Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wypróbowałam gre na tablecie na puffin,nawet działa,nie wiem czy wszystko ale .....działa
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak weszłam tak szybko wyszłam z Unity. U mnie przynajmniej nie można niczego wpisać przy wyszukiwaniu w zakładkach,a na polach nie widać czy coś już urosło czy nie - grafika roślin praktycznie nie działa.
     
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A oki, bo nie zrozumiałam ostatniej sówki :)
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie działa -.- Staruszek nie daje rady...:cry:Więc,jak coś nie wymyślę,to 31 grudnia pakuję manatki :cry::(-.-
     
  5. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Na targu brak paszy dla zwierzaków
     
    siedem_dni, niebo016 oraz magdusia668 lubią to.
  6. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Logując się na unity gra zawiesza się na stronie startowej. Kilkukrotne przelogowanie nic nie zmienia
     
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gra załadowała się naprawdę szybko. Funkcję w ustawieniach "ukaż pole informacyjne przy kursorze" musiałam
    wyłączyć ponieważ okienko uniemożliwia zbieranie ręczne gdyż wyświetla się na zbieranym poletku.
    Pasek postępu i nagrody przy Sezonie nie wyświetlają się. W Renzo siłomierz jakoś tak skokami się porusza - nie ma płynności.
    Na Bahama dojrzałe rośliny nie mają takiej postaci do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni - postać dojrzała, nie wiem jak na farmie bo jeszcze nie dojrzały. Drzewo Abiu się nie wyświetla - puste miejsce w tym miejscu.
    To na razie tyle co zauważyłam.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
    niebo016, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie brak herbu po lewej stronie z cmj itd.
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Sprawdź wydolność Twojego kompa.

    Jakie są minimalne wymagania?
    Klient Unity/WebGL to zupełnie inna technologia niż Flash i ma wyższe wymagania systemowe. Intensywnie to przetestowaliśmy i uważamy, że aby osiągnąć akceptowalne wrażenia z gry, gracze Farmerama będą potrzebować co najmniej:

    System operacyjny:

    • Windows: 7 SP1+, 8, 10 (tylko wersja 64-bitowa)
    • MacOS: 10.12+
    • Linux: Ubuntu zmienione przez 16.04, 18.04 and CentOS 7
    Sprzęt komputerowy:
    • CPU: Core i3-3110M (BGA) (wydanie czerwiec 2012)
    • Karta graficzna: Intel (R) HD Graphics 4000
    • RAM: 4 GB
    • System operacyjny: Windows 7, 64-bitowy.
    Choć mój słabszy (starszy) procesor jakoś działa.

    Niemniej jednak klient Farmerama Unity/WebGL działa również na komputerach z mniej wydajnymi specyfikacjami sprzętowymi, ale czas ładowania może znacznie wzrosnąć i może być konieczne wyłączenie animacji lub ograniczenie jakości obrazu w ustawieniach.
     
    misiek1978, niebo016 oraz magdusia668 lubią to.
  10. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie działa ale wolno.

    fajnie targ zmienili:) nawet jest kronika targu - co kiedy i ile się kupiło:)
    jednak dużo wolniej wszystko działa. dojrzałe roślinki nie wyświetlają się tylko są brązowe pola , niektóre itemy tez się nie wyświetlają - kwiatek się kręci. renzo i siłomierz - porażka, zacina się i nie wiadomo gdzie aktualnie jest.
    w inwentarzu /ikona z boku/ nie można wyszukać po nazwie... w czerwonym koszyczku tez nazwy nie da się wpisać.
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    u mnie dokładnie to samo zauważyłam ... a co jeszcze ? ... na razie tyle :wuerg: wróciłam na flasha:cry:
     
    niebo016 i ewanta lubią to.
  12. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Widze że Ekipa podzieliła graczy na tych co wyrażają opinie i tych co zgłaszają błędy? Pytanie brzmi czy nie jest to samo skoro zglaszam problem w grze to wyrazam swoją opinie. Czasami Ekipo szanowno nie dzielcie graczy na forum bo ci zwariują
     
  13. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Weszłam na Unity, za trzecim razem mi się udało... działa tylko strona startowa.
    Nad resztą myśli i się rozmyśla (czyli nie mogę otworzyć innych pól poza główną łąką). Nad targiem myślał tak długo, że ja się rozmyśliłam...
    Zatem nie byłam w stanie wypróbować nowych możliwości.
    Przełączyłam na flasha. Jeszcze będę próbowała w weekend. Jeśli się nie uda... zobaczę w grudniu, chyba używam zbyt starego sprzętu... nowego raczej nie kupię.
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zgłoszenie błędu odbywa się według ustalonego szablonu, który jest dokładnie opisany w pierwszym poście. Należy opisać, jaki dokładnie i w którym miejscu błąd występuje.
    Tutaj można pisać opinie na temat Unity na luzie (w ramach Regulaminu).
    Nikt graczy nie dzieli. Chodzi o przejrzystość wątków.
     
    magdusia668, niebo016 oraz marcinek74 lubią to.
  15. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Widzę tą przejrzystość kilkanaście wątków i zero odpowiedzi konkretnej. Utwórzcie jeden wątek dla jednego problemu.Gra się wiesza nie akceptuje google chrome mimo najwyższych wymagań sądzę że i7 procesor wystarczy reszte nie dopisze bo wstyd ze gra sie wiesza na flashu jest ok . Pozdrawiam Ekipe bo czeka was olbrzymia praca
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam u mnie chcialam zebrac drzewo reczne to moze zjeloby mi ze 2 godz
     
    niebo016 lubi to.
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja używam Google Chrome i mimo słabszego o wymagań procesora gra działa.
    Sprawdź parametry Twojego kompa.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale jakiej "odpowiedzi" oczekujesz...?
    Poza tym, że konkretnej oczywiście xD
    To są testy wersji beta, pierwszy dzień tych testów - litości, życzysz sobie przeprosin od samego prezesa, że mimo w miare spoko procka gra ci się wiesza...?
    A co masz poza tym prockiem...? 8)
     
  19. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Sądze że nie wiesz co oznacza i7 apropo procesora ale ok . Niektóre itemy nie są widoczne dla unity
     
    niebo016 lubi to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie przy drzewku Abiu cały czas kręci się kwiatek. No i na Unity nie mogę pisać i wysyłać sówek...
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.