Pakiety przedmiotów ozdobnych retro

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 29 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Trzeba zgłosić bo mam problem z tym

    [​IMG]
     
    gretag lubi to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mamy z synem to samo. Nie da się kupić pakietów.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Próbowaliście może zamknąć okno z komunikatem, wylogować się z gry, zalogować ponownie i sprawdzić jeszcze raz lub na innej przeglądarce?
     
    gretag lubi to.
  4. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Tak zrobiłem od razu jak wyskoczył błąd jest to samo na firefox ciastka zjedzone :p
     
    gretag lubi to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak, nic to nie dało.
     
  6. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Ale to widać ze to błąd uruchomienia eventu a nie przeglądarki i Internet Explorer nie działa

    PS. Wylogowało mnie automatycznie i działa normalnie błąd znikł
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdźcie proszę na Chrome, ja przed chwilą sprawdzałam i mogę kupić obydwa pakiety bez problemu. A w międzyczasie dopytam czy jest to jakiś większy problem.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czasem oferty się zawieszą

    najlepiej chwilę odczekać
    bo potem okazuje się że są dopisane do konta
    często tak miałam przy innych ofertach
    chyba tak się dzieje jak wielu graczy chce kupić pakiety w jednym czasie
     
    gretag lubi to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Sprawdzane na Chrome i na innych przeglądarkach i dalej nie działa.

    Edit. Już działa.
     
  10. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Atenko możliwe że to było chwilowe bo problem znikł, może ktoś z twórców gry chciał kupić pakiet i nie niemiał możliwości wszystko możliwe.

    [​IMG]
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zdarzają się czasami takie chwilowe zawirowania ale najważniejsze, że problemu już nie ma.

    A skoro działa i pytań już nie macie to temat zamykam.
     
    Mateusz lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.