ostrzegacz

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ostrzegacz, 15 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich . Wpadłam na chwilke. Zalatana jestem, niby wolne mam , ale zajęć od liku. Wróciłam od fryzjera , teraz obiad trzeba zrobić , reszte w domu ogarnąć, uch jest co robić. A w temacie ryb to lubię wszystkie . Pozdrowienia zostawiam dla wszystkich.xD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wiesz, teraz to wszyscy zalatani jesteśmy. Ja właśnie kończę sprzątanie, firanki wieszam itd., ale laptopik dyżurny, włączony na odpowiedniej stronie. ;)
     
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    Jesli dobrze kumam to jesiotr pochodzi z rodziny lososia :pnie jadlam jeszcze nigdy jesiotra ale lososia uzywam do salatek i sa pyszne :p:D:p
    Ewus to masz tak jak ja :Dwszystkie ryby uwielbiam :inlove::inlove::inlove:nie przerazaja mnie osci bo czym ich wiecej tym ryba smaczniejsza :inlove::p:inlove:Ja troszeczke musze dzisiaj spalzowac z robota w domu i odpoczac zeby od poniedzialku byc na chodzie o_O;)wiec tylko obiadek i LB :inlove::inlove::inlove:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jesiotr bardzo dobra ryba, mój Tata bardzo lubił ryby ,więc Mama często robiła i tak mi zostało. W domu sprzątam na bieżąco, zresztą jak rodzinka się zejdzie na wigilię i święta to dopiero jest sprzątania po nich. Teraz kawka,lekki luzik do obiadku i została łazienka do ogarnięcia.xD
     
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja lazienke zostawiam na poniedzialek bo juz mi sie serduszko i kregoslup buntuja wiec musze odpoczac ale w poniedzialek skoncze z porzadkami
     
  6. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Niestety jesiotra znam tylko z obrazków.
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No tak narobisz się i organizm mówi stop. Mój mąż mówi - co masz zrobić dzisiaj , zrób jutro , a co masz zjeść jutro, zjedz dzisiaj.
     
  8. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Jak Cię najdzie wielka chęć na zrobienie czegoś to się połóż może Ci przejdzie.:D
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Hahaha-wspaniale i musze to chyba czesciej stosowac :inlove::inlove::inlove:
    tez dobre tylko jak mi przejdzie to na kilka dni mam z glowy z robota :DxD:D
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też tak mam, no nie teraz przed świętami, ale tak na codzień .
    Wogóle męczy mnie ten pęd nie wiadimo za czym , Tak się porobiło, że nikt nie ma czasu , gonią wszyscy , tylko nie wiem gdzie i po co.xD
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Mnie juz zycie porobilo korekty i nie gonie ,nie dam rady i nie ma za czym :D:inlove::Dciesze sie z tego co mam wazne jest zdrowko i szczescie najblizszych a o to dbamy wszyscy :inlove::inlove::inlove:nie zagladam co kto ma ,moze miec nawet Zlote Gory mnie one do szczescia nie sa potrzebne a to tylko nastepne swiecidelko do dogladania ;)o_O;)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobrze ,że jesteś i myślisz tak samo jak ja .Ale czasami przykro się robi , Chciałoby się spotkać ze znajomymi , pogadać, to mówią, że czasu nie mają. To ja nie wiem co robią , bo ja zawsze mam czas dla innych, no chyba ,że śpię.xD;)xD
     
  13. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Mnie tu czasu jakoś nigdy nie brakuje.
    Arabowie uczą człowieka dystansu do wszystkiego.>:(

    Kiedyś kolega, bardzo dobrze sytuowany, pyta biednego araba: a z czego Ty się tak cieszysz?
    - Bo ty masz Rolexa, a ja mam czas. Odpowiedział.
    To chyba jest coś na rzeczy, żeby sobie ten pęd do rzeczy odpuścić.8)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już sobie dawno odpuściłam, jedyne co teraz musze to oddychać , żeby się nie udusić.:p
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Widzisz Ewo ludzie pedza za utopia a jak przyjdzie opamietanie to sie czesto okazuje ze za pozno ,ze nie ma drugiej szansy i nie nadrobi sie czasu straconego :(okazuje sie ze wlasnej rodziny sie nie znalo bo nie bylo dla niej czasu a ciezko zdobyte auto traci na wartosci ,starzeje sie ,rdzewieje i znowu trzeba pomyslec o nowym bo jak sie raz pokazalo to teraz nie wypada starsze kupic i tak w koleczko :(to jak kot ktory bawi sie wlasnym ogonkiem krecac sie w kolko :(a to wszystko jest psu na bude wazne jest to czego nie dostrzegamy golym okiem :inlove::inlove::inlove:czasem czlowiek ma szanse przewartosciowac wlasne zycie ale tylko czasem :(
    OOOO to jest wlasnie madrosc zyciowa araba :D:D:D
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Powiem ci tak - auta nie mam i nie będę miała- rower mam. To są przedmioty, rzeczy, mam czy nie mam- brzydko mowiąc [usuwam].
    gromadzimy tego full, bo co, taka moda . Mi to loto , chodzi o więzi między ludzmi.
    Kiedyś jak chciałam pogadać to spotykaliśmy się w większym gronie lub mniejszym, a teraz na skajpie albo smsy się wysyła.
    Jakby powiedział Kiepski- nie o taką Polske walczyłem- Ech szkoda gadać.8)

    Lepiej brzydko nie mówić, ani nie pisać.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 grudnia 2015
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No kochani, ja się dzisiaj odmeldowuje, plan maximum wykonałam. I na farmie i w realu. Padam, więc dobrej nocy życzę.
     
  18. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Dzień Dobry w ten niedzielny poranek.
    Samych miłych chwil i uśmiechów najbliższych życzę.:inlove:

    Cd. cytatu:

    "Przedstawię ci Macieja kota;
    fascynujący z niego facet.
    Całymi dniami tkwi w fotelu
    i lekceważy każdą pracę.
    "

    Autor tekstu:Magdalena Czapińska
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2015
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, cytat akurat dla nas jak znalazł. Dzięki ;)
     
    kropelka04, ross2 oraz ostrzegacz lubią to.
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam wszystkich w ten deszczowy dzien :D
    wczoraj i dzisiaj ide w slady Macieja kota :Da co w koncu z kogos trzeba przyklad brac :D
    milego dnia wam zycze :inlove: