Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    14:06 i dalej Unity, testy i takie inne. Polana Pełni z itemami niedostępna, na Latarni wisi kłódka, pole teoretycznie dostępne ale nie otwiera się. Ktoś zapomniał wyłączyć Unity?! Halooo
    Edit: żaden obszar się nie otwiera
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2020
    gretag lubi to.
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    U mnie też kwiatek i owieczki na taczce jak przez ostatnia dobę :( A miało być już normalnie mod 14-tej
     
    gretag lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. mlabuda1

    mlabuda1 Czeladnik forum

    "Gra się ładuje? Stań na jednej nodze, zaśpiewaj piosenkę i… voila!" :eek:xD:cry:

    u mnie nie ma owieczek tylko kwiatek z madrosciami jak wyzej podany

    Posty połączyłam
    MOD_Marion
     
    AngelGina, talarek1961 oraz gretag lubią to.
  5. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Czyżby "powrót do przeszłości" nie chce się udać...
     
    gretag lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    14,10,,Unity nie odpuszcza,,ech
     
    gretag lubi to.
  7. halina54

    halina54 Hrabia forum

    czemu dalej jest gra na unity? juz po 14tej dawno...chyba zapomnieli
     
    gretag i magdalena lubią to.
  8. Urszula080848

    Urszula080848 Forumowy żółtodziób

    Przez 24 h nie miałam dostępu do gry, a teraz jest 14.11 i jeszcze mam unity. Co sie dzieje ?
     
    gretag lubi to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Kod bonusowy
    HARVEST20
     
  10. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam za nerwowa jestem na tego kwiatuszka , do zobaczenia po 18 ,milego dnia.
     
    talarek1961 i gretag lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie martwcie się, ważne że kod jest (przynajmniej na DE):
    HARVEST20
    CMJ i bonus PD do ewentówki.
    ***
    Grecia szybsza.:(:cry:
    xD:cry:xD
     
  12. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Na co nak kod, skoro nie można się zalogować
     
    gretag lubi to.
  13. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    nawet jak już się wejdzie to kod nie wchodzi xD
     
    gretag i skretnik lubią to.
  14. lulamae_

    lulamae_ Forumowy żółtodziób

    Trochę dramat z tą wersją Unit...
    1. Wszystko dużo dłużej się ładuje;
    2. Etapy wzrostu roślin totalnie wariują i nie pokazują obecnego etapu, dopiero po najechaniu kursorem na pole widać, że wzrost już się zakończył;
    3. Rozwiązania wprowadzone w Targu moim zdaniem bardzo nieudane - wcześniej wszystko było bardzo proste i intuicyjne, teraz trzeba poszukać (wiadomo jak już się ogarnie to się to robi automatycznie, ale wcześniej było o wiele czytelniej);
    4. Przy zbieraniu zwierząt też jest u mnie problem - zbieram zwierzaki, potem oczyszczam (i tutaj w miarę okej, chociaż sporo wolniej), ale po dwóch akcjach na jednej zagrodzie jakby się zwiesza i muszę ruszyć myszką w inne pole, aby np. nakarmić a następnie napić zwierzę... wcześniej robiłam to błyskawicznie, teraz klikam i klikam i tylko się wkurzam. Oczywiście to jest problem przy zbiorach ręcznych a nie gdy jest kombajn i reszta udogodnień (ale nie zawsze je kupuję)... i powiem szczerze, że wcześniej nawet to klikanie nie było aż tak uciążliwe, a teraz to dla mnie męczarnia;
    5. Pola też u mnie zbierają się bardziej mozolnie, nie ma niby konkretnego problemu, ale muszę klikać wolniej aby zbierać zbiory.

    To moje pierwsze spostrzeżenia. Niby drobne zmiany, ale czuję wielką różnicę w płynności funkcjonowania gry. Mam nadzieję, zę to się poprawi, bo w innym przypadku chyba zrezygnuję.
     
    AngelGina, Mcgregoro oraz gretag lubią to.
  15. Onna111

    Onna111 Forumowy żółtodziób

    Ja dziś od rana próbuję się zalogować i nic. Kwiatuszek się kręci, owieczkę wywożą na taczkach, pojawiają się ogłoszenia i gra staje. Dla urozmaicenia, czasem wyskakuje komunikat, że strona nie odpowiada.
     
    robins71 i gretag lubią to.
  16. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Proponuję dla zabicia czasu zrobić ranking "złotych myśli" z kręciołków
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To co? Unity jednak z nami zostaje?:oops::cry:
     
    robins71, hlnrys oraz gretag lubią to.
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tyle,że ten kod marny.
    Rozumiem to,że testy były potrzebne ale ile przez to gracze stracili..
    Ja z 6 razy jaja farmerskie rano zbierałam i część dalej nie jest zebrana...a sądziłam,że będzie sporo PD bo żetony z sezonu też zużyłam i co?.. a niewiele z tego mam. Jednak wierzę,że testy coś pomogą i będziemy mogli dalej cieszyć się grą więc straty poniesione jakoś przeżyję.
     
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Cos chyba poszlo nie tak... xD Unity nadal jest, BB dziala a czas leci szczegolnie tym co maja kupony i <ciach>

    o wylogowalo wiec jest ok


    Połączyłam posty i usunęłam wulgarny zwrot. Panuj nad słownictwem, bo nie jest to pierwszy raz w Twoim przypadku.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 listopada 2020
    robins71 i gretag lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już jest nasz kochany flash.:)