Pałka szerokolistna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Cilura, 3 września 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cilura

    Cilura Forumowy żółtodziób

    Witam jestem nowym graczem. Do czego ma służyć ta pałka szerokolistna? Jakiś event ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Wątek przenoszę do odpowiedniego działu.

    Pałka szerokolistna to roślina specjalna wymagana do zadań w evencie. Wszystkie informacje na temat tej akcji znajdziesz w poradniku: >>Powrót do przeszłości.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Cilura

    Cilura Forumowy żółtodziób

    w PORADNIKU JEST NAPISANE Na planszy eventowej widoczne będą trzy place budowy:

    Nic takiego nie mam to jakiś błąd? Czy poprostu jest to dostępne od jakiegoś poziomu? (mam 16lvl)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie pisz proszę dużymi literami, jest to zabronione na naszym forum.

    W poradniku jest też taka informacja:

    Kiedy osiągnęłaś 16 poziom? Jak przed chwilą, to wyloguj się proszę, zaloguj ponownie i sprawdź jeszcze raz. Plansza eventowa jest przed Spółdzielnią, ale można też przejść na nią z zegara eventowego po lewej stronie w oknie gry lub w prawym górnym rogu między oazą miłości a kombajnem.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2017
  5. margaretazet

    margaretazet Mieszkaniec forum

    Planszy ewentowej przed Spółdzielnią nie ma - przynajmniej u mnie. Miłego dnia.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    margaretazet dziękuję za poprawienie mnie, przeważnie jest przed Spółdzielnią ale w tym evencie rzeczywiście, na planszę eventową możemy przejść tak jak wyżej napisałam z zegara eventowego, budynku między oazą miłości a kombajnem i nie z przed Spółdzielni a z okna Newsy. Przepraszam za błędną informację w poprzednim poście.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.