Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Aweva, dla Ciebie takiego znalazłam:
    [​IMG]

    Może nie aż tak umięśniony, ale chyba pracowity. Przynajmniej jedzenie przynosi xD
     
    aweva55 lubi to.
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Taki cuś cherlawy ale niesie jakieś apetyczne ciasteczka :p:inlove: Biorę i dzięki ;):inlove:
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    wielkie dzieki za zyczonka,aweva -Ewus muza sliczna,powiem ze tego utworu nie znalam i z wielka przyjemnoscia wysluchalam,ZKa pomocnik jak najbardziej sie przyda -dzieki,_ewa_ karteczka mala ale ........cudowna :):)
    a jutro trzymajcie kciuki,bo cholernie sie boje :(:( mam wizyte u chirurga onkologa :cry::cry: jeszcze tylko to mi potrzebne :(
     
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    W takim układzie, życzę Tobie Ewa, aby ta wizyta przebiegła bardzo pomyślnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Oczywiście już dziś bardzo mocno trzymam kciuki - będzie dobrze. Wszystkiego najlepszego Ewa.
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    W takim razie trzymam mocno kciuki, Ewa. Najwyżej jutro niedoróbkę w pracy strzelę ;)
    Trzymaj się ciepło :)
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! Ewa ode mnie też przyjmij serdeczne życzenia, troszkę spóźnione ale prosto z serca.
    [​IMG]
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    kropeczko i Marku wielkie dzieki :):),rowniez dziekuje za trzymanie kciukow :):)
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ewa mów , że wszystko w porządku z Twoim badaniem :)
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmmmm,tego nie moge powiedziec ale jesli nie dostalam skierowania do szpitala to ......................................jest nadzieja,jutro ide na biopsje i ....najgorsze..czekanie na wynik
     
  10. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Będzie dobrze :), ale czekanie na wynik rzeczywiście wykańcza psychicznie :(. Ja w zeszłym roku tak miałam i czekałam 2x na wynik więc wiem co się czuje o_O
     
  11. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Ewa,na pewno będzie dobrze :)
    a widzieliście że Zgredzio rozdaje teraz bilety na Bahamy? :D
    u mnie jest dzisiaj dzień dobrych wiadomości :) mąż zjeżdża do domu tydzień wcześniej, i jeszcze córcia w odwiedziny wpadnie :)
    psu po lekach się poprawiło, a auto miało tylko maleńką usterkę ,którą znajomy bezpłatnie i szybko naprawił :)
     
    aweva55 lubi to.
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Podaję Wam informację , którą zamiast w OO jak było obiecane ukryli w biuletynie pana V 8)


    Przed zakończeniem pragnę Was wszystkich zapewnić, jak bardzo Ważne są dla nas Wasze opinie i współpraca z Wami. W podziękowaniu ekipa Farmeramy pragnie Wam sprezentować 24-godzinny kupon na kombajn, a także kombajn, siewnik i stajennego na 24 godziny

    HAPPYAUTMN14

    Jest on również rekompensatą za ostatnie błędy logowania.
    Kod będzie ważny od 16 października do 22 października - 23:59
    Kod zawiera pomocników na 24 godziny (rozpoczną działanie już po aktywacji kodu) oraz kupon na pomocników na 24 godziny


    I to się nazywa obłuda liczą się dla nich nasza opinia i współpraca z nami a kod podają w ukryciu - wstydzą się pewnie swojej hojności
    8):(>:(
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Aweva, dziękuję :)
    Nie znalazłabym tego nigdy, bo tam nie zaglądam...:music:
     
  14. MOD_Dragon

    MOD_Dragon Guest

    Kod "ukryty" jest też w dziale "To ci się może przydać", w wątku "Kody bonusowe".
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja tak głęboko nie zaglądam :p;)
    Musiałabym się z pracy zwonić, rodzinę wytruć, przyjaciół porzucić. Wtedy miałabym czas na czytanie każdego tematu na forum...xDxD
     
    aweva55 lubi to.
  16. MOD_Dragon

    MOD_Dragon Guest

    Dlatego po to jesteśmy (my gracze i modzi), no i czujemy się potrzebni, chociażby dla takich osób jak Ty Zła_Kobieto, wtedy możesz spać spokojnie, wiedząc, że ktoś przyjdzie z dobrą nowiną (albo kodem) hehe. :) (A rodzina, praca i przyjaciele są bezpieczni)
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)


    Ewus tak masz racje to czekanie jest najgorsze ,ja juz przechodzilam to kilka razy(czekanie na wynik) w 2003 (tarczyca),2005 i 2007 ale musze sie wziac w garsc bo ..................nerwy mnie zjedza,dzisiaj mialam mala stłucze rano jak jechalam do pracki,ale kierowca byl bardzo wyrozumialy dla mnie ;) obylo sie bez mundurowych i spisywania czegokolwiek ;):)
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa xD
    Nareszcie piątek ,oświadczam uroczyście ,że dwa dni tylko leżę i pachnę :p a wieczorem zamierzam zaliczyć przynajmniej jedno piwko
    8)8)
    ktoś chętny mi potowarzyszyć ? ;):D
     
    -mala159- lubi to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus chetnie bym potowarzyszyla ale ...................nie mam glowy ;)
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ewuś ,tez nie mam głowy ,ale raz się żyję ,potem tylko straszy :D
     
    -mala159- lubi to.