płatność

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika muszka55, 6 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    Próbowałam kupić floreny przez telefon a mam w play lecz nie mogłam gdyz miałam odpowiedz zxe ten numer nie jest obsługiwany lecz córka doładowała mi konto z orange i to bez problemu co sie dzieje? czy trzeba mieć telefon w orange by grac??? wczesniej ładowałam floreny z pleya
     
    Magdam.1__ lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    muszka55, na forum nie jesteśmy w stanie wyjaśnić dlaczego płatność nie była możliwa. Może to zrobić operator Twojej sieci - skontaktuj się z nim proszę. Być może masz ustawioną blokadę SMS Premium lub płatność przekraczała miesięczny limit. Jeśli operator potwierdzi, że problem nie wynika z ustawień Twojego konta, a dokonanie zakupu przez SMS nadal nie będzie możliwe, trzeba skontaktować się z Mobiltek - obsługującym te płatności:

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. emimo1

    emimo1 Młodszy ekspert

    ja też nie mogę kupić tych smsów.
     
  4. Dziunia56

    Dziunia56 Forumowy żółtodziób

    u mnie tez problem z zakupem florenów, cóż chyba trzeba kończyć zabawę pozdrawiam
     
    Magdam.1__ lubi to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Mogę tylko poprosić o zastosowanie wskazówek, jakie przekazałam powyżej. Ze swojej strony też spróbujemy sprawdzić, czy występuje jakiś ogólny problem.

    Czy Autorka ma jeszcze pytania?
     
  6. miekinia

    miekinia Okazjonalny autor

    U mnie tak samo, a mam telefon w orange.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    miekinia, zapraszam ze zgłoszeniem do Pomocy technicznej. Pomocne będą screeny i numer telefonu, żeby to zgłosić wyżej.
     
  8. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    Witam ponownie napisałam do mobiltek ale odpowiedz dostane w ciągu 5 dni a floreny mi sa teraz potrzebne bo czas promocji sie konczy Czy naprawde nikt tego problemu nie sprawdzi??? nie robie scrrenów bo nie potrafie a odsyłanie mnie do PT nic nie da naprawde trzeba bedzie sie rozstac z grą mimo ze gram od poczatku jej istnienia pozdrawiam
     
    Magdam.1__ lubi to.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    muszka55, uwierz mi, że na forum nic z tym problemem nie jesteśmy w stanie nic zrobić, dlatego odsyłam do PT. Jednak naprawa problemu raczej nie zostanie przeprowadzona od razu. Zatem jeśli chcesz floreny na już, to proponuję skorzystać z innych form płatności, z którymi nie ma problemów:
     
  10. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    dziekuje zawsze kupuje przez sms i nigdy nie było problemu w koncu to gra zarabia ale jesli nie chcą to juz nie moja sprawa Można zamknac temat szkoda czasu
     
    Magdam.1__ lubi to.
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z prośbą temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.