Blad Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID 53956006
    Polska
    Przeglądarka Chrom Edge i inne
    6.03.2021. godz 17.15
    Mam problem ze zbiorem jednosekundowych zagród, pomimo użycia kombajnu zbiór drastycznie jest przedłużony, kręcą się kwiatki pomiędzy kombajnem a pomocnikiem dla zagród.
    Kłopotliwe jest to szczególnie z powodu ograniczonego czasu działania itemów bonusowych.
     
  2. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID 20959021
    Polska
    Przeglądarka Google
    Cały dzień tak wygląda logowanie lub przechodzenie między polami gry. Logowanie to czas 5-7 minut, między polami ok. 2 minuty. Jeżeli tak to ma wyglądać jutro podczas eventów to ja dziękuję i wysiadam z tego pociągu (co zapewne ucieszy wiele osób). Nie da się normalnie grać. Flashu wróóóóóóóć!

    [​IMG]
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  4. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    ID, przepraszam, nie znam na pamięć, kiedyś był pod polem do logowania, a teraz...?
    10.3.2021 godz. 13.44
    Polska
    przeglądarka Chrome
    Klient

    Mam już po prostu dość, piszę to co od stycznia chodzi mi po głowie
    Gra nie daje już żadnej satysfakcji, tylko z rozpędu jeszcze coś robię na niej
    Od momentu uruchomienia Klienta przy każdym kliknięciu czekam od 1 do 100%, każda zmiana pola gry - odświeżanie, które czasem nie pomaga, więc ponowne uruchomienie gry, a czas (mój) płynie
    Moje otoczenie już zauważyło, że gra mnie denerwuje, a do tej pory myślałam, że relaksuje :(
    Zawiesza się, obrazki ładują się z opóźnieniem, łatwo można popełnić błąd i stracić coś np uruchomiony na godzinę kombajn
    W Sezonie po oddaniu produktów nie da się zamknąć okna, trzeba odświeżyć lub uruchomić od nowa
    W Farmerskim Kole...kilka zakręceń i...zawiecha
    Po tylu latach z Farmeramą szkoda rzucić, ale tak dalej grać się nie da
    Pewnie usłyszę że komputer...wszyscy mają wymienić sprzęt??
    To i tak delikatnie opowiedziane problemy, cisną się mocniejsze słowa
    Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy niedoli
    / i ciekawe... mamy wszyscy wspólną datę rozpoczęcia gry?? ja prawie od początku, a tu 26.8.2014../
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    ID 50417884
    POLSKA - Chrome
    Jeszcze tak źle nie było jak teraz. Po każdy przejściu na nowe pole trzeba grę odświeżać, co chwila wywala z gry. Żeby zebrać zagrody czy coś innego trzeba klikać po 2-3 razy. Koło kręci się w obie strony, ech jednym słowem masakra. Na początku było lepiej a teraz coraz gorzej, jedna wielka kicha....Gra bardzo zniechęca...
     
  6. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    ID 21044971
    POLSKA KLIENT
    10.03 ok 7:20 i dni wczesniej
    Ogród Ozdobny i Wybrzeże Rozbitków

    Nie przypisuje florenów z Itemów Uczeń Ingrid (+)
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    ID: 55577897
    Przeglądarka Chrome - Unity
    11.03.2021
    Polska

    Przez cały dzień 10.03 gra zawieszała się na 2-3 minuty i często następowało wylogowanie z gry ok 3 razy w ciągu godziny
    Nawet podczas pisania tego zgłoszenia forum zawisło na ok minutę
     
  8. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    ID; 1296415
    klient (win 10)
    11.03.2021
    od wczoraj gra bardzo często się zawiesza i przestało działac F5 - sciąga się przelądarka z komunikatem o wylogowaniu, a nacisnięcie klawisza powrotu do gry ładuje Unity
     
  9. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    ID 11153605 (!)
    11.3.2021 godz. 19.22
    Polska

    Klient
    nie można otworzyć skrzynek...
    obserwowanie paska od 1 do 100%....
    odświeżanie...
    ponowne logowanie.....
    mija pół godziny - dalej nic
     
    Ostatnie edytowanie: 12 marca 2021
  10. mg51

    mg51 Czeladnik forum

    Koszmar gra. Targ masakra czekasz klikasz i po minucie lub dłużej można kupić coś. Masakra. Gram od 2011 roku ale to co sie teraz dzieje po prostu zniechęca. Także w stodole po naciśnięciu funkcj PD masz misz masz, nie ma od największego PD do najmniejszego Naprawcie to bo ludzie będą rezygnować. U mnie sąsiedzi odpadają jak mrówki
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID 53956006
    Polska
    Chrome
    Kolejny raz zgłaszam błąd w szybkich płatnościach .
    W dniu dzisiejszym postąpiłam zgodnie z danymi zawartymi w ogłoszeniu BA Rock ,czyli wymówiłam możliwość płacenia w ten sposób, zakupiłam pakiet florenów i próbowałam ponownie użyć szybkiej płatności .Niestety suwak nadal nie działa:(
     
    misiek1978, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Edytuj proszę swój post i dodaj wymagane informacje (zostało to określone w poście otwierającym ten wątek):

    W przypadku każdego zgłoszenia błędu prosimy o podanie następujących informacji:

