panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak tylko czasem podczytuję eventowy, zbiorowych jęków (jak to bywało) nie ma xD

    a jak już się tu pojawiłeś, to dzięki za tabelkę z alchemikiem, bardzo mi się przydaje :)
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Rysiu na tournee po wątkach się wybrałeś? xD

    Pozdrowienia dla gospodyni :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No widzisz, taki ze mnie obieżyświat.;)
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Podróże kształcą i poszerzają horyzonty :) więc same plusy :)
    Tylko wróć kiedyś do domku xD
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zawsze jestem w domku bo:
    Tam dom mój gdzie serce moje.

    Uwaga cukruję:

    A serce moje jest z Wami wszystkimi.:inlove:
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak to ''halny'' przywiało Go xD
    ------------
    Co macie na wyspie na wypadajki drzewa czy coś siejecie ?
    Słabo mi tam sypie wisiorkami
    Na targu mi nie idzie to sobie robię alchemika i mam już 3 poziom :D
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mimo wszystko, wolniej, wolniej ..... zbieraj, bo jak BP to zobaczy, to nami drugie tyle dowali. 8)xD

    Spokojnie, spokojnie, jeszcze moment zaczną narzekać.;):)
    No proszę, jeszcze nie skończyłam postu pisać, a już mamy pierwsze narzekanie.
    Aguś na wyspie to norma, oni tam Wielkanocy nie obchodzą. Siej, cukinia ok. 8, hibiskus ok.25, melon ok. 50.
    Witaj Olga.:D
    Proszę jak miło, gość za gościem, dobrze, że mazurki popieczone, jest czym poczęstować.;):)
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    drzewa mam - las pitombowy i takie drzewa co potrzebuje do papu dla moich zwierzaków, no i najnowsze TSy :) a w lesie jeszcze 2 aksotolte, menażerię, manufakturę i ogród dendrologiczny - z magazynów wylatuje zwykle 5-6 (z ogrodów troszkę mniej), a łąki drzew - dziś wyleciało trochę gorzej niż wczoraj 47 i 51
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Masz ogromne serce skoro wszystkich nas tam upchnąłeś xD

    Panoramko mazurki to ja mniam, mniam :)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No fakt że zawsze tam mniej jest
    Hibiskusa ani melona jeszcze nie odblokowałam
    :) przymierzam się od tygodni do tego ,ale jakoś tak mi szkoda bananów
    Właśnie się nad drzewami zastanawiam
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale w eventowym ktoś płakał, że mu drzewa na wyspie nie dają za dużo pisanek
     
  12. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Aga ja zarobilam plus minus ok 30 mln hehe przewaznie siejąc rzeżuche :p i nie moge przestac , a event w czarnej d..... :eek:
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A nie zapisałaś sobie jak Ci wczoraj leciało? Jednak każda farma jest trochę inna.
    Na plantacji miałam same drzewa, a w lesie miałam drzewa i melony. Jak sobie przeliczyłam, to z melonów leciało ciut lepiej.:D

    Zbieraj, zbieraj, wystawne przyjęcie zrobisz z okazji 100 poziomu. ;)xD
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wczoraj leciało troszkę lepiej, nawet po 70 z jednej łąki drzew, a dziś 51 to max. Nie narzekam, ale różnica jest...
     
  15. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Co do bahamy pozjadalam sobie dopalacze od alchemika maske tiki i sieje warzywka , szkoda mi czasu na drzewa jak mam kombajn i i tak siedze przy kompie , uzupelniam zapasy
    a wypadajki z manioku czy chili srednio ok 15 z dwoch niecalych pol takze chyba nie najgorzej przy zwroscie od 2 do 2,5 h :p
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to w czasie 20 godzin wypadnie więcej z takiego manioku niż z drzew, ale ja mam niedobór owoców, bo niedawno skończyłam misję do pucharów i oddałam prawie wszystkie owoce, zresztą robię na okrągło Herbarium, bo skrzynki potrzebne są bardzo....
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Akurat mam wszystko z powyżej wymienionych:p Bardziej chodzi o kwestie eventowo-wypadajkowe;) U mnie po dobie i trzech godzinach eventu 441 wisiorków - wypadło z bananowca 86, więc postanowiłem siać jednak melony.


    PS. Nic nie oddawałemxD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2017
  18. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Ja zawsze poza eventami mam deszczowy w drzewach wiec troche sie tych owoców ciuła , ale jak mam mozliwosc uzupelnic zapasy ktore ida na pasze dla zwierzakow to korzystam :)
    Jednak sa drzewa ktorych nigdy nie zwalam i nie umie miec calej łaki w polach , zawsze jakies drzewko sie znajdzie a nawet ze 30 heh poza tym menazera itd tez sobie stoja , chyba bym nie przezyla jakby kisily w pasku :)
    Takie malutkie zbo :p czonko heh
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    No powiem szczerze ze szczeka mi opadła na tą ilosc budek i pińków hehe ja mam po 1 szt (bida z nędzą) ale cóz
    rzeczywiście demolka farmy jest irytująca tez czesto po bokach zostawiam drzewka czy jakies ważne dla mnie zagrody jednak reszta ląduje w pasku zeby zrobic miejsce na pola.
    Aczkolwiek nie moge narzekac na brak wypadajek czy nieukończony event , z regoly zawsze koncze przed czasem i z zapasem wypadajek . Jednak przywracanie farmy to standard :)