Pan da?

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 14 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszyscy czekają :p


    No to gdzie ta zabawa?


    Ze względu na niewielką ilość poradników, które się dotychczas ukazały, przedłużam termin do momentu startu najbliższej edycji Gift and Trade (powinien być w czerwcu, ale jeszcze nie wiem, którego) oraz dodam każdemu autorowi po 3 sztuki:
    [​IMG]

    Poradniki nie muszą być duże. Można opisać jeden aspekt gry, jakiś mechanizm, powtarzający się event. A jak komuś brakuje pomysłu, to jest trochę starszych poradników, które wymagają uaktualnienia.
     
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Aż odetchnęłam z ulgą , że jeszcze jest trochę czasu i być może uda mi się zdążyć z tą ,,twórczością,, .
    Ha, czekać jest łatwo i lekko , a czasem nawet miło :p ale okrasić teks obrazkami to już... dla mnie masakra :sleepy: :cry: tym większa, że nie mam Painta na swoim kompie , ani nawet Windowsa, z którym (na poprzednim kompie) byłam na tyle zaprzyjaźniona, że samodzielnie mogłam na Forum obrazki
    do tekstów wstawiać - na obecnie posiadanym , bez pomocy syna , daję radę tylko metodą ,,kopiuj - wklej ,, a i to nie zawsze :oops:
    Farmowych/alpejskich grafik nie da się tą metodą, tak więc...kto czeka, ten niech się jeszcze w cierpliwość uzbroi
    a to ( zakończenie pierwszego kroku, który tekstowo już upichciłam, tylko tej okraski z obrazków brakuje )
    zostawiam dla posmakowania

    ... Tak bierzcie Przewodnik pod pachę i hajda
    alpejskich klimatów zażywać uroku
    a ja pójdę rymy skąd jakie wytargać
    by skrobnąć Przewodnik do drugiego kroku .

    i by czekających uprzedzić, co jeszcze (może) ich czeka/ć w niedalekiej przyszłości :p
    - tak że ... bójcie się Farmerzy, oj bójcie się xD:cry:xD;)
     
    olgs3, tamako oraz Marrylan lubią to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie mam doświadczenia z innymi systemami operacyjnymi. Ale od czego jest Google :)
    • dla Linuxa trochę ludzi poleca Flameshot
    • na Macu możesz spróbować Paintbrush albo Paint X Lite
    • a jeśli masz chromebooka, to darmowy PaintZ jest dostępny w sklepie chrome web store
    A dalej to już część 2 według poradnika Agniechy :)
    Dasz radę :)
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Frytka2012, kalinamala oraz tamako lubią to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Powysyłane. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem o_O
    vanielfra - czytaj sowę i odpisz :)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Doleciały
    Dziękuję [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2023
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Do mnie dostarczone:) nawet o jedną zagródkę więcej chyba , ale Mietka już się wszystkimi zaopiekowała, więc odsyłać nie będę ,
    bo już nie sposób poznać która to ta ,,więcej,, :p ;) ale obiecuję przesłać dalej, gdy się jakiś potrzebujący Farmer znajdzie .
    Za możliwość udziału w Konkursie , a nawet zachętę :) jak też za wszystkie nagrody , to jedno słowo zostawiam

    [​IMG]

    i na kolejną zabawę nadzieję mam :p
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    I całe szczęście :D
    Nie wiem, co wysłałem w nadmiarze, ale niech się rozmnaża xD
     
    tajger1212 i tamako lubią to.