panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam 18 rzutów zaliczone i gitara .
    Spoko i do przodu .
     
  2. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Do pracy z pieśnią na ustach, radością .... taaaa nawet chciałam ale jak zobaczyłam co jest za oknem to... eh szaro, ciemno, leeeeejjjjjjeeeee:-(( ja chcę słońca!!!


    Dobrze, że tu można zajrzeć i poprawić sobie humor czytając Was i popatrując sobie na słodziaki... więc żadnych tam, takich pomysłów jak powyżej....))

    Dzień dobry Wszystkim :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na prawdę muszę ???? Brryy, zimno, mroczno, leje. :cry::cry::cry:
    Jesteś pewna, że muszę iść do roboty, a może jakieś malutkie rozporządzonko ? 8)

    Ewuś wszystkie pieski przyjmujemy, one trzymają nas przy życiu. :D

    Zawsze mnie potrafisz rozśmieszyć.
    "19 gierek zaliczonych" i "nie wiem czy dam radę uzbierać rogi"
    .... no chyba, że chcesz cały sklep ogołocić. 8)

    A ja 12. :p;)

    Co to się dzieje z emotkami ?
    Wiem, że niektórzy nie mają wcale, u mnie były, ale z dnia na dzień jest coraz mniej.
    Podejrzewam, że ktoś lub coś je zżera. Dzisiaj tylko takie są.
    [​IMG]

    Jakich brakuje? Ktoś pamięta?
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie rodzinna tradycja (tak trochę) to kino z kuzynem a w teatrze byłem w podstawówce:( Miałem być też w operze albo w teatrze na "Madam Butterfly"(nazwa własna), ale oddałem bilety mamie, bo i tak bym nic nie rozumiał (to było w gimnazjum). A ze zwiastunów (takich w postaci piosenki wykonywanej przez Accantus) są chociażby "Konfrontacja" czy "Prawdziwe ja" z musicalu "Jekyll i Hyde":) Swoją drogą w "Scooby Doo" też pojawiła się postać Hyde'a;)

    Co do Twojego poprzedniego postu..
     
    kaniape4410 i agucha31 lubią to.
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to jest straszne
    siedzi w kinie wchodzi w aplikację i bach zdjęcie że ona/on w kinie siedzi
    czy gdziekolwiek indziej wejdziesz do toalety tam nastolatki też zdjęcia robią - pełno selfie nastolatek w sieci z toalet
    koncerty tak jak piszesz - i po co im te nagrania słuchać się potem tego nie da przecież bo tylko krzyki ludzi słychać
    dobra - chciałam sobie nagrać pokaz fontann no i co? nagrałam ale gadanie ludzi w tle psuje całe nagranie heh

    elektroniczne gadżety zabrały spontaniczność
    i wcale nie młodzież
    wczoraj w teatrze na przerwie dwie panie w dojrzałym wieku jedna pokazywała drugiej coś tam na telefonie oczywiście dotykowym świecącym na pół holu więc ta technika pochłania nie tylko młodych ;)

    ja próbowałam i to nie ma sensu żadnego wolę przeżywać na żywo realnie bez rozpraszania.

    Dobry Wszystkim :)

    mamy nowego pieska ależ one są urocze - fantastyczny pomysł Ewuś z tymi psiakami

    podziwiam wasze wyniki w evencie :)
     
    KarinkaP, agniecha$ oraz agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj cos nie widze złej w ciągłej różowości tak samom jak Ewci bez psiaków :)

    Ewcia bo my sie zakochaliśmy w tych Twoich psiakach i bez nich jakos tak smutno by było :)
    Dzis widzę kolejnego słodziaka :)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja na 1 dzień wyłączyłam telefon , granda była straszna , bo rodzina dodzwonić się nie mogła .
    Fajnie , że poprawiam wszystkim humor , bo dzisiaj to masakra u mnie , leje okropnie . Jak nie kochać piesków , no jak Aguś , chociaż kotki też są zabawne .

    --------------------------
    Krokodyl sie pojawi i traszka , ciekawe co jeszcze wymyślą .
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No próbowałam dodać sobie i innym trochę animuszu w ten dzionek.. Bo jak inaczej przetrwać poranne wstawanie o 6, a potem cały dzionek w pracy..
    U mnie przynajmniej tyle, że nie leje. Ale szaro, buro i ponuro jest. No ale kasztany zakwitły jak trzeba, bo dziś matur czas.. ;) Znaczy się - maturę oczywiście ;)
    Jak dobrze, że już mam to za sobą..
    U mnie pasek z emotkami całkiem pusty jest, Ty i tak masz dużo.. Więc z pamięci to mogę się tylko uśmiechać, śmiać się i płakać ;) Bo więcej kodów nie pamiętam xD xD xD

