Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    siedlisko zajefajne, ale stolik na żarełko jakby przymały troszku ;)

    palet nie posiadam, tym bardziej na zbyciu, ale tu ich jest od metra, to może....

    [​IMG]
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Monia u mnie za oknem śnieg pada ,a Ty mi tu palety z poduchami w ogrodzie stawiasz??o_O
    Dziękuję:p wolę klapnąć przy kominku
     
  3. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    śnieg?? to gdzie Ty mieszkasz, kobieto? o_O
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    pod Tatrami :)
    zmykam na godzinkę na zajęcia z wychowania fizycznego czyli machanie nogami z Chodakowską i od razu mówię-nienawidzę baby za to co ze mną wyprawia:cry:
     
  5. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Podziwiam za machanie nogami z Chodakowską i zazdraszczam śniegu:cry: na śląsku to już wiosnę czuć dlatego ja już myślę o imprezach na dworze;):p

    czarodziejka spokojna Twoja głowa - podusie miękusie będą na paletach:):)
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Już bym wolała ten śnieg od takiego ciągłego siąpienia od kilku dni o_O.
     
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Śnieg byłby super, u mnie wczoraj siąpiło cały dzień, ale dzisiaj już lepiej jest zdecydowanie:) oby do wiosny:)
     
  8. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    żaden tam śnieg ani siąpienie :/ tylko słoneczko! dziś jest pięknie i niech tak zostanie :)
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Chodakowską dzisiaj pogoniłam,nie będzie mi @ psuć niedzieli.Ograniczyłam do niezbędnych 5 min na macie a resztę rozkoszowałam się Mel B.Normalnie uwielbiam z nią ćwiczyć :) dołożyłam 15 mi twistera i czuję,że na dzisiaj wystarczy:)

    Wykrakała o_O śnieg się zamienił w deszcz >:(zapomniałam jak słoneczko wygląda:(

    oby do wiosny :)
    gdzie jest tak pięknie i słonecznie??o_Ozaraz pójdę w niesprawiedliwościach się poskarżyć ;)
     
  10. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    W przepięknym mieście stołecznym :D
     
    Anetta41, -katie1234- oraz aweva55 lubią to.
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    widzę, że się powoli dom mebluje :D
    macie wszyscy pozdrowienia od małej Ewy i prosi ,żebyśmy zostawili dla niej ciepło ogniska xD
     
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Witam :)

    Ja z Chodakowską męczyłam się pół roku i odpuściłam latem :oops: Za gorąco było na takie wygibasy. Teraz ciężko mi do niej powrócić. Na samą myśl już się pocęxD Może to wystarczy:p Teraz stosuję się do treści poniższego obrazka xD:cry:xD


    [​IMG]
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Za pozdrowienia dziękujemy i również pozdrawiamy :)
    Trzymamy dla niej miejsce przy ognisku, ale kiełbaski może jej jednak świeże upieczemy ;)

    Niedzielne obowiązki spełnione z obiadem u mamusi włącznie.
    Różowa tokarnia pałeczek stoi i produkuje.
    Nie wiedziałam, że ze Śląska jesteś.
    Można wiedzieć, z której części?
     
  14. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    a ja się przywitam naszym tradycyjnym Okupa! bo tego mi jakoś brakuje :) jejku,jak tu tłoczno,jak przyjemnie się zrobiło :) widzę,że się wszyscy ze snu zimowego pobudzili ;)
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa Kropeczko :)

    Sen zimowy, jak sen zimowy ;)
    Ale wiesz jak to jest... wędrówki ludów, wygnania, migracja za pracą i różne takie powodują, że zbira się w pewnym momencie większa grupa ludzi w jednym miejscu, gdzie akurat znalazło się schronienie :)

    A że tłoczno... jak to mówią - w kupie raźniej (i cieplej) xD
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Stolica jakoś zawsze uprzywilejowana o_O;)

    Za pozdrowienie pięknie dziękuję :) pozdrów ją również i napisz proszę,że na nią czekamy :)

