owcza welna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aneri1452, 24 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aneri1452

    aneri1452 Aktywny autor

    Produkuje w strzygalni owiec owcza welne, ale niestety nie uzyskuje produktu pomimo, ze czas produkcji sie skonczyl i rozpoczyna sie nastepna produkcja. Co dzieje sie z uzyskana owcza welna.Prosze o informacje, dziekuje
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na czas obecnego eventu,produkty które można oddać do zadania 4-go,w tym również owczą wełnę znajdziesz w zakładce "Inne". Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem : >>>Tropikalny karnawał

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Uzyskujesz, ale w związku z obecnie trwającym eventem - część produktów, w tym właśnie ta wełna, trafiają do stodoły do zakładki INNE:) Oczywiście tylko na czas trwania eventu.
     
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Yaris_123 dziękuję za pomoc :)
    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytania? :)
     
  5. Autorka była dzisiaj obecna na forum ale więcej pytań nie widzę więc kłódeczka :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.