pakiet Mega-żniwa II.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kizi_mizi, 25 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Witam,
    w opisie jest informacja że pakiet dostępny jest dzisiaj od godz. 10. Nie mogę nigdzie znaleźć tego pakietu, ani informacji o problemach.
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Witaj,znalazłam w newsach:D
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    kizi_mizi, witaj:) Odśwież proszę grę i sprawdź w Galerii handlowej - zakładka "Sezonowe". Ja mimo wszystko dopytam, ponieważ u mnie jest trochę inny pakiet:
    pakiet.PNG

    Czy sprawdziłaś w Galerii, jaki pakiet jest u Ciebie?


    aleksandra, dziękuję za pomoc:)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    W międzyczasie dowiedziałam się, że występują problemy z dostępnością właściwego pakietu u Graczy i służby informatyczne już się tym zajmują.

    kizi_mizi, czy masz jeszcze pytania w związku z tym?
     
  5. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ok pojawił się, dziękuję. Można zamknąć :)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że wszystko gra:) W takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.