Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    12 minut logowania przed końcem eventu i niestety nie udało się zalogować! Czekaj, czekaj, czekaj, odświeżanie, czekaj, czekaj, ponowne logowanie, czekaj, czekaj i godzina 18 wybiła bez ukończenia eventu oraz zakupu przedmiotów za talarki. Człowiek płaci realną kasę, chce się zrelaksować, a tu nici. Zróbcie to lepiej BP. Wstyd!
     
  2. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    ID, przepraszam, nie znam na pamięć, kiedyś był pod polem do logowania, a teraz...?
    10.3.2021 godz. 13.44
    Polska
    przeglądarka Chrome
    Klient

    Mam już po prostu dość, piszę to co od stycznia chodzi mi po głowie
    Gra nie daje już żadnej satysfakcji, tylko z rozpędu jeszcze coś robię na niej
    Od momentu uruchomienia Klienta przy każdym kliknięciu czekam od 1 do 100%, każda zmiana pola gry - odświeżanie, które czasem nie pomaga, więc ponowne uruchomienie gry, a czas (mój) płynie
    Moje otoczenie już zauważyło, że gra mnie denerwuje, a do tej pory myślałam, że relaksuje :(
    Zawiesza się, obrazki ładują się z opóźnieniem, łatwo można popełnić błąd i stracić coś np uruchomiony na godzinę kombajn
    W Sezonie po oddaniu produktów nie da się zamknąć okna, trzeba odświeżyć lub uruchomić od nowa
    W Farmerskim Kole...kilka zakręceń i...zawiecha
    Po tylu latach z Farmeramą szkoda rzucić, ale tak dalej grać się nie da
    Pewnie usłyszę że komputer...wszyscy mają wymienić sprzęt??
    To i tak delikatnie opowiedziane problemy, cisną się mocniejsze słowa
    Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy niedoli
    / i ciekawe... mamy wszyscy wspólną datę rozpoczęcia gry?? ja prawie od początku, a tu 26.8.2014../​
     
    hiacynta, tess53 oraz .stokrota2. lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak od końca - to nie jest data rozpoczęcia gry, tylko data rejestracji na nowym forum, które ruszyło pod koniec sierpnia 2014 :)

    A poza tym - pewnie trochę komputer, trochę łącze... ale wymieniać sprzętu raczej nie będzie trzeba.
    Sprawdź wymagania sprzętowe dla klienta - najlepiej pokaż komputer jakiemuś fachowcowi (wystarczy licealista, byle kumaty, dzieci świetnie się w tym orientują).
    Może się okazać, że wystarczy posprzątać, zaktualizować, coś lekko poprawić, coś innego z netu ściągnąć.
    W każdym razie najpierw niech taki fachowiec-amator obejrzy twoją konfigurację ;)
     
  4. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    kobuma....szkoda słów jak ta gra zeszła na psy...system robi co chce a programiści nic nie robią coby poprawic jakość ...nawet jak system zabiera sobie wirtualną kasę bez naszej zgody...doświadczyłam na własnej skórze...ale mi to lotto...myślą że wydam realną kase na uzupełnienie ale figa z makiem...przeliczyli sie
     
    hiacynta, Kasiunia13 oraz marysiad8 lubią to.
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czy ktoś mi podpowie co można zebrać z tej malutkiej wysepki? Nie mogę się do niej dostać, a nie pamiętam co tam postawiłem / posiałem/ .........

