Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Gra na unity dziala bardzo wolno,po posadzeniu drzewek nie da sie nalozyc na nich ulepszen,kolo sie zacina i dziwnie przeskakuje,troche wkurzajace jest to niby slonko z promieniami
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  2. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja weszłam wczoraj sprawdzić czy mi zadziała i jest ok. Ale laptop kupiony rok temu. gram na operze bo wcześniej przeniosłam się z firefoxa który kiepsko działał z flashem. Grafika super. Targ też mi się podoba. Na razie nie mam czasu na testy ale może po weekendzie
     
    niebo016, magdusia668 oraz bogusiak80 lubią to.
  3. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Mała nowinka apropo wersji na Unity. Na targu produkt /dziadek do orzechów/ nie można go znależć do kupienia ani nie można go zaoferować ponieważ nie istnieje , w wersji flash jest ten produkt dostępny na targu.
     
    niebo016, magdusia668 oraz siedem_dni lubią to.
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Wczoraj u mnie była totalna padaka , strasznie to chodziło - nie na moje nerwy :p Dziś o dziwo zalogowałam się bez problemu są błędy to co piszą inni gracze - ale mam nadzieję że je usuną . Żeby było lepiej to PC na którym gram jest dużo starszy od lapka , na lapku nie chce się wgrać . Mam jedynie małe obawy że jak całkowicie przejdziemy na Unity a dużo graczy w jednym czasie będzie grało to może być przymuł - ale pożyjemy , zobaczymy //No więc na razie gram a potem się zobaczy :) Oby wszystkim zatrybiło i śmigało aż miło :)
     
  5. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    :sleepy: I mój staruszek laptop nie dał rady 100% niby załadowane i dalej nic :cry:
     
  6. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Kwadrat czasami przesuwa się na oczy i biedne złotolistne wygląda jak przestępca :D
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    dzisiaj testuje unity,wchodze po kolei aby zobaczyc jak to wszystko działa,dzielnica rzemieślnicza:kwiaciarnia jest ok,przetwórnia owoców i warzyw oraz piekarnia bez problemu,natomiast jak chciałam przejść do alchemika to mi sie gra zacieła :(,renzo: nie dopisuje wejściówek ale można rozegrać gry i dopisuje żetony ;)

    [​IMG]

    unity długo sie wgrywa natomiast sama gra ładuje sie szybko(testy na chrome) a teraz mam pytanie :

    [​IMG]

    to dane mojego lapka,no nie jest nówka sztuka ale chyba podoła wymaganiom 8)

    testuje dalej
     
    magdusia668, niebo016 oraz gosiagosia60 lubią to.
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Koło działa komicznie xD całkiem inna dynamika, ale patrzcie co za cudo wykręciłam.
    Koło zatrzymało się tak i liczyłam, że kurkę dostanę:

    [​IMG]

    a okazało się, że nagroda taka:
    [​IMG]
     
  9. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    ale przez to unity wszystko idzie strasznie wolno zwłaszcza zwierzaki :cry:
     
    magdusia668, niebo016 oraz Merrick lubią to.
  10. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    u mnie też koło komicznie działa i ciężko ze zwierzętami
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  11. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja również mam kłopot ze sówką, a prezenty to chyba przestanę wysyłać bo znaleźć sąsiada w Unity to tragedia.
     
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Poczytałem, popróbowałem, i wychodzi że nie chodzi, powodem jest pewnie Win10 32 bity bo w info jest napisane że systemy muszą być 64 bitowe.

    I co dalej : kupić Win10 64bity - ok 400zł, samego Win10 się nie opłaca, lepiej PC z bardzo dobrymi parametrami, używany ok 2000 ale nie warto bo nie wiadomo ile pochodzi, lepiej nowego to ok 4500, tylko kogo mam okraść żeby mieć lużne 4500, chyba zacznę zbierać w Świnkę Pieniążkową.

    A na razie nie ma co się rzucać jak szczerbaty na suchara, więc gram bo flasha mam.
     
  13. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    U mnie targ nie działa
    W zatoce piratów nie pokazuje ofert
     
    hiacynta, magdusia668 oraz niebo016 lubią to.
  14. wietrzyk37

    wietrzyk37 Forumowy żółtodziób

    Nie mogę używać siewnika przejść na dalsze karty aby znależ rośline znika wszystko
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Mam podobnie
    U mnie na żadnej :cry:z polecanych przegądarek Unity nie działa. Z tego wychodzi że mam stary komputer bo nawet nie ma informacji ile ma tych bitów, ma chyba mniej niż 32. :cry:Pora się pożegnać z farmą, trudno.:cry::cry:
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jeszcze się nie żegnaj,nie jesteś sama z problemem...Może,jak zapowiadają,coś wymyślą na słabsze sprzęty...
    No i kradnę pomysł,mój najlepszy sąsiedzie-też świnkę pieniążkową wystawiam...:D
    Na razie się nie martwię,bo piszecie,ze nic nie działa,jak powinno,to czekam dalej...
     
  17. Tadeo51`

    Tadeo51` Czeladnik forum

    U mnie UNITY działa bardzo wolno , nie mam do tego cierpliwości , jak zlikwidują flash to po prostu przestanę grać , ponadto na maila dostałem kod bonusowy tylko dla mojego ID , ale kod nie wchodzi ciągle pojawia się info , że kod nieprawidłowy
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie koniecznie, ja mam prawie że :) nowego PCeta, ale system 32 bity, wyżej w moim poprzednim poście jest instrukcja co można w twojej i mojej sytuacji zrobić :)
    Zresztą jestem w 100% pewny, że nasza ukochana Centrala Rolnicza do końca grudnia zrobi tak, że farma będzie chodziła na każdym kompie nawet z XP i 1 GB Ramu.

    Sąsiadeczko Miła - na razie przy kompie stawiamy olbrzymią Świnkę, i co go włączamy lub wyłączamy to do świnki wrzucamy :)
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może go skopiuj bez tej gwiazdki na końcu.

    U mnie zadziałało
    [​IMG]
     
    magdusia668, hlnrys oraz gosiagosia60 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ten kod bez gwiazdki skopiuj ;)
     
    magdusia668, niebo016 oraz hlnrys lubią to.