Blad Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    Farmer: LunariID: 49189244 logowanie 7godzina przeglądarka chrome pnącze od góry pierwsze tło jest czerwone zamiast niebieskiego ,kryształowe wodospady nowe sadzonki drzew po wyrośnięciu dalej mam znaczek gotowe do zbioru młyn kolejność zwierząt za każdym razem się miesza .
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  2. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    Farmer: Rielle78ID: 55581514 przeglądarka chrome 7;39 za każdym razem jak wchodzę na pnącze to mam przestawione z zaznaczonych na wszystkie
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  3. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    Farmer: Lunari78ID: 39273012 błąd na leśnej polanie sadzonka posadzona rano 13:18 sadzonka dorosła po zbiorze z pola z pomocą kombajnu dalej jest ikonka gotowości do zbioru przeglądarka chrome
     
    niebo016 lubi to.
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID:20959021 Mozilla
    Nie można wejść do Nawiedzonego domu. Kręciołek dochodzi do 100% , ale polana nie otwiera się. Przy planszy ogólnej na latarni wisi kłódka, znika po kilki sekundach. Item Legendy piekarza nie pokazuje się w całości.
     
    niebo016 lubi to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    elaelka - Twój post usunęłam, ponieważ wątek ten służy do zgłaszania błędów Unity według ustalonego schematu.
    Jeżeli masz problem z grą na Flash to zapraszam do działu Pomoc.
    Opinię na temat Unity możesz wyrazić tu: Otwarte beta testy - opinie.
     
    niebo016 lubi to.
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID:20959021 Mozilla. Polska - dzisiaj tj. 04.12.2020
    Nie wyświetla się znaczek ze smoczkiem, że manufaktura, menażeria (na Leśnej polanie) są gotowe do zbioru. W wersji Flash znaczek jest. Taki błąd ma miejsce od kilku godzin.
    Nie można żadnego działania potwierdzać klawiszem "enter" - np. czy to zakup w czerwonym koszyczku, czy to otwieranie skrzynek czy też potwierdzanie głównej wygranej na kole imprezowym, bądź ustawianie zagród, drzew na polanach.
    Po otwarciu dowolnych skrzynek, pasek informacyjny o towarze konsumpcyjnym wraca do punktu wyjścia, trzeba go znowu przewijać.

    ID:20959021 Mozilla. Polska - dzisiaj tj. 05.12.2020
    Błędy takie same jak wczoraj. Tropikalna menażeria gotowa do zbioru, ale brak znaczka, w pojemnikach pełno (pasza + woda). Itemy, o których pisałem wcześniej na Wybiegu dla zwierzaków nadal nie wyświetlają się w całości.
    Generalnie nie ma żadnego poprawionego błędu.

    Twoje posty połączyłam. Następnym razem skorzystaj z opcji "Edytuj".
    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 grudnia 2020
    niebo016 lubi to.
  7. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Na plantacji nie pokazuje ze jarzynki sa do zebrania..pola wygladaja jakby nic nie bylo posiane a ladowanie gry na unity trwa tak dlugo ze mozna sie zestarzec,na fleszu to trwa moment
     
  8. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Farmer: Karakuliambro ID: 10496032
    Przeglądarka Chrome zaktualizowana do najnowszej wersji.
    Przy obsadzaniu doniczek rośliną w szklarni nie wyświetlają się już zdobyte uszlachetnienia. Brak wykrzyknika przy uszlachetnieniach znajdujących się w slotach.
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    farmer :aleksandra1958 ID 19310938
    nie mogę odpisywać na poczcie ,,brak kursora,
    a sowa wisi na drogowskazie tak nisko ,że jest niedostrzegalna
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  10. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Farmer basia_z_ ID 12234949 : po otwarciu skrzynki pasek informacyjny cofa się do początku i trzeba go znów przewijać, jest to dość up... ups, uciążliwe. Pola przed zbiorem wyglądają jak dopiero posiane.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2020
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  11. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    Farmer:niunia236102 ID: 36670621: brak potwierdzenia enterem np. przy zbieraniu pnącza ręcznie ;brak wyłączenia animacji , jest to dość uciążliwe jak wszystko skacze
     
    niebo016 lubi to.
  12. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    niestety ja tez mam takie problemy nawet nie moge wszystkiego zebrac albo zbieram kilka razy ten sam przedmiot mam nadzieje ze to szbko naprawia
     
    niebo016 i Merrick lubią to.
  13. mruwka1979

    mruwka1979 Zaawansowany

    Farmer: mruwka1979ID: 16584907. Nie działa enter, strasznie wolne działanie, tzn.: zbieranie z zagród odbywa się na "raty" zbiór, obornik i dopiero po 5 sekundach woda - jest tak od poprzednich testów, podobne zjawisko jest ze zbiorem z pól, nie można tak szybko tego zrobić jak na flashu. Procesor I7, Nvidia GTX 1060, Win 10.
     
