Blad Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. luciano1955

    luciano1955 Forumowy żółtodziób

    klient nie działa nie moge nic robić
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    - ID 42659624,
    - cały czas

    - Polska
    - chrome

    - zakładka inwentarza -> przedmioty specjalne (itemy)
    1. Złe sortowanie wg ilości (działa w zakładce "wszystkie", a w "towar konsumpcyjny" wariuje)

      [​IMG]

      [​IMG]
    2. Brak podglądu zawartości skrzyń (nie ma kółeczka z "i", gdzie można było podejrzeć co jaka skrzynia może dać)
     
    MajkowePola lubi to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To sortowanie zgłaszałam już 2 razy

    https://board-pl.farmerama.com/threads/sortowanie-wg-ilości-cd.82597/

    A "i " jest [​IMG]
     
    MajkowePola i ania1713 lubią to.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Do trzech razy sztuka :p

    U mnie nie ma, co widać na screenach - albo raczej nie widać
     
    MajkowePola lubi to.
  6. Hubert2626

    Hubert2626 Czeladnik forum

    Dlaczego targ nadal się zawiesza? Klikam i jeśli ktoś kupił dany towar chwilę wcześniej, to trzeba od nowa wchodzić na targ. Jest to denerwujące zwłaszcza w obecnym evencie "zioła alchemika", gdzie rośliny wykupowane są natychmiastowo.
     
    MajkowePola lubi to.
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID: 20959021
    01-09-2021 Google Chrome

    1. Ustawianie drzew na polach - przy podstawach nie działa klawisz Enter (a tak dobrze już z nim było....), działa natomiast gdy wybiera się nakładki xxl.
    2. Wstawianie zagród do menażerii - chcę np. wstawić 8 zagród aksolotli. Za każdym razem muszę od nowa wpisywać w pasku czego szukam i tak 8 razy. Nudne to jest i upierdliwe.
    3. W zakładce ze skrzyniami nie sortuje ich wg ilości tylko dowolnie. Szukanie jest utrudnione.

    ID: 20959021
    02-09-2021 Google Chrome
    Tak wygląda dojrzały szarłat. To zielone po prawej to też dojrzały szarłat. Powtarza się to przy każdej posianej roślinie (eventowa również nie pokazuje się w całości jako dojrzała). Ten błąd trwa od kilku dni.

    [​IMG]

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 września 2021
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    polnygryzoń, usunęłam Twój post. Ten wątek służy wyłącznie do zgłaszania konkretnych błędów. Wciąż mamy czynny wątek z opiniami dotyczącymi funkcjonowania gry po odejściu od flash >>klik<<, tyle że od kwietnia nikt tam niczego nie napisał...
     
    MajkowePola i krasnoludek10 lubią to.
  9. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Farmer: Karakuliambro
    ID: 10496032
    Klient, Chrome
    Przy ustawianiu itemów John Cytryna na polach (wszystkich) część itemów jest niewidoczna, co utrudnia ich ręczne ustawianie i zdejmowanie.
     
    MajkowePola i krasnoludek10 lubią to.
  10. .stokrota2.

    .stokrota2. Forumowy żółtodziób

    Też mam takie problemy jak krokodylek75 ,ale jak napisałam do PT to odpisali jak zwykle tz wyczyść ciasteczka i po sprawie.Obsługa menażerii koszmar.

    Twoje posty połączyłam, ponieważ zabronione jest pisanie jednej wiadomości pod drugą. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj znajdującej się w Twojej wypowiedzi.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 września 2021
    MajkowePola i krasnoludek10 lubią to.
  11. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    ID 52334218
    Chrome, przeglądarka
    dziś, wczoraj, cały czas od początku Unity.
    W wątku z opiniami o grze w kąciku mówców opisałam więcej typowych, zgłaszanych już błędów, na przykład brak widoku dojrzałych zbiorów. Dziś chcę dorzucić swoje trzy grosze do ogólnych błędów:

    1. Gra ładuje się bezustannie przy jakimkolwiek ruchu między polami - przejście z jednego na drugie przez mapę wciąż generuje ładowanie i kolejne głupie informacje typu "od poziomu 40 możesz już..." , "odblokuj w drzewie...) czy coś w tym stylu. I tak w kółko. Gdy ma się poziom 200 to może nieco irytować, nieprawdaż?

    2. dziś zaciął mi się na wyspach kombajn z kuponu i nie zbierał, a ręcznie można było. Musiałam odczekać długą chwilę, zanim ruszył.

    3. Ingrid pozbawiona przymusowo animacji - bo za każdym razem, gdy zapomniałam ją wyłączyć, ścinała mi cały komputer (razem cztery razy) na dobre 5 minut. Zaznaczam, sprzęt jest dobrej jakości. Ciasteczka czyste itd.
     
    kobuma, MajkowePola oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID: 20959021
    21-09-2021 Google Chrome

    Błędów coraz więcej.....

