paliwo

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wandeusz, 28 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wandeusz

    wandeusz Analityk forum

    witam!! mam 2 biopaliwa i nie mogę ich użyć - wszystkie strzałki są szare, zaczęłam 3 etap,
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam ponownie.

    Czy nie jest to przypadkiem Biopaliwo luksusowe a w kroku do wykonania na pasku postępu nie ma żadnej nagrody?
     
  3. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Zapytam korzystałam z paliwaxl skończyłam loty mam trzy ulepszenia ale nie mam itemu Bambusowy grzmot w zakładce go nie ma czy komuś też tak się zdarzyło czy zrobiłam coś żle?
     
  4. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeśli ukończyłaś wyścig 1, musiałaś otrzymać item „Zardzewiały bambusowy grzmot”. Sprawdź proszę dokładnie w swoim inwentarzu, wpisując nazwę przedmiotu w okienku „Szukaj”.
    Sprawdź także, czy nie ustawiłaś go wcześniej na łące, być może stoi gdzieś w Ogrodzie ozdobnym i czeka ;) Dopiero na niego nakładasz ulepszenia, aby ostatecznie otrzymac item „Bambusowy grzmot”.
    A na przyszłość zakładaj proszę nowy wątek ze swoim pytaniem, jeśli to różni się od zadanego w danym wątku.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytania?
     
  5. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Ślicznie dziękuję za odpowiedż i przepraszam tak znalazłam rzeczywiście ww inwentarzu i za 12godz się zmieni w bambusowy grzmot
    Nie mam więcej pytań poprostu się zagapiłam nie zakładając nowego wątku Przepraszam i dziękuję
     
  6. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Cieszę się, że item się odnalazł :) I nic się nie stało, to tylko taka rada na przyszłość ;)

    wandeusz czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
    zx221 lubi to.
  7. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Nie nie mam więcej pytań dziękuję
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pelargonia70 również dziękuję.

    A skoro Autorka wątku też nie ma dodatkowych pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.