ostrzegacz

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ostrzegacz, 15 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Pewnie, że jesteśmy młode:) I wnuki nam w tym nie przeszkadzają.:D
    W krzaczorach zawsze jest zimno:) A będzie jeszcze zimniej.:( Mrozy nadchodzą, brr. W stadzie lepiej sie grzać, wszak my stworzenia stadne:D
    Pojawi się gospodarz, to może wrzuci tu trochę ciepła.
    Miłej niedzieli:)
     
  2. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    No z ciepełkiem to nawet u mnie krucho. Dzisiejsza noc 10 C. Ale w dzień powinno być ~20.8)
    Uczuciowego ciepełka to nam z Jaskółeczką na szczęście nie brakuje, więc zapraszamy do naszego magicznego domku.:D:inlove::music:
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek niedzielny :)
    Wiem wiem młodości wiekiem się nie mierzy, a w krzaczorach u nas minus 17, więc przyszłam się trochę ogrzać ;)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień doberek :)

    U mnie za oknem - 12 , więc zimno.
    w domku za to cieplutko.
    Wszystkim tego domowego ciepełka życzę.:D

    Hej zasypało wszystkich ?

    Odkurzyłam troche, posprzątałam , posiedze , może ktoś cię zjawi.

    Pozdrawiam cieplutko.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2016
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam poniedzialkowo :)
    mrozy przezylam (oby juz wiecej takowych tej zimy nie bylo - brrrrr; nie lubie zimna), teraz za oknem buro, szaro i ponuro. przyszlam powygrzewac sie na cieplutkim piaseczku i popatrzec na cieple morze, powdychac jod. moze babki z piasku porobiexDxDxD - podobno w pewnym wieku sie dziecinnieje:p - bedzie jak znalazl;)
    milego dnia i rozpoczynajacego sie tygodnia zycze gospodarzowi i wszystkim odwiedzajacym :)
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Gospodarzu, jak żyjeż po ostatnich wydarzeniach????
     
  7. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Pcham bidę, na szczęście ja Ją, a nie Ona mnie.

    Zwariował Nam ten najlepszy ze światów! I tyle.

    Obyśmy tylko zdrowi byli.8):music::inlove:
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj Krzychu:)

    Dawno cię nie było.
    Real wciąga wszystkich. Nikt nie ma na nic czasu:(

    A że świat zwariował, to wiadomo od dawna:sleepy:

    Obyśmy zdrowi byli, a reszte można wytrzymać;)

    Pozdrawiam wszystkich cieplutko:D
     
    ostrzegacz i kropelka04 lubią to.
  9. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    oj tak, tako_O
    fakt, zdrowie najwazniejsze. jak bedzie zdrowie, to i reszta jakos sie ulozy.
    wiec zycze duzo zdrowka tobie i twojej jaskoleczce.
    i byle do wiosnyxD;):p
     
    ostrzegacz i xBabciaEwa lubią to.
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    wiosnę już widać i słychać bo ptaszki inaczej śpiewają. Bzy już zaczynają pęcznieć, więc wiosna juz niedługo.
    A tak na marginesie: jak to dobrze, że Afrykę Północną zwiedziliśmy w latach 2008-2014, teraz bałabym się pojechać.
    Zaliczylam Egipt, Jordanie, Izrael, Turcje, Maroko, Tunezje, Cypr a takze Bulgarie i Grecje. Miejsc w Polsce nie jestem w stanie wzmienic. Jeszcze byla Hiszpania :)
     
    kropelka04, ostrzegacz oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    My planujemy od maja rajzę po ścianie wschodniej Polski. Prawie jej nie znany.
    Pisuję tu z rzadka bo internet cieniusi.
     
    kropelka04, marynia53 oraz xBabciaEwa lubią to.
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplo :)
    u mnie za oknem ziiiiiimmmmmnnnnoooo, mimo ze temp. taka w okolicach 0, ale taki przenikliwy ziab wlazi wszystkimi szczelinami do domu, ze ogrzac sie czlowiek nie moze. chyba pozostaje miec "gorace mysli":p

    mimo, ze sporo wloczylam sie po polsce, sciany wschodniej tez nie znam (swego czasu - patrz ze 30 lat temu hihihihi - tylko w bieszczady zagladalam), niestety. a podobno warto tam zajrzec. wiec trzymam kciuki, aby wyprawa sie udala. moze po zakonczeniu podzielisz sie wrazeniami :);)

    fajnie masz, taki jasio uuups marysia:p wedrowniczka z ciebie. nie usiedzisz na miejscu:p. ja tez lubie podrozowac, a najbardziej lubie zagladac nie w takie znane miejsca, czy kurorty, ale parafrazujac maryle rodowicz "wsiasc do samochodu byle jakiego":p , pojechac prosto przed siebie, a tam gdzie mi sie spodoba, pozwiedzac. moga to byc przydrozne kapliczki, czy wioski, o ktorych nikt juz nie pamieta. takie miejsca maja swoj, niepowtarzalny klimat i urok, ktorego nie znajdzie sie w zatloczonych uzdrowiskach.
     
