Pakiet olbrzymiej okazji

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kgcygan, 27 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Witam
    Nie mogę kupić ostatniego pakietu okazji przez Paysafecard. Mam aktualny kod i środki do zakupu. Wyświetla mi się komunikat o kwocie powyżej 200 zł.
    Co mam robić?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Sprawdzałeś środki i na koncie Paysafe jest wystarczająca kwota na zakup pakietu tak? Czego dotyczy ten komunikat o kwocie powyżej 200 zł., że na taką kwotę trzeba doładować stan konta czy, że taki limit jest?
     
  3. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Coś takiego mi wyskoczyło
    Przekroczono limit płatności 200 PLN na transakcję. W celu skorzystania z wyższego limitu należy wykorzystać swoje konto paysafecard. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się teraz bezpłatnie.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to musisz się zarejestrować na stronie pod linkiem który masz w komunikacie, bo z tego co widzę to ta Olbrzymia paczka okazji kosztuje 209,90 a wygląda na to, że dla niezarejestrowanych użytkowników jest limit do 200 zł.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Nie. Dziękuję za odpowiedź ;) Na to wychodzi, że trochę za drogi ten pakiet.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.