Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. UpCiders

    UpCiders Młodszy ekspert

    ja miałem ok ... a z jakiej przegladarki korzystasz??
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Przyłączam się do opinii.
    Proszę aby BB pamiętało, iż "przyzwyczajenie to druga natura człowieka" a "starych drzew się nie przesadza" (w tym wypadku siła wyższa, ale róbmy wszystko żeby nie gmatwać bez potrzeby).
    Gdyby Ktoś chciał migające bez sensu efekty to grałby w jakieś galaktyczne strzelanki a nie siedział spokojnie w zaciszu farmy...
     
  3. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Podzielę się i ja swoimi "wrażeniami"
    1. Współczuje graczom- klikanie/zbieranie ręczne w normalnym (flashowym) tempie, jednym słowem : tragedyja:( Mnóstwo % przepadło, a co za tym idzie, to PD też przepadło...>:(dodam, że kombajnem "jeździłem"
    2. Kombajn nie zawsze wszystko zbierał.
    3. Czas ładowania gry oraz plansz dość dłuuugi, ale ujdzie w tłumie.
    4. W moim przypadku grafika działała ok.
    5. Brak widoczności gotowości do zbiorów w menażeriach/manufakturach.
    6. Np. Enter- nie działał jako potwierdzenie wyboru. Nie wiem jak reszta klawiszy skrótów.

    Pewnie mógłbym coś jeszcze dopisać do listy, ale widzę że już poprzednicy zgłaszali zastrzeżenia.

    Podsumowując,
    W tym/takim wydaniu jakoś czarno widzę całą imprezę na Unity. Jeszcze mnóstwo rzeczy/szczegółów trzeba dopracować! Programiści mają jeszcze duuużo pracy przed sobą.
     
  4. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    Ja tez czarno widze bo zero grafiki czarny obraz nie pomaga odswiezanie wróciłam z pracy i niestety nic nie moge zrobic szkoda czasu i nerw 10 lat gry tez szkoda trzeba wybierac
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  5. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja wam powiem tak dzisiaj chciałem wejść sobie na farmę kolo 16 i na Flashu co trochę mnie wywalało z gry, zaznaczam że na Unity wszystko chodziło dobrze przynajmniej gra nie wywalała mnie. Także wersja Unity dla mnie będzie bardzo dobra bo Flash już chyba powoli siada skoro takie błędy są z zalogowaniem do gry. Ciasteczka wyczyszczone wszystko porobiłem z Flashem co się da nowa wersja dodatku i lipa po długich problemach w końcu zalogowałem się ale jak tak ma być to lepiej niech Unity szybko zoptymalizują, i ten Flash idzie w diabły.
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  6. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    po prawie godzinie prób gra sie loguje do26%i nadal czarny obraz nie wyszły te próby na zdrowie tej grze trzeba odpuscic
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  7. danagk70

    danagk70 Czeladnik forum

    Dla mnie MASAKRA,rośliny i drzewa teraz na pół dojrzewają,działa powolutku,nadmieniam,że gram od jakiegoś czasu na unity w innej grze,działa super,aby coś zasadzić muszę czekać i czekać,jak tak będzie działać ,muszę zrezygnować po ponad 8 latach,przykro
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  8. denira3370

    denira3370 Młodszy ekspert

    nie mogłam się wczoraj zalogować i zebrać plony i punkty przez próby, straciłam mnóstwo punktów , kombajn itp - słów brak, co pokryje te straty ? napewno nie te 3 imprez
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  9. annapanna1111

    annapanna1111 Forumowy żółtodziób

    U mnie gra załadowała się dwa razy na kilkanaście prób, ale nie mogłam wejść na żadne ŻADNE z pól tragedia!!! Jak tak będzie działała gra na Unity to niestety po 10 latach grania zrezygnuję. Dla mnie gra jest relaksem i odpoczynkiem. Zobaczymy jak to naprawią może będzie działać, ale ten test im nie wyszedł. KOSZMAR.
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  10. patryk_17

    patryk_17 Forumowy żółtodziób

    po10latach tez bede zmuszona zrezygnowac gra na mojm sprzecie wcale nie dziala
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  11. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    A umie cuda na farmie znikają zagrody a do chwili obecnej menażeria wyleciala w kosmos i tak już zostało
     
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ponad godzinę potrzebowałam, żeby zebrać i cokolwiek zasiać kombajnem... nie mogłam wejść do stodoły i użyć chutneya
    prezentów też niestety nie udało się wysłać, za co przepraszam moich sąsiadów,
    Prawdopodobnie skończę moje farmerowanie z końcem roku :(
     
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  13. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Za długo ładuje się gra drzewo złotolistne ma czerwone rzęsy jak by ktoś dokleił xdd

    Stwórzcie klienta jak ma gtarcade a nie wymyślacie zresztą podlegacie pod nich wiec dogadać się i tam się przenieście a nie robicie coś po swojemu!
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2020
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerska brac:)
    Hania, a dzisiaj menazeria na farmie, czy jeszcze pobiera probki z kosmosu ??xDxDxD

    dla mnie , hmm, najlepiej zeby nie bylo zmian, nie moglam wejsc na farme ani na forum, nie wiedzialam jakie sa ewenty,
    wydaje mi sie ze beda zmiany na farmie, ze gracze zostawia farmy, a szkoda:sleepy:
    dzisiaj od rana spokojnie sie gra, ;)
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Mam nadzieje że zostana przywrócone skróty klawiszowe, ich brak bardzo dokuczał mi podczas testów, szczególnie przy kręceniu kołem.
     
    marmlada i krasnoludek10 lubią to.
  16. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam piszę tutaj bo nie mogę w pogadankach stworzyć nowego posta dlatego tutaj zamieszczę taką wypowiedź. Co wybierzecie droczy gracze jaką wersję Flash czy Unity bo jak wszyscy wiemy od jutra Unity będzie dostępne i tymczasowy Flash będzie do wyboru. Jeśli chodzi o mnie to ja przenoszę się na Unity gdyż mi ta wersja bardziej odpowiada, natomiast Flash będzie alternatywą gdyby coś Unity nie dało np danego eventu albo były problemy z grą. Kolejnym powodem zmiany technologii jest niemożność zalogowania się do gry pomimo reinstalacji flasha, przeglądarki, sterowników graficznych. Jeśli chodzi o Unity nie było żadnych problemów z dostępem do gry :) Ciekawi mnie jaką wersję wybierzecie od jutra ( godz 14.00 ) flash czy jednak unity :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)
     
    krasnoludek10 i czechu79 lubią to.
  17. UpCiders

    UpCiders Młodszy ekspert


    nie będzie wyboru od 1 stycznia ;)
     
  18. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Czy będzie wersja na smartfon?
    U mnie na P 30 wczytuje do 98%
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Tak wiem jestem teraz na Unity i powiem tak skończyły się problemy z załadowaniem gry więc to wina Flasha :) To dobrze bo myślałem ze coś z grafą się dzieje :p
     
    krasnoludek10 i oset53 lubią to.
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    krasnoludek10 lubi to.