    niebo016, hiacynta oraz Merrick lubią to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Merrick, trzymajmy się reguł tego wątku. Jeśli chcesz zgłosić błąd, to zgodnie z zasadami opisanymi w poście otwierającym. Jeśli chcesz wyrazić opinię, to >>tutaj<<. Twój post usunęłam.
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Farmer: mamusmariaID: 8463804,
    Brak możliwości szybkiego przejścia do zakupu nawozu, trzeba iść na rynek, po co informacje że mogę coś odblokować na jakimś poziomie, jak jestem już na poziomie 229, szukanie sąsiadów – masakra. W inwentarzu cofanie się itemów do początku, to samo w zakładce z drzewami, zagrodami. Na Bahamaramie nakładają się na siebie zagrody lub przyklejają się do kursora myszy. Nakładanie ulepszeń na drzewa, słabo widać, które już zostały ulepszone.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2020
    niebo016 lubi to.
  16. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID:20959021 Mozilla. Polska - dzisiaj tj. 07.12.2020
    W wersji Unity gra ładuje się bardzo długo. Po zalogowaniu nie otwiera się żadne pole gry. Pasek postępu dochodzi do 100% i wyświetla się ponownie widok ogólny Farmy.

    godzina 20:33
    Czy ktoś czyta uwagi graczy i przekazuje je dalej? Mam wrażenie, że piszemy "sobie a muzom". Błędy nadal te same (co w listopadzie), itemy się nie pokazują w całości, brak tabliczek informujących, że manufaktura czy menażeria jest gotowa do zbioru, klawisz enter nie działa w żadnej opcji (koło fortuny, zakupy czerwonego koszyczka, zakupy na targu, dodawanie towaru do misji, usuwanie czegoś z pól, wysyłanie codziennych prezentów itp. - można zrobić z tego całą opowieść). Za 24 dni będą nadal te same problemy?

    Dane jak wyżej. Dzień - 08.12.2020, godz. 14:04
    No cóż, niedługo to będzie powieść jednego autora...... Nie można wejść do dzielnicy rzemieślniczej. Pasek postępu cały zielony na 100%, nad nim owieczki z taczką i to by było na tyle. Kilka minut czekania i nic. Przełączenie gry na Flash - tu przynajmniej wszystko (na razie) gra.
    Może wreszcie jakiś MOD odpowiedzialny za ten fragment forum zajrzy tu. A jak nie, to .... nie.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2020
  17. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    .ID:55933472, Microsof Edge. Polska 9.12.2020r. godz. 15.59

    Podczas próby instalacji "nowego klienta" po wybraniu przycisku POBIERZ pojawia się strona z informacją not found
     
    niebo016 i hiacynta lubią to.
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Po wczorajszym konserwowaniu , dzisiaj mam masakrę zarówno na flashu i unity.
    Usunięte przedmioty ponownie pojawiają się na polu, trzeba dwa razy klikać aby kombajn zaskoczył z funkcjami, przy czynnościach cały czas kręcą się kwiatuszki ( 4-10 sekund)
    Najszybciej działają te dwie nowe łąki do itemów. Po przełączeniu się z unity na flasch udało mi się dać wody w wodospadach ale nie wpuszcza do pozostałych pól w tropikach, po ponownym przełączeniu na unity wpuściło ale kręcone kwiatuszki powróciły....

    prace na wszystkich polach z włączonym kombajnem trwały 25 minut.....

    Farmer: WhateverHappenesID: 3221332, M. Edge godz 16,20-16,42
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  19. micra83

    micra83 Czeladnik forum

    Mam dokładnie tak samo
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  20. pipcio87

    pipcio87 Forumowy żółtodziób

    witam nie działa link do pobrania
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.