panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A odpowiednią pastę mosz xD to nie może być jakiś szmelc* made in china* :pxD

    * szmelc -odpad,śmieć , złom
    * made in china - wyprodukowano w Chinach
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam pomysła:p Zorganizuję Wam konkurs na najlepszą rozprawkę z serii Batmana, ale zdradzając tylko jakieś nieważne rzeczyxD Tytuł i teza dowolne;)
     
    -katie1234- i waderówek lubią to.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No kochani, późno się robi, bohaterowie są zmęczeni. :);)
    Pora na spanko, jutro też jest dzień, czy jeszcze letni czy już jesienny?
    Dobranoc :)
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oczywiście!
    [​IMG]
    Sama możesz spróbować, który najlepszy xD
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :) Mam za sobą trzecią część Mroczny rycerz powstaje. Genialna:inlove: Czułam, czułam, że to musi pójść w tym kierunku.
    A jakie ma znaczenie tytuł zorientowałam się na samym końcu. A było to niedaleko od nas;) W Europie, we Florencji:)
    Dobranoc, ja raczej długo bym dziś nie zasnęła, gdyby nie przysmak od Zgredzia;) To się nazywa fartxD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    według kalendarza ostatni letni;)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    A co tu takie pustki ?
    Wszyscy lato żegnają czy co ? Ani kawy , ani herbaty , butelki się walają .
    Coś mnie ominęło ? To może podam jakąś kawkę południową [​IMG] smacznego
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja jak zwykle na kominkach, dzień dobry :D
    Rano u Piotra kawę piłam i herbatę. Cypisek i Katie pełnili honory domu. :D

    Ewuś w dobrym momencie wpadłaś,:inlove:

    Chętnie się poczęstuję.:D

    A wczoraj, trudne tematy były, ja zarobiona byłam, więc dopiero dzisiaj parę słów chciałam a propos.
    Każdy z nas ma swój bagaż życiowy i każdy z nas trochę inaczej widzi otaczający świat. Ale to wcale nie znaczy, że źle, po prostu inaczej. I dobrze.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2016
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Troszkę pózniej niż zwykle , ale najpierw dom musiałam ogarnąć .xD
    w nocy nie mogłam spać i obejrzałam ostatnią część Batmana . :)
    Chyba najbardziej mi się podobała , a dlaczego - bo dobro zwyciężyło i tak sobie pomyślałam , że my też możemy
    zwyciężać nasze słabości i mimo upadków się podnosić i żyć dalej i lepiej - wszystko zależy od nas i naszego nastawienia i
    postępowania . xD
     
  10. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam w samo południe;) Wpadłem się przywitać i..
    Z takimi specyfikami kawki jeszcze nie piłem smaczna:) Myślałem że kardamon dodaje się tylko do perfumxD
    Miłego dnia;)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    dodaje się również do przypraw , a kawa pycha .:)
    Potrzebujesz coś na G&T ?
     
  12. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    No właśnie czytałem wczoraj wieczorkiem, kilkanaście postów wcześniej napisałaś czy mam borsuki?
    Szczerze czekam na nie nadal i jak na razie ich jeszcze nie mam, ale jeżeli masz kogoś kto potrzebuje to śmiało wysyłaj!
    Ja już po jakimś czasie zapomniałem że istnieją:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to już masz , wyślę we wtorek , nick masz taki sam w grze ?
     
  14. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    To Wielkie!!! Dzięki:) Miło z Twojej strony. Nick mam taki sam jak na Forum.
    Pozdrawiam;)

    A może ja mam coś czego Ci brakuje???
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A ja się wyłamię nieco i powiem, że za kawą nie przepadam :D Chociaż smak z takimi dodatkami byłby na pewno bardzo ciekawy :D

    Pamiętam, jak raz zrobiłem kurczaka orientalnego, w którym był między innymi kardamon, imbir (tak żeby do kawki pasowało xD). Mieszanka przypraw była ogromna, ale smak był wyśmienity. Tak że kardamon bardzo polecam :D
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja wszystko mam dziękuję , nic nie trzeba .
     
  17. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Ok w porządku chciałem wysłać różową fabrykę walizek, albo róż serownię no ale.. Nie no żartowałem hehe:D:D:D

    Jeszcze raz Bardzo Dziękuję;)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Sówkę mi wyślij , bo mam problem z Tobą , pokazuje , że nie ma takiego gracza , pomocy !!!!!!
     
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, wpadłam na chwilę bo byłam mocno zajęta obiadem dla ślubnego bo jadę w swoje krzaczory po kwiatuszki.:)

    Mam pytanie: zauważyłam, że brakuje mi drzewek np. jajecznych, zginęły po zdjęciu z leśnej polany przed poprzednimi 2 ewentami z wysiewem ogromnej ilości ewentowej. Dziwna sprawa:(:(:(. Normalnie tajemnicze znikanie-.--.--.-.
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj ! Ktoś Ci zajumał ? Poszukaj spokojnie , a jak nie będzie to do pomocy technicznej pisz . :p