bierę - buntuję się, o!
     
    Anetta41, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja stara naiwniaczka myślałam , że coś fajnego dostanę , ale nic to i do przodu .
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Będziesz miała co wysłac pociągiem na San Escobar
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    te żółte na pewno , bo co z nimi zrobić , teraz tylko róż albo neony wszyscy chcą .
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na Ts-y nawet nie spojrzałam, przecież wiadomo, że nic ciekawego nie dostałabym. :(
    Ale ciężko było, bo człowiek sobie myśli, może jednak, może tym razem się uda.
    Przepuściłam talarki na inne łakocie. ;)xD
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja się jeszcze zastanawiam, ale itemy za 700 i 600 to kupię, a za resztę TS i ZB i gwiazdki....

    chyba muszę piąty raz dosiać rożeńca, bo nawet z marchewki wypadają.... dostałam do tej pory 3081 rogów...
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2017
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    uf ale żeście sie rozpisali :)
    Dziekuje wszystkim za pomoc i rogi :)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No, uśmiechy widzę, więc chyba bardzo źle nie jest. ;)xD
    Rozumiem, że czary działają i światełko w tunelu pojawiło się.
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Za każdym razem jak wchodziła do sklepu to naciskałam na drugą stronę ,żeby mnie nie kusiły bizony jak już wykupie wszystko to być może skusze się na TS ale to jest niewykonalne na razie dosiewam i lecę się odchamić teatralnie sztuką lekką łatwą i przyjemną "Szalone nożyczki" Mam nadzieje ,że dziś nie gra Małaszyński ,bo po Belle epoque jakoś go znielubiłam
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj moze sie pojawi :) za pół godz jeszcze zbiory to pewnie cos jeszcze sie zbierze
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miłego wieczoru życzę, a bizony ... kiedyś na pewno przybędą i na Twoją i na moją farmę. :)
     
    Anetta41, agucha31 oraz agniecha$ lubią to.
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Masz rację Elu bizony nie zające tylko gruby zwierz i kiedyś dojadą tak jak hipcie i borsuki,przy których mało nie zwariowałam a teraz siedzą w pasku i borsukuja
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pamiętam jak w zeszłym roku marzyłam o flamingach, a tu nic, co okazja to pudło. :cry:
    Nawet miałam piękną flamingową sygnę, a one uparciuchy nie chciały do mnie.
    No ale w końcu, BP, obdarowało wszystkich farmerów i na mnie też przyszła kolej.
    Wtedy nauczyłam się, że nie ma co spinać się, bo jak nie ma się szczęścia w losach, to się tego nie przeskoczy. Trzeba cierpliwie czekać. ;):)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zosia - błyskawicoo_O Nie dołuj mnie - ja nawet 40 gier jeszcze nie mam-.-! Życie jest naprawdę niesprawiedliwe:cry:!
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tomku życie jest sprawiedliwe dla tych chcących go wziąć za rogi;)
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jestem w 200% przekonana, że gdybyś siał tyle co ja, miałbyś tyle samo a nawet więcej wypadajek, to jest sprawiedliwa liczba wypadajek za pracę jaką włożyłam w ten event
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem o tym, ale nie wszyscy mogą siać eventówkę ciągle - czasem trzeba odpocząć, czasem są ważniejsze sprawy, jeszcze kiedy indziej szkoła zawadza..

    Idę do kościoła. Pa.
     
    Anetta41 i agucha31 lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Najważniejsze zachować odpowiednią kolejność. :pxD
    Akurat ten ewent był wyjątkowo wypoczynkowy.