Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A to spryciarz ,zapas sobie chciał zrobić ,na czarną godzinę schować xDxDxD
     
  2. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    agula,no i sama widzisz jaki to słodziak :) broi na potęgę ale już bym go nie oddała :) kocham tego psiaka :)
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Koleżanka z pracy jakos z rok temu wzięła psa ze schroniska ,właściwie sunię i do tej pory jak im daje jeść ,bo ma 2 te pieski, to ta sunia ze schroniska w trzy sekundy zjada michę ,jakby się bała ,ze jej zabierze ktoś i myślę ,że od tego się już nie odzwyczai :)
     
  4. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    to Dexiu taki mały złodziejaszek? :D:D a zabrałaś mu puszkę czy zostawiłaś?
     
    toDzasta, ma-ter oraz aweva55 lubią to.
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja bym powiedziała , że zapobiegliwy :pxD
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Może zaadoptujcie też jego przyjaciółkę?
    Trzeba się liczyć z tym, że wielu rzeczy on nie zna i teraz będzie poznawał. Trochę cierpliwości i będzie dobrze :)
    Co do sierści, to może warto go teraz na wiosnę trochę przyciąć. Przynajmniej wyciąć te największe kołtuny. Wprawdzie przez jakiś czas będzie śmiesznie wyglądał, ale sierść mu odrośnie, a unikniecie szrpania i stresu.

    A otworzył sobie? ;)

    Ps. Wymiziaj go dodatkowo od cioci Złej ;)
     
  7. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    moich rodziców Luna tez kradła jedzenie, trzeba było mieć oczy szeroko otwarte,była taka cwana, pogoniło się ją z jednego końca to poszła na drugi koniec i tak ukradła,dla nas to było śmieszne,ale w pewnym momencie przestało to być zabawne,bo próbowała dominować nad nami,To jest rasa border collie inaczej pasterski pies, ale się oduczyła kraść,bo wie że i tak dostanie swoje jedzonko.Najbardziej to ona się cieszy jak ja przyjadę do rodziców z mężem,bo zawsze od nas wyżebrze,jak zobaczę na jej minkę to jakoś mnie w środku ściska i nie potrafię sama zjeść,a jej nie dać.
     
    ma-ter lubi to.
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    nie otworzył ale dziurkę kłami zrobił.zresztą i tak dałam mu odrobinkę ;) ZK wymiziany to on jest aż do najmniejszej kostki :D
    a ja wybiegana i wyciągana :) to chyba najlepszy trener osobisty xD
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Prawda jest taka, że psy są chyba najlepszymi żebrakami :)
    I złodziejaszkami przy okazji też.
    Moja ostatnia Owczarka potrafiła przejść koło ławy, na której było jedzenia i niby nawet nie spojrzała w kierunku talerza, ale boczkiem, delikatnie, jednym kłem potrafiła ściągnąć tosta, czy ogóra kiszonego.
    Bo ogórki kiszone ona kochała bardziej niż kotlety. Szczególnie takie z chili.

    Oj, pies potrafi zadbać o kondycję swoich państwa xDxDxD
    Pamiętam, że jak były pasy, to i mnie było jakby trochę mniej.
    Sama nie wiem, czy to kwestia ruchu, czy tego, że jedzenie potrafiło zniknąć z talerza, zanim ja zaczęłam jeść, albi nieopatrznie straciłam je z oczu xDxDxD
     
  10. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! jaki macie pierwszy dzień wiosny? u mnie pochmurny i deszczowy :( trzy spacerki już zaliczyłam,jeszcze jeden ,wieczorny :)
    uczę psa chodzić na luźnej smyczy i nawet szybko łapie o co mi chodzi :)
    agula,jak znajdziesz wolną chwilkę to może wyczarujesz mi sygnę z moim piesiem? jakoś brakuje mi cierpliwości do nauki tworzenia cudeniek w programach graficznych albo zwyczajnie nie mam do tego talentu xDa tak w ogóle to dlaczego tu się tak pusto zrobiło?
     
    toDzasta, ma-ter oraz Anetta41 lubią to.
  11. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    ja też nie mam talentu do tych cudeniek,nawet nie wiem jak mam się za to zabrać ,też mi się bardzo podobają pozdrawiam wszystkich
     
    toDzasta i ma-ter lubią to.
  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Ty piszesz o zbiorze kombajnem a ja o ręcznym :D
    wiem...itemy można też poza ozdobnym i wyspą ale jeszcze do tego nie dojrzałam :D a tu mam tłok....no i lenistwo ....nie chce mi się stale latać z itemami... a tak w ulubionych mam te do stałego zbierania a te, które chcę decydować czy zbieram czy nie zostawiłam w spokoju... a te trzy - cztery strony to nie problem przelecieć w poszukiwaniu:D
    fakt....ogólnie nie kupuję chmurek a te z eventów to nie jest tak trudno przeszukać...
     
    toDzasta i Anetta41 lubią to.
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Okupa :) Dzień dobry wszystkim :)
    Wiosna nadeszła podobnie jak u Ciebie - zimno, wietrznie, pochmurno, nie chce się nosa z domu wystawiać. Absencja w wątku i na forum spowodowana pewnie przedświątecznymi zajęciami. Towarzystwo zajęło się domowymi sprawami i zakupami ... a gra na chwilę obecną nie dostarcza zbyt wielu emocji, więc jest jak jest :)
    Taki stan nie będzie z pewnością trwał zbyt długo :)
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    okupa
    z drugiej strony nie ma problemu, że muchy zajmą się jej jedzeniem :D
    bo psy uwielbiają ogórki :D mój też na widok ogórka odstawiał najlepsze kąski :D
    a tego żebrania to właśnie my uczymy....bo jak by nic nie zdziałał takim maślanym wzrokiem to po kilku razach by sobie odpuścił :D wiem z doświadczenia....miałam żebraka, którego nauczyłam, że przy stole jemy my a on dostanie tylko w swojej misce...a zmusiło mnie do tego to, że najmłodszej córce to wiecznie coś z talerza zabierał.... więc zabroniłam jakiegokolwiek dokarmiania przy stole a resztki z talerzy dostawał do własnej miski...i wiecie jaka jeszcze tego była zaleta....jak przyszli goście, to nawet nie zwracał uwagi na stół :D

    dbają nie tylko o kondycję ale i o zdrowie :D spacer jest naprawdę wskazany dla wszystkich, tylko jak się nie ma psa to nie zawsze są chęci na spacer :D
    masz rację :D wiosna w kratkę, Święta za tydzień, event pewnie większość dawno zakończyła, więc czas na real a nie "sieć" :D
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    U mnie zimno, wiatr trochę słońca, trochę chmur. Przygotowań do Świąt jeszcze nawet nie zaczęłam. W Dniu Szczęścia musiałam je znaleźć, nie było innej opcji :p:

    [​IMG]
     
  16. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    prawdziwe szczęście :) ten psiak się uśmiecha ,,całą gębą '' xDxD co do eventu to mi jeszcze sporo do końca zostało,jakoś czasu brakuje,chociaż do świąt się nie szykuję ;)
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Powiedziałabym, że przyszła znowu jesień,:oops: bo wiosną tego co mamy za oknem nie można nazwać:sleepy:


    Bry deszczowe
     
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dzień dobry:)

    u mnie też plucha, zimno, deszczowo, do tego mi się dziecię pochorowało:sleepy: szukam sposobu na poprawienie sobie humoru...chyba muszę odwiedzić kozetkę u Rafała:p
     
  19. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Może i my się doczekamy prawdziwej wiosny ;).



     
  20. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Okupa....ja mysle , ze absencja na forum spowodowana jest raczej czym innym.Jako ze temat delikatny i zakazany wiec nie bede rozwijala. Towarzystwo juz niejednokrotnie zajmowalo sie przedswiatecznymi przygotowaniami i zawsze mialo czas i OCHOTE na forum. Niestety zmienilo sie to w ostatnim czasie..Coz...kon (forum) jaki jest , kazdy widzi.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016