Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa ;)

    ja ostatnio jakas zmeczona jestem,ciagle bym tylko spala.Wracam z pracy i ..............oczy mi sie zamykaja,echh
    a tak wogole to prosze mi wybaczyc odnosnie prezentow,nie zawsze bede mogla wyslac.Zostalam mentorem i mam 2 kurczaki co nawet graja;),wiec troszke trzeba im pomoc :)
     
    aweva55 lubi to.
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    No to jest całkiem zrozumiałe ,że trzeba kurczaki zachęcać prezentami ;):p. Ja też im przesyłam a stałym sąsiadom od czasu do czasu tylko przesyłam jakieś ;). Ale w trakcie eventu staram się wypadajki właśnie sąsiadom przesyłać a kurczakom tylko to co jest z ich puli ;).
     
    -mala159- lubi to.
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Jesiennie i momentami buro się zrobiło.

    Od jutra event, który miał być świetlikowy a jest lampionowy :p
    Teraz nie pozostaje nic innego, jak świetliki na paszę dla pająków przemielić xD
     
    -mala159- i toDzasta lubią to.
  4. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! nie dość,że bez świetlików to jeszcze z szalikami ;) jesiennie,ponuro,dzień krótki,na wszystko mi czasu brakuje...
    niby bezrobotna jestem :D
     
    Zła_Kobieta i toDzasta lubią to.
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kropeczko, bezrobotna nie jesteś.
    O dom dbasz, gotujesz, sprzątasz, spełniasz zachcianki rodziny.
    Policz i 20zł za godzinę. Pomnóż przez 24 godziny i siedem dni w tygodniu.
    Dorzuć do tego usługi rozrywkowe dla męża i okaże się, że zarabiasz najwięcej w domu :)
     
    toDzasta i -mala159- lubią to.
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ZK, to był sarkazm:) wiem,że najwięcej zasuwam i to nie w jednym a w trzech domach ;) ostatnio u mamy pokój malowałam a jeszcze jeden jest do zrobienia:)
    dodatkowo mam tą wymarzoną chatkę ,która już mi bokiem wychodzi :( i pół hektara ziemi do zagospodarowania:D
    ,,usługi rozrywkowe''to niestety tylko co 4 tygodnie ;)
     
    Zła_Kobieta, toDzasta oraz -mala159- lubią to.
  7. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    Huraaaaa! Po raz pierwszy od dawna bez problemów skończyłam event przed czasem i jestem przeszczęśliwa, bo wreszcie mam pancerniki, rokitnika i achachę :D

    Przypominam o pójściu do urn ;)
     
    -mala159-, Zła_Kobieta oraz toDzasta lubią to.
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Obowiązek i przywilej obywatelski spełniony tuż po 13 bo Mamie czas się nie przestawił i zrobiła obiad na 12;)
    Event skończony już też ale zapomniałam o pancerniku xD dzięki Sayka za przypomnienie :)
    Jakiś kryzys jesienny mam na myślenie albo starość mnie dopadła :cry:. Mało co mnie (optymistkę ) cieszy :cry:
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pochwal się chatką, bo wiem, że planowałaś i widzę, że się udało :)
    co chcesz an tej ziemi?
    Bardziej ogródek kwiatowy, czy warzywny. Chociaż tutaj już bardziej pole niż ogródek xD

    U mnie czas przestawiony, mam obiadów nie robi, bo na ścisłej diecie.
    Jak ślubny wróci z giełdy, to zjemy obiad i pójdziemy dać sobie prawo do narzekania ;)xD

    O pancernikach zapomniałam, ale ciągle zapominam wystawić to jajo wrony :music:
     
    toDzasta lubi to.
  10. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    A co to jajo daje, bo ja też zapomniałam :D Chatka z hektarami też mi się marzy, ale to już w innym życiu, gdzie nie ma pieniędzy :/
     
    toDzasta lubi to.
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Jajo wrony daje 5% pd przez 15 min co 12 h ;)
     
    -mala159- i Zła_Kobieta lubią to.
  12. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! dziewczyny,to jeszcze nie dom a ruina. co prawda miejsca sporo ale i pracy dużo trzeba aby to doprowadzić do użytku.najgorsze,że dom stał 6 lat pusty i kilka razy się włamali,złodzieje powyrywali kable,powybijali okna. zamarzły i popękały rury od wody i co.masakra. cały teren porosły krzewy i drzewa.sporo już zrobiliśmy,prąd już jest.najbardziej podoba mi się przeszklona weranda,gdzie będę miała oranżerię, a za domem mam prawdziwy staw porośnięty liliami.cudo ! w ogródku będzie wszystko:)
    ZK masz pozdrowienia od mojego męża:)
     
    aweva55, -mala159- oraz toDzasta lubią to.
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Kropeczko ale fajna perspektywa , wszystko od nowa robić tak jak sobie wymarzycie :). Może nie będzie to tak szybko ale za to cudnie ;)
    Już wiem skąd ten mój podły nastrój o_O:oops:.
     
    -mala159- lubi to.
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kropeczko, dziękuję za pozdrowienia :) Również pozdrawiam zaskoczona, że mnie jeszcze pamięta :)

    Humor rano popsuła mi teściowa, ale poprawił mi się, bo jej ukochani kandydaci w ogóle się nie załapali xD
    Wiem, wredna jestm i podła, ale nie zamierzam tego zmieniać.
    Musicie się z tym pogodzić... albo i nie... 8)
     
    toDzasta lubi to.
  15. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    A ja teraz poczekam na dwa wraki - tupolewa i Polski...
     
    -mala159- i aweva55 lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 Twój post usuwam i bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem gry , a w szczególności z tym punktem :

     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    a teraz mi tu pisac kto startuje w TOP,bo prezenta trza przygotowac codziennie :):) i co za prezenta czy wystarczy eventowy prezent czy cosik innego.

    Ja nie startuje w TOP tak ze prezenta prosze oddac tym potrzebujacym :):)
     
  18. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    Następna nawiedzona... Zablokowali dostęp do forum inaczej niż przez grę, a gra siada coraz częściej. [usuwam]

    Ja też dziękuję za wypadajki. Nie mam ochoty konkurować o pietruszkę.

    Post edytuję, niestosowne określenie usuwam i bardzo proszę o stosowny dobór słów tak, aby nikt nie poczuł się urażony.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 listopada 2015
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Ja w TOP wprawdzie nie startowałam, ale plan wykonałam i co nie co zarobiłam :)
    Wszystkim startującym i będącym na liście - gratuluję :)

    Teraz siedzę i czekam, co kibelkowy przyniesie.
    Kupiłam już drugiego dzisiaj, bo pierwszy dał gołębie -.-
     
    -mala159-, aweva55 oraz onkapinka lubią to.
  20. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Okupa
    A ja sie na TS obrazilam ostatnio i nie kupuje..postanowilam i sie uparlam:)) Jak beda drzewka to znow zaszaleje, bo dobrze wylatywaly wysokie XXL na Bahamie a chce cala miec w XXL :))Na "rarytasach" czyli nowych owocach tez moozna niezle kase zarobic , wiec przerzucilam sie na TS-y drzewkowe i nie narzekam. Poza tym, dobrze PD daja i lvl leca w gore.
    a tak ogolnie, to gdzie sie cale towarzystwo podziewa?
    Mnie ostatnio malo bylo bo pracy duzo i nocne dyzury(w dzien odespac trzeba a w nocy pracowac..)
    Tylko eventowy watek zyl ostatnio..reszta slabiutko uczeszczana..
     
    -mala159- i aweva55 lubią to.