    -Gra się co kilka minut zawiesza (jak na obrazku poniżej). Tylko nie piszcie o czyszczeniu ciasteczek.....
    [​IMG]

    - animacja pól do zebrania - wyglądają jakby dopiero posiane, a roślina już dojrzała
    - te same błędy co w moim wpisie powyżej pod nr 807 - wstawianie do menażerii, manufaktur i ogrodów to po prostu koszmar, brak cenzuralnych słów aby to określić
    - zakładka "towar konsumpcyjny" - nadal nie sortuje wg ilości, szukanie czegoś tam to kolejny koszmar
    - ustawianie zagród na polach - chcąc nałożyć ulepszenie po ustawieniu podstawy trzeba od nowa wpisywać szukaną zagrodę,
    - inny problem - na Farmie ustawiam np. gekony. W wyszukiwarce wpisałem gek - znalazł, ustawiłem. Przechodzę na Baha żeby ustawić zagrody i po otwarciu okienka w wyszukiwarce wisi "gek", trzeba kasować i szukać zagród z wyspy. Potem gdy ustawić ulepszenie - nadal w wyszukiwarce wisi "gek".

    Dramat.....
     
  13. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    21.09.2021, godz. 16,48, Polska
    Klient, ID Id. 23878408

    Pozwolę sobie tylko zacytować przedmówcę i potwierdzić występowanie identycznych błędów.
    W sytuacji, gdy każdy z eventów odbywa się na innych polach, często trzeba przestawiać dobytek. Jest to tak czasochłonne, że odechciewa się robić eventu. Tak, dramat...
     
  14. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID: 20959021
    02-10-2021 Google Chrome

    Tak od kilku dni wygląda logowanie do gry..... Żenada. I to wielka, nic kompletnie nie jest robione w celu poprawienia jakości i wrócenia chęci do grania. Tylko wyprze, promocje, kasa.... kasa... kasa....

    [​IMG]
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    matimati2004, patita1997 Wasze posty usunęłam. Błędy proszę zgłaszać według podanego schematu:

    "W przypadku każdego zgłoszenia błędu prosimy o podanie następujących informacji:
    - ID użytkownika,
    - data i godzina,
    - kraj,
    - lokalizacja w grze (np. Koło Fortuny, Cudowne Pnącze, Las Tropikalny, Bonus za codzienne logowanie, Dzielnica rzemieślnicza),
    - szczegółowy opis błędu, w tym zrzuty ekranu i częstotliwość (jak często pojawia się błąd: raz, zawsze czy czasami?). Jeśli możesz, podaj kroki prowadzące do odtworzenia problemu,
    - metoda dostępu do Unity: przeglądarka lub klient do pobrania."
     
  16. halina415

    halina415 Koneser forum

    itemy latające sanie mikołaja 2011 i sanie świętego mikołaja nie mają animacji, to najładniejsze itemy świąteczne
    ID 33351787
    7.12,2021
    Polska
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ID 47914868
    Polska
    dnia 09.12.2021
    Godzina około 20:10
    Główna łąka
    Podczas zbioru kombajnem 198 małych pól obsianych lodową rośliną z aktywnym w slocie chutnejem marchwiowo jabłkowym
    nie dopisało mi do stanu zebranych roślin. Zgłosiłam się z tym problemem do PT lecz skutek był żaden.
    To jest naprawdę frustrujące jeśli się sieje na ten wiatr co wieje.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID: 20959021
    21.12.2021 Google Chrome

    Grzybowy las - mam ulepszony nocny dąb, ale na polu go nie ma, pokazują się same podstawowe drzewa tego rodzaju.
    Na tej samej polanie - usunąłem pola, a ustawianie zagród to totalna porażka. Ustawiam budowniczym np. trzy zagrody elfa. Potem chcę ustawić kolejne zagrody / warsztaty / drzewa - nie da się ! Muszę wyjść z tego pola gry, przejść na inne, wrócić do Grzybowego lasu i wtedy ustawić np. trzy potworne pomidory. Ale ulepszeń nie nałożę bo muszę znowu zmienić pole gry.... I tak wkoło Macieju. Ustawienie kilku zagród i kilku drzew zajmuje pół godziny.... Dramat

    04.01.2022
    Widzę, że mój wpis został delikatnie mówiąc olany..... Nikt nie zareagował, nic nie zrobiono w powyższej kwestii. Za chwilę koniec pełni, a ustawianie zagród, drzew to jakiś armagedon. Grunt, że wyprzedaże i promocje chodzą jak ciepłe bułeczki.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2022
    kobuma i krasnoludek10 lubią to.
  19. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    ID: 41609763
    Polska
    godz 17.30
    Brak możliwości dokonania płatności. Od 09.01.2022 nie mogę dokonać żadnego zakupu typu floreny itd.
    Nie działa ani na Firefox ani na Google Chrome.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID:53956006
    Polska
    13.01.2022
    godz 9,30
    Chrom
    Podczas zbioru itemów z latarni pokazują się kwiatki i połowa pola jest zebrana .Zachodzi konieczność odświezenia gry .Problem pojawia sie od kilkudni i nie pomaga czyszczenie ciastek ,zmiana przeglądarki i takie zabiegi