Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja kibelkowych kupuję z przyzwoitości. Żeby nie było, że nie dałam sobie szansy.
    Ale nie więcej, niż trzy cztery zagrody.

    W ogóle jakoś z forum ludzi wymiotło.
    Widocznie klimat taki :p

    Ja też w pracy siedzę bardzo dużo ostatnio.
    Okazuje się, że jestem niezastąpiona. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej daje w kość.
    Najważniejsze, że praca jest, szefowa świetna i wypłacalna. Kiedyś tam się pewnie wyśpię, chociaż znając moje szczęście...Nawet jak umrę, to nie dadzą pospać, tylko od razu odtrąbią koniec świata xD
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA Dziewczyny :)
    Ależ nudno się zrobiło po topowych emocjach 8). Kibelki jak to kibelki jeden łabądek jest i drugi zimorodek się trafił i to by było na tyle xD. Cena łabędzi na moim targu jest zaporowa ale dla sprzedających 150sg xD.
    Zetka dzięki za pomoc :). Jeszcze tylko weryfikacja i można świętować i szykować się na następny top ;)
    Szkoda ,że pozostałe eventy nie przynoszą tylu emocji o_O
    Onka gratuluję miejsca na liście :)
     
    toDzasta, onkapinka oraz -mala159- lubią to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    GRATKI za wtragniecie do TOP i utrzymanie sie (szkoda ze norbiemu sie nie udalo,echh) :):),pieknie to wyglada z Naszymi ;),zarobilam ponad 80mln podczas TOP ale juz mi zostalo 24mln ;),jestem rozrzutna :p

    TS kupilam pare za kino i misje ale łabedzie nie przylazly :(

    ZKa wszystkiego najjjjjjj i spełnienia marzen,nie przepracowuj sie tak ;)

    [​IMG]
     
    toDzasta lubi to.
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ojej :)
    Dziękuję bardzo Ewunia :inlove::D
     
    -mala159- lubi to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja sie pochwale :D
    rano skończyłam 4 zadanie w zamkach z piasku i właśnie odkryłam sadzonki:D
    dostałam orzesznice xD, goji xxl-moje pierwsze :D, bananowiec xxl-do paska :p, moringa xxl-moja druga :D, figowiec xxl, kumkwat xxl-te do paska, acai na pole moje pierwsze :D palma kokosowa xxl, granatowiec, pistacja, cedrat, karambola-paseczek :p, kokkoloba gronowa xxl moja pierwsza :D i wianowlostka do paska :D

    wpadło dużo xxl wiec jestem zadowolona :) szczegolnie z acai,gogi, moringi i kokkoloby :)
     
    toDzasta i -mala159- lubią to.
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Przy tym wyścigu traktorów oczopląsy chyba dostanę.
    [​IMG]
     
    -mala159- lubi to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja im dłużej patrze na te traktory tym :wuerg::wuerg: :D
    ale ogólnie pomysł cudowny, tylko za szybko pędza xD
     
    -mala159- lubi to.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)

    ja bardzo powoli robie event poszlam za namowa .....oreczki ;),nie sieje rosliny tylko czekam na wypadajki a w niedziele odpale kasztana i roze na SP i dojade do mety :D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2015
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oqupa :)

    Koniec eventu się nieubłagalnie zbliża, a ja jeszcze 40 wypadajek mam do zebrania.
    Mam nadzieję, że jutro rano wylecą, bo później do pracy lecę i po zawodach będzie.

    Pędź traktorku, pędź do mety xD
     
  10. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    ZetKa puść sówkę bo nie wiem jak z Twoim nickiem, podrzucę wypadajkę :)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dziękuję :inlove::D
    Już budzę leniwe ptaszysko xD
     
    blau_grana lubi to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czemu nie pisałaś wcześniej? Godzinę temu skończył mi się limit prezentów na dziś :(
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wcześniej byłam w pracy, a po powrocie robiłam obiad/kolację.
    Ale dam radę :)
    Dziękuję :)
     
  14. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! zamieci jeszcze nie ma a tu wszystkich wywiało :)
    jak wam się podoba nowy domek do hodowli zwierzaków? bo mi bardzo! już dawno żadna nowość nie przypadła mi do gustu tak jak to cudo :)
     
    aweva55 lubi to.
  15. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Też mi się baardzo podoba :). Zużyłam już ponad 500 sp :cry:. Szkoda że efekty marne o_O, przeskoków brak :(

    Oglądam sobie właśnie telewizornię i jestem dumna :).
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2015
    -mala159- lubi to.
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Przy aktywnym kombajnie rzeczywiście nowy burdelik nabiera rumieńców.
    Szkoda tylko, że przeskoki były prawie zerowe :music:
    Najgorsze, a może najlepsze jest to, że ostatnio nawet lapka mi się nie chce odpalać, a na farmę wchodzić, to już w ogóle...
    Do tego, jak widzę tę ssawkę do dojenia pieniędzy od graczy...:wuerg:
     
    -mala159- i onkapinka lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa ;)

    mnie w sumie nie chce sie za bardzo grac,mam wszedzie drzewka + pare zagrodek i finito.
    Burdeliki sa o tyle dobre ze nie trzeba nic usuwac z pol ale BB bylo fatalne :(:(,kombajna nie kupuje,mam pare kuponow i to musi wystarczyc,jedynie to kupilam mlyn i krece SP,z kina mam 50FL i to bedzie na TS,chyba czas najwyzszy aby kasy w ta gre nie wkladac:p:p
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oqupa :)

    Jak tam sadzonki?
    Pytam, bo kupiłam kilka, ale boję się wystawić :oops:
    Wykorzystałam na maksa piękną pogodę dzisiaj i zaliczyłam bardzo długi spacer z córką :)
    Doszłam do wniosku, że robota nie zając, nie ucieknie. A taka piękna niedziela nie wiadomo, kiedy nadejdzie :)
     
    -mala159- lubi to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa ;)
    u mnie tez piekna sloneczna pogoda ale ja....bylam na cmentarzu,umylam ostatnie okno,teraz gotuje sie kapusta,pieczarki do niej juz gotowe,jutro robie sledzika z zurawina :) i ubieram choinke :):),jestem padnieta :(,syn sie na mnie wypial i robie wszystko z mamą :cry:
    Jesli chodzi o TS to na wyspie mam nowosc i kilka xxl ale farma cienko,nowosci brak :cry:,za 2h odkrywam ostatnie 3 TS zobaczymy co bedzie

    :cry:,eventu tez nie bede robic bo brak czasu :(
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też :( Brak czasu i chęci ;)
    A ja dopiero dzień przed świętami ubieram choinkę z rodzinką :( Ile to bombek i w ogóle stłuczonych od tych (pewnie) 15 lat (16 zacząłem w tym roku) :cry:
     
    -mala159- lubi to.