Pakiet Wielbiciela Zbiorów...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika halinkakp, 22 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. halinkakp

    halinkakp Młodszy ekspert

    Całą noc straciłam na to, w jaki sposób mogę kupić pakiet, którego zakup kończy się już za ok. pół godziny, o 8:00 dziś 22.01.2023 roku. Pakiet kosztuje 19,99 zł.

    A dlaczego pojawił się pakiet Zatrzęsienie Zwierzaków już droższy, a powinien pojawić się dopiero po godzinie 8:00, jak poprzedni się zakończy...
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2023
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Informacje na temat dostępności pakietów znajdziesz w ogłoszeniu: Styczniowa seria wyprzedaży.
    Nie napisałaś jaki miałaś problem z tym drugim pakietem, ale ten trzeci powinien być dostępny: 2023-01-22 05:00:00 - 2023-01-22 17:30:00 i jest droższy bo ma inny skład.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. halinkakp

    halinkakp Młodszy ekspert

    Witam... Nie jestem analfabetką i przepraszam, że może ja źle kilkakrotnie to przeglądałam i wiem, że prawda jest po mojej stronie. Wyraźnie jest napisane, że pakiet drugi kończył się o godz. 8:00 rano dziś 22.01.2023, a pakiet trzeci tak jak napisałaś, że zaczyna się o godz. 5:00 też dziś. Dlaczego więc w godz. od 5:00 do 8:00 zakup pakietu drugiego został zamknięty i zniknął nagle, a powinny być dwa pakiety w sprzedaży w tych trzech godz. od 5-tej do 8-mej rano. A tak bardzo potrzebuję Nawozu Zosi, którego było 75 szt. w pakiecie drugim, a w trzecim już go nie ma. Jestem osobą niepełnosprawną znacznego stopnia i takie błędy mnie denerwują. We wtorek 24.01.23 idę na trzy dni do szpitala i tak chciałam ukończyć event z ciasteczkami. Jeśli Ciebie uraziłam, to tylko z tego względu, że ostatnio za wszystkie eventy muszę płacić, a pieniążki potrzebuję na moje drogie leki i pieluchy... Nadal jest mi lepiej i wygodniej działać na Farmeramie w nocy...
    Dziękuję za informację i pozdrawiam serdecznie...
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witaj. Rozumiem, że chciałaś kupić Pakiet wielbiciela zbiorów za 19,99 PLN, zwierający 125 Florenów, 75 x Super nawóz Zosi, 1 x Skrzynia bonusów, 40 Gwiazdek. Ten pakiet był dostępny od wczoraj (godz. 19:30) do dzisiaj (godz. 8:00). Miedzy 5:00 a 8:00 były dostępne w sumie dwa pakiety (o 5:00 rozpoczęła się dodatkowo wyprzedaż pakietu Zatrzęsienie zwierzaków za 39,99 PLN).

    Trudno mi w tym momencie dociec, czemu miałaś problem z zakupem pakietu drugiego (za 19,99 zł). Prawdopodobnie szukałaś go w newsach, mają one maksymalnie 5 stron i gdy jest więcej wydarzeń, to nie wyświetlają się w nich wszystkie. Trzeba newsy zamykać i otwierać ponownie. Do zakupu takiego pakietu można jednak też przejść przez zegar eventowy i bezpośrednio z Galerii handlowej (zakładka "Sezonowe"). To taka sugestia na przyszłość, bo wyprzedaż pakietu drugiego już się skończyła i nie można do niej wrócić.

    Czy masz jakieś pytania w związku z tym?
     
  5. halinkakp

    halinkakp Młodszy ekspert

    Witam serdecznie...
    Ja jeszcze wczoraj sprawdzałam, czy usunięto ten błąd w god. 5:00 - 8:00, ale nadal jest podane, że oba pakiety się zazębiają. Wiem, ze z Farmeramą się nie wygra, ale pozostanę przy swoim, choć już wiele razy zostałam oszukana. Tobie bardzo dziękuję, bo wiem, że to nie Twój błąd, a osoby, która takie godziny przedstawiła w opisie tych dwóch Pakietów... Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za zawracanie głowy. Tak bardzo mi zależało na tym super nawozie Zosi, bo mimo wszystko bardzo lubię tę grę już prawie od początku jej powstania. Życzę miłego i udanego tygodnia...
    Pozdrawiam cieplutko...
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Opis w ogłoszeniu jest prawidłowy, a nie widziałaś tego drugiego pakietu zapewne dlatego, że tak jak napisała BA_Marion:

    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam. Pozdrawiam również, miłego dnia i tygodnia życzę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.