    [​IMG]
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic nie można. Jest to błąd.
     
    hiacynta lubi to.
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Przecież wiem :) wrzuciłem tu z nutą ironii i sarkazmu.......
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Po rza pierwszy było to i u mnie . Zreszta jak zmieniłam łąkę to to wędrowało.
    Pomogło przelogowanie.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  9. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    Od kilku dni gra zacina się na Unity, nie można zebrać, zasiać . Ponadto przy zakupie czegokolwiek w spółdzielni musze się przelogować bo za pierwszym razem występują kwiatki i o zakupie nie ma mowy. Jeśli loguję się kilka razy, kilka razy muszę się przelogować. Masakra.... >:(>:(>:(>:(>:(
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie dzisiaj po raz pierwszy po wyjściu z łąki na Chrome ikonka z wodą, nawozem itp. wylądowała na mapiexD
     
    hiacynta lubi to.
  11. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Wróciłem do tej gry żeby zobaczyć jak się trzyma na tym unity. Jedna wielka tragedia. Wszystko się długo ładuje, co chwilę są jakieś opóźnienia. Przechodzenie z jednego miejsca do drugiego zajmuje z 5 sekund. Zbieranie czegokolwiek to męczarnia. A z tego co widzę to częstotliwość eventów się nie zmieniła i twórcy udają, że wszystko jest dobrze i nie próbują czegokolwiek poprawić. Toż to się tak grać nie da... -.-
     
    hiacynta, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    To chyba info, że paczka nadeszła...... ;) W sumie niezła nowa opcja w grze :p

    [​IMG]
     
  13. zazulec

    zazulec Książę forum

    Od czasu przejścia na Unity zauważyłam, że niektóre bonusy działają krócej. Wykręciłam na kole +1 na 6h. Tak się złożyło, że zbiór miałam mieć minutę przed zakończeniem wylosowanego bonusu. Ucieszyłam się, ale okazało się, że bonus skończył się minutę przed dojrzeniem roślinki. Jak to możliwe, nie mam pojęcia.
    Kolejna sprawa zbiór itemów - nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale do każdego itemu po zbiorze dodawana jest 1 minuta. Jak item jest 10h to zbiór mamy po 10.01 - dlaczego?
    Już szkoda wypisywać, tyle błędów. Poprawiają jakieś mało znaczące, a te, które powinni naprawić w pierwszej kolejności leżą nietknięte. I co z tego że głosów wiele, jak słuchać nie ma kto.
     
    hiacynta, Wanilia89 oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Proszę sprawdźcie u siebie sówki na wybiegu. Ja mam tam osiem i po odklikaniu gotowe dolicza tylko jedną do paska bonusów, po pzejściu z łąki na łąkę lub po odświeżeniu okazuje się że jest tylko jedna odklikana i tak w kółko.
     
  15. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja mam dokładnie tak samo ale z itemami %.
     
  16. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    W końcu coś dobrego. Nareszcie jest smoczek przy menażeriach i manufakturach oznaczający, że dojrzały. :)
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Specjalnie poszłam sprawdzić, odklikałam 12, pokazało 1 x 10%, po odświeżeniu F5 zebrany tylko 1 item, reszta gotowa do zbioru.
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mam tak też od wczoraj klikam po 3 x, odświeżam nie wszystko jest w pasku ech :mad:
    Na kliencie jedna menażeria miała smoczek a druga nie, a o obie były gotowe do zbioru :cry:
    Coraz gorzej, żadnej dobrej zmiany :cry:
     
  19. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Ja mam to samo ,coraz gorzej, kiedy będzie normalnie działało jak przed nowym rokiem, podajcie datę.
     
    hiacynta lubi to.
  20. -orim-

    -orim- Aktywny autor

    witam jestem bardzo cierpliwy ale cierpliwosc tez ma granice to ze za 10 razem loguje sie do gry ok to juz wiem ale 3 razy stracilem imprezowe wyjsciowki na kole -majac 2 wylosowalem 3 niestety gdzies zniknely i tak juz trzeci raz w sumie stracilem 10 imp.wejsciowek .nie wspominajac o reszcie bledow bo juz opisali je inni farmerzy -gra po zmianach pada -sasiedzi znikaja i naqwet nie szukam nowych - wbijcie wlascicielom gry ze to oni zyja z nas a nie my z farmy -pozdrowka
     
    hiacynta lubi to.