    No nie lubię baby i tyle>:(:cry:dawno,dawno temu robiłam z nią naprzemiennie skalpel 1 i skalpel 2 po czym odpuściłaś
    Odkąd nie palę (Marku czytasz to,widzisz :D ?) niestety jako efekt uboczny rozrosłam się jak ten Twój wieloryb i muszę zrzucić
    Po tak długiej przerwie nie było mowy żeby z marszu przerobić Chodakowską,ale skromnie zaczęłam z Tamille Web i fajnie było,później dołożyłam Mel B i jakiś czas temu córka podrzuciła mi Pilates Chodakowskiej.Myślę sobie phi Pilates:sleepy:
    Rozłożyłam matę i jadę ten Pilates cały program trwa 50 min.
    Babki piszą,że program fajny i czas szybko leci więc luzik
    Macham tymi swoimi gałązkami,wdech,wydech i czuję jak pot ciurkiem mi z czoła leci a mięśnie odmawiają posłuszeństwa.Myślę sobie to już pewnie koniec i dyskretnie patrzę na czas a to dopiero 18 min minęło:cry:
    Wyłączyłam ,nie dałam radyxD:cry: Tydzień później zrobiłam cały więc z marszu na drugi dzień odpalam i znowu po 18 min łzy ciurkiem płyną myślę sobie stara a głupiao_O
    Na Chodakowskiej świat się nie kończy,mam parę zestawów krótkich!!! które ogarniamxD:cry:a tak to jestem wierna Tamilli oraz Mel :)

    Zetka,gratuluję pałek :)


    Kropko,Okupa! :)
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nadal nie palisz? To super. Gratuluję :) Może Marka namówimy na rzucenie palenia? xD Wiem, wiem Marku, to był głupi żart z mojej strony. Już się zamykam i siedzę cichutko :oops::p

    Ja też męczyłam się przy skalpelu. Żeby było przyjemniej ćwiczyłam razem z muzyką. Niby nic takiego, trochę wymachiwania kończynami, a pot lał się strumieniami. Na wadze nie było widać różnicy, ale w pomiarach kilka cm zniknęło :D i kondycja mi się poprawiła. Mel B też próbowałam. Zostałam z Ewką, bo znałam na pamięć jej ćwiczenia i łatwiej było mi wykonywać wszystko bez patrzenia na telewizor.
     
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Zdecydowanie kiełbaski świeże będą dla każdego powracającego strudzonego wędrowca;)

    Zetka - Różowa tokarnia - WOW --sama wyklonowałaś??? ja poluje na różową serownię ale myszy komputerowe zdecydowanie mnie nie lubią:cry::cry::cry::cry: a na targu nie uświadczysz:sleepy:



    a jestem z okolic Rybnika:):)
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Na takich wczasach, to może im trochę kg przybyć. Zielona kiełbasa jest dobra na odchudzanie;) Przeczyści do granic możliwościxD
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    7 marca minęło pół roku jak nie palę.Wielokrotnie sięgałam,chciałam ba marzyłam o tym,ale wcześniej na forum rzuciłam hasło rzucam palenie i byłoby wstyd;) Do tego mój Sąsiad wciąż tłukł do łba-"dasz radę,wytrzymasz" wierzył we mnie no i Marek,który mi podrzucał książki, musiałam ścisnąć pośladki i jestem z siebie dumna gdyby jeszcze udało się pozbyć tych obłych kształtów:(:cry:
    A Marka koniecznie wyślemy na odwyk!!! Wierzę w jego silną wolę :)


    Oddam swoją porcję kiełbaski :)Pochwalę się ,że udało mi się postawić różowe myszy i serownie,ale w poprzedniej edycji BB obecny event to jakieś nieporozumienie

    Gdzie na tych wczasach przytyją ?? no co Ty ja już raz czytałam,że to straszne wilgotne lochy :cry:oby nie nabawili się lumbago:cry:
    Dożywiać biedactwa trzeba będzie i to dobrze :eek: