Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    będzie na przyszłość ;)
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ciszej Zgredku*, bo nieraz Baca mi przez ramię zaglądaxD
    i gotów jakiś młotek wyszukać-.-:D
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a jak nie młotek to pogrozić paluszkiem :pxD
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    albo pułapkę na palce :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: Ja tam jeszcze nic nie kupiłam ale jakby mnie czasem naszło, to sobie taką pułapkę zapodam. Dzięki Zgredziu xD;) Ale wszystkim bardzo gratuluję fajnych okazów ;)
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Piłkarze ręczni wygrali drugi mecz w turnieju i tym zwycięstwem zapewnili sobie awans na igrzyska olimpijskie do Rio :D:D:D
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Musisz kupić pięć pułapek, bo jedną uwięzisz tylko dwa paluszki ;)
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    To juz kolejny mecz podczas ktorego nie moge wyjsc z podziwu dla Daszka8).Ten chlopak robi wszystko zeby nie rzucic bramki a juz szczegolnie sam na sam z bramkarzem.Zdolniaka jakich mala. Czapki z głów;)
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa z pochmurnej Łodzi ;)

    kupilam jeszcze 2 TS zwykle na wyspe za 5h zobacze co wylazlo ;),cosik mi sie zdaje ze BP pozwoliło tym razem abysmy odrkryli troszke nowosci i wydali FL a nastepnym razem bedzie kicha totalna i przykrecony kurek na maxa ,obym sie mylila ;)
    Madzio moze juz dosyc tego masazu na policzki,moze trzeba przejsc nizej xD:p
     
  10. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! dzisiaj floreny już po 18 :) gratuluję wam nowości :) mi z sadzonek zdobytych w eventach wyrosły 2 tabebuje i 3 czarne wierzby :)
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Po 19 zł też są. Zależy gdzie kupisz. Jak z ikonki z promocją przy zegarze, to jest drożej, a jeśli w banku w mieście, to taniej i jeszcze SN w gratisie ;)

    Kupiłam jeszcze 6 TS-ów na wyspę i 8 na farmę. Z nocnych zbiorów z wyspy warte uwagi: amherstia XXL i 2 grejpfruty, które mam nadzieję przydadzą się w balonie. Oprócz tego amherstia XL (przyda się jako podstawa do XXL) i cedrat XXL i XL:(

    Bry pochmurne :sleepy:
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mango xxl i amcherstia xl z TS zwykłych,cienko ,bardzo cienko :(:(
     
  13. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nie zawsze świeci słońce :D
    za oknem też tym razem niedziela się nie popisała :D
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Maryniu masz racje,od nadmiaru głowa boli ;) a ta xxl i tak sie przyda na gt
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Czyms trzeba się wyróżniać :pxD
    ale cieszę się ,że już awansowali i maja z głowy ,teraz czas na siatkarzy w maju :)
     
  16. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    ja chetnie zamienie sie z Toba, labedzie na wampee, jesli to aktualne to przy nastepnym G&T sie odezwe.
    pozdrawiam
     
    Anetta41 i ma-ter lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    ja przepraszam swoich sasiadow za prezenty,zapomnialam,ze to dzisiaj zaczyna sie event :( :(

    moje prezenty mozna oddac bardziej potrzebujacym,bo tego eventu nie robie :p :p,nie chce mi sie co chwila rujnowac farmy i siac,ostatnio robilam na 3 polach ale to i tak ustawianie pozniej drzewek i zagrodek zajelo troszke czasu ;)
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj w klubie :D Ja aktualnie produkuję 1000 indorów i 1000 koni potem a w przerwie pomiędzy tymi ziemniaki i jabłka :p I na koniec (już w trakcie eventu) zostaną świnki i mam nadzieję, że wszystkie neonki uda się zdobyć:music::music::music:
     
    Anetta41 i -mala159- lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    konie i swinki mam przygotowane do eventu gorzej z indykami ale jest troszke czasu to mysle,ze spokojnie dam rade ;)
     
    Anetta41, grakula16 oraz aweva55 lubią to.
  20. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Witam,

    bezmyślnie otwieram drzwi w tym ewencie, co będzie to będzie:(:(:(.

    PS jest mi smutno i tyle.....
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.