Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum


    Aga nie bądźmy znowu tacy niemili:p:p miejmy nadzieję że będą formę trzymać;)
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja w ramach odchudzania wcinam właśnie obiad :pa może kolacje ? :eek:
    przez to przeziębienie to jakoś apetytu nie mam ,dopiero teraz cos zgłodniałam :p
     
    Anetta41, toDzasta oraz aweva55 lubią to.
  3. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    a czy jest tu jakaś babeczka,która nie marzy o zrzuceniu paru kg? dziewczyny! bez diety to nawet Chodzia nie pomoże :) wiem z doświadczenia,cztery lata crossfitu i waga ani drgnęła,zaczęłam zdrowe odżywianie i dopiero zauważyłam efekty :) a Chodakowską uwielbiam :) szczególnie killera :) a z pilatesem miałam podobnie jak akinomrd :)
     
  4. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    A ja myślałam, że wypoczywają na jakiś wypasionych wyspach, sączą drink za drinkiem i zapomniały o bożym świecie;) Taką ładną fotkę wkleiłaś u Gosi. Plaża, może, palmy... Żyć, nie umierać :music:

    Marek miałby rzucić palenie?o_OxD Prędzej ja zacznę palić, niż on przestanie;) Nie żebym nie wierzyła w jego możliwości, ale trochę go poznałam i wiem co lubi:)
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To może zdradzisz ,co takiego lubi ? :)
     
    Anetta41 lubi to.
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    agula,jaką masz super sygienkę :) nadal sama je robisz? a mogę tak cichutko poprosić o nową ?
     
    Anetta41 lubi to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cześć dziewczyny :)
    Ja tak chciałam wrócić do wczorajszego ogniska ;) Coś mi się przypomniało i muszę bo się uduszę :p


    Trzymajcie się ciepło i miłych rozmów :)
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Pewnie ,tylko jaka ma być ? :) napisz na GG co ma przedstawiać
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Palić papierosy, a reszta niech pozostanie tajemnicą ;)
    Genialne! xDxDxD Uwielbiam Mariolkę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  10. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum


    xDxDxDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Anetta41 i draculik34 lubią to.
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No widzisz pozory mylą :( Dlatego nie wszystko co nam pokazują lub piszą jest prawdą ;)
    Co do Marka to jesteś kobietą małej wiary!!!!Marek już nie palił 3 miesiące oooo


    o_OxDxDxD:cry::cry::cry:
     
  12. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A wrrr :pxD se wymyśliła :p
    Dobry ;)
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dawno, dawno temu... ;)
    Co do wiary, to masz rację:oops:
     
    Anetta41, toDzasta oraz aweva55 lubią to.
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Trzeba wierzyć w ludzi ;) (czasami troszeczkę na ambicję wjechać,ale ciiiii )
     
  15. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    agula,zrób co chcesz:) zaskocz mnie ;)
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wykręcasz się i tyle :)
    Ania ,a ta sygna ma być nadal w kolorach czy wracasz do czarno-białych ?
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    O tym że wyspy to bujda i że urlop jest w lochach w Kazamatach to legendy już krążyły :pPodobno przetrwać pomaga pewien szczur, jeśli się z nim zaprzyjaźni ;) Jak dziewczyny wrócą to się je odpowiednio dożywi. Pozdrówcie Ewę ciepło ;)

    Osobiście nigdy nie paliłam i nawet nie próbowałam, co jest dziwne zważywszy na mój już słuszny wiek, więc tak się zastanawiam, czy dużo straciłam :p Ale chyba jednak nie będę sprawdzać
    Padłam xDxDxD:cry::cry:xDxD:cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  18. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Po co komuś zabierać przyjemności? Jak ktoś lubi, to proszę bardzo, niech pali. Oczywiście dopinguję, gdy ktoś chce rzucić. Ale nikogo do niczego nigdy nie namawiałam i nie zmuszałam. Wiadomo, nie jest to zdrowy nawyk. Ale jesteśmy dorośli i każdy odpowiada sam za siebie. Ciężko mi jest wypowiadać się o palaczach, bo nigdy nim nie byłam, ale gdyby ktoś namawiał mnie abym odstawiła to co lubię, to nie byłabym z tego faktu zadowolona ;) Myślę, że gdyby Marek chciał, to dałby radę rzucić palenie, ale czy tego chce? Wątpię. Pali, bo lubi:)
    No widzisz, to jestem daleko w tyle :oops:
    Spaliłam przez całe życie max 10 papierosów i czasami mam ochotę zapalić. Nie powinno mnie ciągnąć do papierosów, a jednak:oops: Dziwneo_O
    Oj tam, oj tam. Nie powinnam i tyle;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  19. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Czyżbyś miała jakąś lepszą historię z Mariolką w roli głównej?xDxDxD:cry:

    i żeby nie było chyba wszyscy kochają Mariolkę:inlove::music::p
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    To tutaj jesteście :inlove:, cześć :)