    - ID użytkownika,
    - data i godzina,
    - kraj,
    - lokalizacja w grze (np. Koło Fortuny, Cudowne Pnącze, Las Tropikalny, Bonus za codzienne logowanie, Dzielnica rzemieślnicza),
    - szczegółowy opis błędu, w tym zrzuty ekranu i częstotliwość (jak często pojawia się błąd: raz, zawsze czy czasami?). Jeśli możesz, podaj kroki prowadzące do odtworzenia problemu,
    - metoda dostępu do Unity: przeglądarka lub klient do pobrania.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID 20959021
    Polska
    Przeglądarka Google
    Cały dzień tak wygląda logowanie, jeżeli po kilku minutach cierpliwości uda się w końcu zalogować, to po przejściu 2 plansz gra się zawiesza i ponownie taki obrazek jak niżej.

    Mam nieodparte wrażenie, że informatycy olewają grę i Nas przy okazji. Gra się jako-tako toczy, event goni event, wszyscy (no może przesadziłem) zadowoleni. A narzekania? No cóż, wpisane w scenariusz...

    [​IMG]
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    grajdołek - Twój post usunęłam, ponieważ nie jest to zgłoszenie błędu.
    Błędy należy zgłaszać według schematu ustalonego w pierwszym poście tego wątku:
    W przypadku każdego zgłoszenia błędu prosimy o podanie następujących informacji:
    - ID użytkownika,
    - data i godzina,
    - kraj,
    - lokalizacja w grze (np. Koło Fortuny, Cudowne Pnącze, Las Tropikalny, Bonus za codzienne logowanie, Dzielnica rzemieślnicza),
    - szczegółowy opis błędu, w tym zrzuty ekranu i częstotliwość (jak często pojawia się błąd: raz, zawsze czy czasami?). Jeśli możesz, podaj kroki prowadzące do odtworzenia problemu,
    - metoda dostępu do Unity: przeglądarka lub klient do pobrania.

    Do wyrażenia opinii zapraszam do wątku: Otwarte beta testy - opinie.

    Jeśli chodzi o floreny, to na farmie one nie znikają. zawsze przed dokonaniem zakupu wyświetla się okienko z pytaniem, czy na pewno chcesz dokonać zakupu. Sprawę florenów możesz wyjaśnić pisząc zgłoszenie do Pomocy Technicznej według tego Poradnika: KLIK.
    Pamiętaj, że wiadomość musi zawierać 140 znaków.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID 53956006
    Polska
    Unity,
    przeglądarka Chrome
    16.03.2021 godz 6
    Zalogowanie trwało dokładnie 5minut 30 sekund
    Przy przejściu do OO wylogowano mnie pierwszy raz,do wybiegu kolejny,w związku z tym .Zamknęłam grę ,kiedy ją otworzyłam kolejny raz ponownie pojawiły się problemy.
     
  16. jabolka

    jabolka Okazjonalny autor

    ID 13066475
    16.03.2021 - 16:24
    POLSKA
    KLIENT
    przeglądarka OPERA

    problem dotyczy każdego pola na farmie na których stawiam menażerie , które to nie mają oznaczenia gdy zakończy się w nich produkcja - brak trójkąta z wykrzyknikiem
     
  17. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    ID: 55577897
    Przeglądarka Chrome - Unity
    11.03.2021
    Polska

    Przez cały dzisiejszy dzień gra (czy to pola czy forum) bardzo często zawiesza się na 1-2 minuty
    Nawet podczas pisania tego zgłoszenia forum zawisło na ok minutę
    Jak długo jeszcze będziemy się tak katować ?​
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    ID: 6563516
    Przeglądarka Chrome
    Unity
    17.03.2021 (od godz. 12)
    Polska

    Gra zawiesza się średnio co 10 minut na ok 2 minuty, wyskakuje komunikat, że strona nie odpowiada, nie da się nic zrobić.
     
    misiek1978 i krasnoludek10 lubią to.
  19. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    ID: 2724140
    Przeglądarka: Chrome
    Unity
    17.03.2021 (ok. 18:35)
    Polska
    Nie umiem wkleić zdjęcia, to opiszę: mniej-więcej na środku planszy gry mam zaczek, że coś dojrzało (ten taki drogowy trójkąt obrócony: białe tło, czarny wykrzyknik, czerwona obwódka) i niezależnie na którą planszę przejdę, ten znaczek jest - a nic nigdzie nie dojrzało (weszłam na wszystkie plansze) - niestety wprowadza w błąd... Mogę przesłać zrzut z ekranu.
    A skoro już się zdecydowałam wyżalić:
    - gra się bardzo często zawiesza, co najbardziej denerwuje podczas zbiorów,
    - Przygody piekarza na wybrzeżu rozbitków wyglądają, jakby zajmowały pole 1x1,
    - na wyspie skarbów na dole, któryś item też stoi tak, że wydaje się, że mam 1 pole wolne,
    - zbieranie plonów z kombajnem na Unity trwa tyle czasu, ile bez kombajnu we Flashu...
    - nadal nie działa enter (czy jest coś w zamian?)
     
  20. magros

    magros Nadzorca forum

    ID40540411dzis od godz 14 nie moge wejsc i zebrac golazek z drzewa
     
    krasnoludek10 lubi to.