    Cichalka i ostrzegacz lubią to.
  13. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Samochód oddałem synowej dwa lata temu. To już nie na moje nerwy. :sleepy:
    Jestem dzieckiem kierowcy i najlepiej się wysypiam jako pasażer w autobusie albo innym automobilu.8)
    Małe uzdrowiska mają jednak swój urok z dużych to tylko Iwonicz, Duszniki i Polanica.

    Zwłaszcza Duszniki, są niezwykle klimatyczne - blisko Czechy - polecam zwłaszcza schronisko "Cichalka".:inlove::music:
     
    Cichalka, kropelka04 oraz xBabciaEwa lubią to.
  14. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam niedzielnie :)
    ja juz tez tylko jako pasazerka jezdze samochodem (ogolno dostepne srodki komunikacji raczej nie dla mnie:sleepy:, a "kierownica" przestalam byc ponad 10 lat temu, jako ze zdrowko sie zbuntowalo i chcac, nie chcac musialam sie dostowac:p)
    z tych uzdrowisk znam tylko polanice, ale z dawnych lat (tak sprzed ponad 30;)) bywalam tez ze dwa razy w ladku zdroju. oba miejsca bardzo urokliwe.
     
    Cichalka, xBabciaEwa oraz ostrzegacz lubią to.
  15. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Z uwagi na ekspresowe pojawienie się Zapisu w regulaminie:
    'Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.

    Kara:
    31 pkt"
    Kończę te nierówne boje.
     
    kropelka04 i Cichalka lubią to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Od początku forum to ekspresowo? :eek: Zapraszam choćby tu >KLIK<
    Łatwo rzucasz oskarżenia, szkoda, że prócz własnego widzimisię nie masz żadnych dowodów.
     
    Cichalka lubi to.
  17. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Gra jest po prostu nieuczciwa. Niech nas rozstrzygnie portfel BP.

    Wszystkim sąsiadom i innym graczom samych sukcesów życzę.

    Ja tu przyszedłem się bawić, a nie z PT i itp. się użerać.
     
    feniks1414, kropelka04 oraz Cichalka lubią to.
  18. Cichalka

    Cichalka Forumowy żółtodziób

    Ja Wasza martwa dusza się odezwała :mad:

    Proszę PT od wielu miesięcy o usunięcie kont których nie używam.
    Staram się grać uczciwie.
    Wiele zapisów regulaminu jest bez sensu służą jedynie do psucia gry i osłaniania brakoróbstwa programistów a zwłaszcza PT.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2016
    feniks1414 lubi to.
  19. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplutko i zagladam w mile memu sercu katki, mimo ze ostatnio cierpie na chroniczny brak czasu :oops:.
    ale wszystko wskazuje, ze przez kilka najblizszych dni uda mi sie pogodzic przyjemne, z przyjemnym ;) i pozytecznym:p
    zycze wiec gospodarzowi i wszystkim odwiedzajacym ten watek wspanialego czasu, by mogli go spedzac w zgodzie z samym soba:D
     
    feniks1414 lubi to.
  20. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mam nadzieję , że zmienisz zdanie Krzysiu....i będziesz dalej grał...
    Czekam na Ciebie w dożynkach.....
    Wiadomo , że tutaj na forum generalnie nie można pisać , to co by się chciało...niestety...:wuerg:..mało tego ! , tutaj nawet kropek za dużo stawiać nie można....chyba są zakazane..., to takie moje osobiste spostrzeżenia...:(

    są regulaminy i te tamte inne pierdołki....8)....
    Przyzwyczaiłam się , .... bo trzeba mieć dobre serce i twardą - filozofię ekonomii na czterech , między pośladkami :sleepy:, w cudzysłowiu powiem ...niezwykle grzecznie tym razem ..mięśnie siedzące.:p..dlatego w ogóle nie piszę...:sleepy:...
    Nie stresuj się ....niepotrzebnie....:)
    ogólnie są ważniejsze rzeczy w grze ...niż walka z wiatrakami....:);).
    Głowa do góry !!!!!!!!!!!! :)... i do przodu.... !!!!!:);).!
    (Jaskółka lata nad Twoją farmą....., sprawdza , co tam się u Ciebie dzieje.... ;))))))))
    Pozdrawiam Ją serdecznie ...!:) !
    Czekam na prezent.....8)...od Ciebie ....:music:
    Tutaj odzywa się moja prawdziwa pazerność ....:););););).
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2016
    kropelka04 lubi to.