    No w dzisiejszych czasach bez telefonu ani rusz.. Kiedyś przed wizytą u lekarza telefon wyciszyłam, i następnego dnia go dopiero do ręki wzięłam.. I niefajnie było, bo rodzinka w panice próbowała się do mnie dodzwonić, i się zamartwiali przeokrutnie.. Potem musiałam powoli ich uczyć, że jak nie odbieram, to nie znaczy, że coś złego, ale może po prostu nie słyszę, może w kinie jestem, w teatrze, zapomniałam telefonu - no milion powodów prostych, ale nie tych najgorszych. I teraz już tak nie panikują, jak nie odbieram ;)

    Ale fakt faktem, że włos się na głowie jeży, gdy jadę tramwajem i widzę jak większość ludzi w swoje telefony się wgapia, a grupa młodzieży razem jadąca zamiast rozmawiać pokazuje sobie obrazki, albo w ogóle się nie odzywa, tylko coś tam klepie. Smutne to..
    Z drugiej strony nie przepadam, gdy ktoś podczas jazdy środkiem lokomocji publicznej toczy na cały autobus czy tramwaj jakieś swoje prywatne rozmowy odsłaniając całemu otoczeniu jakieś najintymniejsze szczegóły ze swojego życia..
    Jak mi taka pańcia nad uchem klepie, to mam ochotę gryźć normalnie.. Albo jakiś złośliwy komentarz wypuścić z siebie.
    No ale puszczam sobie po prostu głośniej muzykę i staram się to jakoś przeżyć ;)
     
    KarinkaP i agniecha$ lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja kocham jedno i drugie Ale niestety na psiaka to nie moge sobie pozwolić Ponieważ bywa tak ze całe dnie niema mnie w domu Kotek mając pełne miski i czystą kuwetę pewnie tęskni ale sobie poradzi a piesek niestety juz nie Dla psiaka trzeba jednak miec wiecej czasu
     
    KarinkaP, agniecha$ oraz kaniape4410 lubią to.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Pomarudziłam sobie ;)
    Brakuje takich wyrażających złość, nerwy ,szok ,zdziwienie ,miłość

    U mnie raz są raz nie ma
    Zgadzam się z Tobą
    najgorsze jak takie osoby będąc u nas na kawie czy przy spotkaniu ciągle coś komuś odpisują
    rozmawiam a nigdy nie wiem czy ta osoba w ogóle mnie słucha
    denerwuje mnie to

    W kościele też nie tylko dzwoni dzwonek czy słuchać klikanie ,nawet pogawędkę nawiązują
    Był taki moment ,że te kontrolowanie mnie przez telefon i ciągłe ''a gdzie jesteś '' a co robisz''
    spowodowało że zrezygnowałam z telefonu i to na długi czas
    Matko jaki spokój miałam
    zero dzwonków
    zero wydatków xD
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    muszę być pod telefonem niestety , a czasmi to takie męczące jest .
     
    KarinkaP, agniecha$ oraz kaniape4410 lubią to.
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, idąc do pracy też przypomniałam sobie, że dziś powinny zakwitnąć kasztanowce.
    I poszłam sprawdzić i przyniosłam świeżutkie tegoroczne. :D:inlove:
    [​IMG]
     
    KarinkaP, agniecha$ oraz kaniape4410 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale mała, słodka niezdara:inlove: Nic mi się nie chce - od 8 rano eventówka czeka na zebranie. To przez pogodę! Minki mi wróciły a Wam?
    Ostatnio siostra jechała autobusem. Kierowca na cały autobus włączył sobie audiobookaxDxD:cry: Chyba też zacznę oglądać filmy albo słuchać audiobooki typu "Zbrodnia i kara" w autobusiexD Matura już niedługo, ale jeszcze rok - najbardziej bojam się ustnego polskiego i angielskiego...

    EDIT:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  14. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum


    Lubię kwitnące kasztany, ale jeszcze bardziej akacje, bez i jaśmin:inlove:
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Popatrz, zdjęcie mojego bzu z 23 maja zeszłego roku.
    Aż się nie chce wierzyć, że w tym roku też tak będzie, pączki są jeszcze takie malusieńkie.
     
    KarinkaP i agniecha$ lubią to.
  16. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Piękne:inlove: Już się nie mogę doczekać kiedy zakwitnie. Ale faktycznie pączki jeszcze malutkie, więc chwilkę to potrwa.
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kino przyjechało - zobaczcie , warto skorzystać .
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki za cynk.:D:inlove: Udało mi się obejrzeć jeden, więcej nie chcą dać, ale dobre i to.
     
    KarinkaP, kaniape4410 oraz xBabciaEwa lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pierwsza dycha:inlove:
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    dawno nie było , więc trza korzystać .
    . Gratulacje Tomek . Dajesz radę chłopaku .
    Mój wnusio jest po kontroli , wszystko się ładnie goi . Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami malutkiej Klary - same dobre wiadomości , żeby jeszcze padać przestało .