ostatni post

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Ambasador forum

    Szacunek jesli chodzi o wyglad, ale na tym koniec pochwal.
    UWAGA I PYTANIE:
    - poprzednio przy postach widniala data postu (potrzebna przy niektorych tematach). Teraz mamy dzien tygodnia, brak tylko numeru tygodnia i roku. Czy naprawde musimy sobie (BP graczom) utrudniac zycie i korzystanie z forum(gry)?
     
  2. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Jak najedziesz na naszym forum na czas podany pod Twoim postem - to też pokaże pełną datę i godzinę.
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    To sie zgadza, tylko skad mam (gracz ma) wiedziec ze w temacie jest nowy post? Po co to skomplikowanie? Czy musimy zawsze psuc sprawdzone formy tym razem na forum?
     
  4. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Jak w temacie jest nowy post, to tytuł wątku się pogrubia, a przy tytule pojawia się niebieska kropeczka. Co mam Ci poradzić, skoro nowe forum jest tak zaprogramowane :) Trzeba poobserwować i nauczyć się :)
     
  5. rysio

    rysio Ambasador forum

    Swietna propozycja! Brawo! Tylko po zmianie forum ze starego na nowe wszystkie posty sa pogrubione i maja (ukryta) date poczawszy od 21.08.2014.
    Farmerama to gra czy czytelnia???
     
  6. Pogrubione są tylko nie przeczytane przez Ciebie posty jak odświeżysz stronę to pojawi się szara czcionka, jak ktoś znowu napisze post w tym wątku to czcionka znowu się pogrubi więc będziesz widział że pojawił się nowy wpis. :)

    Farmerama to gra a przy okazji mamy forum Farmeramy które niektórym przynosi wiele cennych informacji o grze. Możemy też tutaj pogadać z innymi i miło spędzić wolny czas :)
     
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Przejrzystość tego czy jest nowy post jest beznadziejna. Dlaczego nie ma dat przy postach tylko dni tygodnia? Czy to wszystko po to, żeby nam utrudnić korzystanie z forum? W takiej postaci to korzystanie z forum trzeba ograniczyć do minimum. Ciężko się zorientować czy coś nowego jest dopisane:(
     
  8. Jak przytrzymasz chwilę kursor przy godzinie napisania postu nie pokazuje Ci się data ???:)
     
  9. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Dajmy już spokój, pisałam już dzisiaj o tym, że nieczytelne jest to gdzie są nowe posty. Szkoda słów, a Twoja uwaga, że można tu "przyjemnie spędzić czas" to chyba żart, jak od razu po wejściu widzi się chaos. Nowe posty powinny być dobrze widoczne, trzeba się przyzwyczaić. Dla mnie już teraz są tylko ważne OO :(
     
  10. yvonnege_ dlaczego uważasz że żartuję, każdy spędza wolny czas tak jak lubi, ja lubię nasze forum i mam nadzieję że i ty się kiedyś przyzwyczaisz.:)
    Zawsze jak wchodzi coś nowego to trzeba zmienić przyzwyczajenia i nauczyć się nowego. Myślisz że nam jest łatwo ??? staramy się jak możemy żeby Wam pomóc, też jeszcze nie wszystko jest dla nas jasne i często korzystamy z Waszego doświadczenia. :)
    Więc mam nadzieję że za jakiś czas i tak będziesz z nami i nie tylko będziesz czytała OO ale i pisała z nami tak jak to robisz teraz :)

    rysio masz jeszcze jakieś pytania ????:)
     
  11. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Dzień tygodnia jest tylko przy postach młodszych niż tydzień. Gdy post się odpowiednio zestarzeje, to ma normalną datę. Dla potwierdzenia moich słów zostawiam link do działu z ogłoszeniami --> https://board-pl.farmerama.com/index.php?forums/oficjalne-ogłoszenia-gra.337/
    Według mnie takie podejście jest bardziej naturalne. Na co dzień, gdy chodzi mi o niedawne wydarzenia, mówię, że miały miejsce w czwartek, a nie 21 sierpnia 2014r.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2014
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Pomimo obecności autor nie zgłosił kolejnych pytań-kłódeczka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.