pakiet wesołych zagród

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kz2008, 20 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kz2008

    kz2008 Okazjonalny autor

    dzień dobry mam pytanie bo sprawa wygląda tak:
    nigdzie nie mam oferty pakietu wesołych zagród pomimo że go nie kupowałem i nie wiem co teraz zrobić
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że piszesz o pakiecie, jaki otrzymałeś w ramach indywidualnej oferty w newsach? Jeśli tylko okres ważności tej oferty nie upłynął, to znajdziesz ją właśnie w newsach. W nich jest tylko 5 stron i czasem tak oferta się "ukrywa" jeśli newsów jest więcej. Odśwież proszę grę i sprawdź newsy ponownie. Powinna się w końcu pokazać (o ile nie wygasła, jak wyżej pisałam).

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. kz2008

    kz2008 Okazjonalny autor

    okres ważności to 1 dzień 5h i 55min a ja próbowałem odświeżać kilka razy nawet zrestartowałem komputer a gdy dzwoniłem do znajomych to oni to mieli
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To, że znajomi mieli tą ofertę, to nie znaczy że Ty ją masz. Ja np. jej nie mam. To indywidualne oferty i nie trafiają do wszystkich. Jeśli jednak widziałeś ją w swoich newsach, to tam powinna powinna być. Spróbuj też wejść do Galerii handlowej i tam w okienko wyszukiwarki wpisać słowo pakiet. Jeśli została Ci udostępniona, to powinna się tam znajdować.

    Czy chcesz jeszcze o coś zapytać?
     
  5. kz2008

    kz2008 Okazjonalny autor

    aha czyli może być tak że na przykład będzie to jutro lub pojutrze tak?
     
  6. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Raczej jeśli nie masz jej dziś, to w kolejnych dniach również jej nie będzie, najwidoczniej ta oferta nie jest przypisana do twojego konta
     
  7. kz2008

    kz2008 Okazjonalny autor

    hmmm to trochę nie fer
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    kz2008, mam nadzieję, że ty też tą ofertę wkrótce otrzymasz:) A skoro nie masz już pytań, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.