panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :inlove:
    że zrobię pnącze to wiedziałam, ale ta diamentowa to jest losowanie - żadnej logiki w tym nie ma.
    Trzymam kciuki, Tobie też się poszczęści :)

    ******************
    zebrałam goździki, były tylko z wodą (561 małych pól) - 155 rogów i melony (351 małe pola) - 69 rogów - wstawiłam do młyna i ukręcę tyle bulionów, że skończę event - ale będę siać i zbierać rogi dalej, bo co mam innego do roboty - a teraz końcówka piąteczku i trochę popracuję w pracy :) pewnie wieczorem się pojawię
     
    Ostatnie edytowanie: 5 maja 2017
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry słoneczne :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, trzymaj, trzymaj, jak Ty będziesz trzymała, to może, może, zdarzy się cud. :D
    Dzień dobry Olu. Co u Ciebie ?
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witaj, niestety bez zmian, raz źle, a raz gorzej -.- wybaczcie, że nie piszę, ale nie mam siły ani nastroju do rozmów :(
    Na farmie dobrze ;) sieję wciąż eventówkę i rzucam toporkiem :D
    Myślę, że mój plan zakupów w sklepie Ingrid będzie wykonany :D
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trzymaj się Olu, idą coraz cieplejsze dni. Będzie dobrze. :D
    Dzisiaj jak szłam do pracy przypominało mi się różowe drzewko Zosi.
    W oddali zobaczyłam takie cudo. Cieszy oko.:D:inlove:
    [​IMG]
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień doberek,
    zamilkłam bo wróciłam z działki i okazało sie ,ze zgubiłam telefon nie wiadomo gdzie się bidulek podział.:cry:
    Jakoś specjalnie nie jestem z nim związana ale może czasem dobrze byłoby mieć kontakt ze światem tym bardziej,ze zlikwidowałam stacjonarny.
    No i tak próbuj skontaktowac się z kimś jak nie masz komórki(nawet na poczcie nie ma telefonu) nie znasz numeru telefonu (bo wszystko zapisane w kontaktach) złóz swojej siostrze Monice życzenia(mieszka 25km ode mnie)
    Bryndza ,ze hej i jeszcze drugi telefon nie ma karty a potwierdzenie zgubienia karty wysyłają na stary numer.
    Istne szaleństwo,ale już namierzyłam go podobno zostawiłam w pracy do której idę dopiero w poniedziałek wiec mam kilka dni bez kontaktów ze światem w sumie fajnie ,bo teściowa nie dzwoni i nie zawraca głowy,nie dzwonią aktywistki wszelkich banków z propozycjami ubezpieczeń na życie(kto chce taką babę jak ja ubezpieczać na życie) i kredytów.
    Cisza i spokój,ze tylko siać i zbierać:)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kredyty to iście skomplikowany dział matematyki - zwłaszcza jeśli chodzi o wysokość rat, które mają być równe..
     
    kaniape4410 lubi to.
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Oj, dobrze że się znalazł - bo pal licho samą zgubę - czyli aparat, ale zawsze najbardziej żal tego niematerialnego - kontaktów, z których część bardzo trudno odzyskać, zdjęć, sms-ów, które sobie człowiek zostawia na pamiątkę..
    No cuuudoo piękne ;)
    Czyż wiosna nie jest najpiękniejsza? :inlove::inlove::inlove:
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry dzień

    I mam zaliczone 31 gierek
    ale nie trafiłam jeszcze tej diamentowej
    skubana Gęś ;) umyka mi przed moim celnym strzałem xD
     
  10. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    no ładne to drzewko, ale "moje" trochę inne jest i już przestało kwitnąć i to na dalekiej północy.... niestety rośnie za wysokim ogrodzeniem, którego nie potrafiłam sforsować, żeby przynieść liść i kwiatka

    doberek Karinko :)

    pięknie :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tylko lato może być pikniejsze:p
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Całkiem niedawno przeżyłam podobną historię, ale ja do tej sytuacji taki scenariusz stworzyłam, że o mało nie posądziłam niewinnego człowieka. 8)

    Dzień dobry Karinko, myślami Cię ściągnęłam, już miałam sowy wysyłać na zwiady. :)
    Dobrze, że jesteś. :D
    AnnDżelina wyjechana, więc rogalików na razie nie ma na powitanie, ale chwila moment coś przygotujemy. ;):)

    Wiesz może Twoja i moja gdzieś się szlajają razem,
    a my tu bidne możemy sobie rzucać tym toporkiem i rzucać. ;)xD

    To tak jakby w czarodziejskim ogrodzie. :D U mnie na osiedlu różowe dopiero zaczęły kwitnąć. :D
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie mój Pan Gąsior zabrał je na piwkoxD I ucztują, bo udało im się nas oszukać-.-
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szybciutko napiekłam rogalików. Mam nadzieję, że będą smakowały. :D

    [​IMG]

    Częstujcie się. Karinko, smakują?
    Gratuluję nowych poziomów Karince. :D:inlove:
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u nas wszystko kwitnie późno, ale mocno lało i wszelkie kwiatki jakie były spadły na ziemie :(

    to ja się dołączam :inlove:
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Karinaaa - balujeeeeeeeemyyyyyyyyyyy!!! Twe nowe poziomy świętujeeeeeeeeemyyyy!!!
     
  18. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Dzięki pychota za rogale i poziomów
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    właśnie ugrałam 40 mini gierek, ale będę siała i grała dalej :)
    średnio wyszło 50 talarów z jednej gierki

    [​IMG]
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ugrałem 17 gierek i Pan Diamentowy wrócił, więc Agnieszki i Eli pewnie też zaraz przywędrują:) Oczywiście gram dalej i może jakiś 1 itemik zdobędę;)