Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Właśnie gotuję obiadek i rosołek z gąsek. Przydałaby się ZETKA.

    Ślubny rano poleciał na bazar i kupił troszkę gąsek, z czego mało zostało bo robaczywki.
     
    aweva55 lubi to.
  2. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! marynia, jak przeczytałam twój post to w pierwszej chwili zastanawiałam się jak wielki gar musisz mieć żeby zmieścić w nim kilka gąsek :D i po czorta ci tyle rosołu :D:D:D

    agula , a z czym dokładnie?
     
    aweva55 lubi to.
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    garnek nieduży, taki 6-cio litrowy. na chłodnik za mały a na rosołek wystarczyxDxD
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA

    Kropka to samo pomyślałam i jeszcze to , że nie jadłam nigdy rosołu z gęsi a jeszcze z kilku gąsek to już rozpusta xD
    A z takich gąsek to raczej grzybowa a nie rosołek ;)
    W środę miałam obróbkę grzybów , bo mąż był na dwudniowym grzybobraniu i nazbierał ze 20 kg podgrzybków :)
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    :)Okupa
    Nie byłam lepsza od was po przeczytaniu postu Maryni ,a nawet poszłam dalej w dedukcji i zastanawiałam się skąd u gęsi robaki i jakim cudem Marynia je dojrzała i gdzie ? :D:D:D
    kropka ,nie zgadzam się z tym co napisała Zetka ,że zawsze miłość = cierpienie
    prawdziwa miłość ,taka szczera i odwzajemniona jest szczęściem ,a cierpieniem staje się tylko wtedy ,kiedy się na niej zawiedziemy i kiedy nie jest wzajemna
    tak samo jak nie cierpimy ,ze ktoś kogo kochamy wyjeżdża ,bo wtedy nadal kochamy i tęsknimy ,a cierpienie przychodzi dopiero wtedy ,kiedy ten ktoś nie wróci
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Agula, ale ja jak tęsknie, to tak okrutnie, że cierpię. Dla mnie rozstanie na 2-3 dni, to udręka. Jak wyjeżdżam gdzieś bez męża na tydzień, to tak od połowy wyjazdu jestem nie do wytrzymania. Marudna i tak dalej...
    To samo dotyczy się Młodej.
    Widocznie moja miłość jest zaborcza, bo najchętniej trzymałabym ich blisko, przy sobie :)

    Maryniu, a po co Ci ja byłam. Też zastanawiałam się nad tym rosołem z gęsi. Uznałam, że gotuje się go tak samo, jak każdy inny.
    Jeśli chodzi o grzyby - suszone do bigosu, świeże do sosu
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Zetka ,nie twierdzę ,że nie masz racji i nie neguję ,że tak reagujesz ,mam tylko inne zdanie :):)
    tak jak gusta są różne ,tak i reakcje ludzkie na emocje diametralnie czasem się różnią
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to nie była gęś tylko gąski zielone czyli grzybyxDxDxDxD.

    Zetka , chodziło mi o przepis na rosołek, ale sobie przypomniałam i prawie wyszedł. Troszkę zostało na jutro.

    PS jak moi panowie kiedyś wyjeżdżali razem, to 2-3 dni odpoczywałam od Nich, a potem chciałam, żeby już wracali.
     
  9. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ale się uśmiałam :) czasami nasza wyobraźnia robi z igły widły a z grzybków ptaszyska :D
    Zk mam tak jak ty,myślałam,że bez męża świetnie sobie poradzę ale się myliłam. a świadomość,że zobaczę go dopiero za 4 tygodnie wcale mi nie pomaga :(
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    kropka ,nie dopiero 4 tygodnie ,ale tylko 4 tygodnie ,bo Twój mąż wróci ,kochasz i tęsknisz i to normalne
    co mają powiedzieć osoby ,które żyją ze świadomością ,ze osoba którą kochają nigdy nie wróci ?
    też tęsknią ,ale cierpią przy tym jednocześnie i to nigdy nie minie :(
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    24h już minęło i należy się odezwać, OKUPA.
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    jak u Was TS?
    u mnie .........................na farmie ok,nawet nowosc wpadla ale wyspa to porazka 3 nowosci nie mam,same xl i ....................i..............2x granatowiec xxl :cry::cry:
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    zanabyłam tylko 1 sztukę na bahamę i dostałam wianowłostkę, której nie miałam. Na farmę dostałam cytrynę XL:D
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    u mnie ani na farmie ,ani na wyspie nic ,a z granatowca xxl się ciesz ,a nie rycz :)
     
  15. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    jejku! kupiłam jedno jedyne zagadkowe drzewko i mam nieśplika!!! :D
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    brawo Sayka ,to jest fart xD
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus ciesze sie ale .....................wolalabym papugowca lub tego koraba ,postawilam jeszcze 5 szt ,odkrylam 1szt za fl i co .................orzesznica :(:(

    Sayka gratki :D:D
     
  18. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    mam jeszcze jakieś TS-y z eventów i nie wiem, czy nie spróbować...
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    no i dobrze ,ze się cieszysz
    w sumie i tak masz więcej nowości niż ja,więc to ja powinnam narzekać i jakoś tego nie robię ,bo nic mi to nie da ;)
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus a czego nie masz??,czytalam w zgaduli,ze moze bedzie w pazdzierniku gt,mam nadzieje ze zrobia w weekend a nie w normalny dzionek ;)

    znowu cosik jest ze nie mozna zmienic avatara :(:(