Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ogladam :) obowiązkowo
    chociaż ziewam strasznie ,bo w pracy dziś byłam ,ale jakos dotrwam :p
     
    -mala159- lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    AgiFarm83 lubi to.
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Trzeba przyznać ,ze naprawdę masz farta .
    Po rannym zbiorze ,wyprodukowałam 14 przynęt i nareszcie ostatni item wpadł ,wiec pnącze mam ,a reszta nagród to samo TPD ,kilka cmj i wieńców ,5 stajennych i SG
    ważne że itemy są :)
    co jeszcze komu wysłać ,piszcie ,póki event trwa
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2015
    AgiFarm83 i -mala159- lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    witam:) Event nieudany:mad: Ale się nie przejmuję bo na FB też można rybki łowićxD Samemu i bardziej realnexD
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    ja juz zakonczylam event,teraz czekam na odkrycie TS,co dostalam opisalam na forum,duzo przynet zrobilam i raz kupilam zestawik sredni :p,event zaliczam do udanych :):)

    Agus grateczki z pnacza :D :D
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
    stwierdzam ,że to nie jest event dla mnie
    formuła fajna ,nagrody też ,ale czas trzeba mieć ,a ja go nie mam i przy zbiorze raz dziennie na farmie ,niestety takie skutki są opłakane
    dobrze ,że już koniec :)
     
  7. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! u mnie taki ukrop,że nawet rybki nie biorą ;) gratuluję udanych połowów :)
    też wystawiłam ts-y,mam 14 zagród i 15 drzewek.zobaczymy,co z tego będzie:p
     
    -mala159- lubi to.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus ja zbieralam 2 x dziennie i poswiecilam sobote,baobaby,na wyspie mialam pol na pol ;) a siedze w domku bo przy tej pogodzie mama za specjalnie sie nie czuje :(
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    pogoda fatalna ,nic dziwnego że słabo się Mama Twoja czuje ,życz jej zdrowia :)
    ja cały tydzień w pracy ,wstawanie o 4:00 ,powrót o 16:00 ,wiec na zbiory czasu nie było ,ale pnącze jest ,wiec to minimum osiągnięte :)
     
    -mala159- lubi to.
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ciepło jest nawet u mnie.
    Mam jednak sprawdzony sposób na obniżanie temperatury w pokoju i klimatyzator nie jest potrzebny, ale zamrażarka już tak.
    Napełniam butelki po mineralnej wodą i zamrażam. Zamrożone ustawiam koło siebie i mam kilka stopni chłodniej. Kilka tych butelek potrzeba, ale tanio i skutecznie :)

    U mnie połowy średnio wypadło. Mam trzy pojedyncze itemy, ale ani jednego podwójnego. Pozostaje tylko nadzieja na G&T i że nerki za niego nie będą chcieli, bo poprzednia jeszcze nie odrosła xDxDxD
     
    -mala159- lubi to.
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    czyli masz tak samo jak ja :)
    ja zajadam lody :D
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    hehehee,ZKa ja tam bede wolac obie nerki i .....zastanowie sie co jeszcze :p (zart) ale moze uda mi sie zlowic camele rozowe,tym razem mam co zaoferowac za nie ;)

    u mnie wszystkie okna otwarte,balkonowe tez,na sznurkach grube reczniki mokre oczywiscie ,idzie jakos wytrzymac,teraz czekam na odkrycie Ts juz odkrylam te z kokosa ale czekam na pozostale i dopiero wtedy pokaze co wyszlo ale mam perfumerie i mlyn :D
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a ja czekam na kalendarz na lipiec taki jak był w czerwcu z kokosamixD
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okna też mam pootwierane i sama nie wiem, czy dobrze, ponieważ moje mieszkanie jest ze swojej natury chłodne, a tak się nagrzewa :p
    Mnie za to odbiło i mam piekarnik w kuchni włączony od paru godzin i jeszcze troszkę popracuje. Naszło mnie na paryki faszerowane i rożne takie pieczone smakołyki. Może słońca za dużo :music:

    Też czekam na sadzonki i zagrody, co tam się wykluje. Żółwiki by się przydały...
     
    -mala159- lubi to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    ZKa powiem,ze tez licze na zolwiki ale ....zobaczymy jeszcze 30 min zostalo a 4 TS beda pozniej bo okazalo sie ze TS zagroda swit to az...8 h :(:(

    a dzisiaj lekki obiadek makaronik z truskawkami,a jutro wolne od pracy(urlop) i ....dentysta sadysta sie klania,musze isc az na UM bo moj lekarz nie podjal sie wyrwania zeba bo mu sie dziaslo nie podoba,fakt wyglada fatalnie :( a ja jak nigdy nie balam sie dentysty tak teraz okropnie sie boje :cry:
     
  16. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    :)

    a ja jestem zła jak chrzan :(
    event zaliczam do bardzo nieudanych, nie cierpię eventów "na los szczęścia", z super ryb dostałam za pierwszym razem pnącze, to tak na podpuchę i na złość biednej ewie ;)
    bo potem to już samo badziewie, jakieś nawozy, pasze i chjm, których i tak mam do upojenia, wrrr...
    teraz jeszcze na dodatek to puste pnącze mnie w oczy kłuje....

    a upał... tu już nic nie powiem, mam chałupę na jedną stronę, południowo zachodnią, więc żyć się raczej nie da, tym bardziej, że ja w ogóle źle znoszę upały, chyba pójdę do łazienki (jedyne miejsce gdzie słońce nie dochodzi i w wannie można kuper w zimnej wodzie wymoczyć)
    jak się nie rozpuszczę, to będzie super ;)

    ZetKa, miałaś nosa kiedy być we wiosce :)
     
    -mala159- lubi to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ewus ja tez pnacze dostalam za pierwszym razem i to z premium,pozniej celowalam inaczej,zauwazylam ze jak te dwie linie sie stykaja i robi sie okrag gruby to wylaza najwyzsze okazy i to mnie nie zawiodlo ani razu,tylko nie zawsze udawalo sie trafic :(,ze zwyklej przynety szybo te kola sie nakladaly i wtedy czesto byla plotka (okregi sie nakladaly i w sumie byl cienki pasek),heheheh
    ja tez nie lubie takich upalow :(:( a balkonowe okno mam oz zachodu i to mamy pokoj ,katastrofa,moj i duzy jest od wschodu i tu mozna wytrzymmac,jeszcze 5 min do odkrycia TS :p
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mnie naszło od 22 czerwca na grillaxD

    A ja frytyxD A jutro pewnie McDonald, KFC, chińszczyzna, pizza albo fasolka po bretońskuxD I kosmetyczka-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2015
  19. _ewa_

    _ewa_ Stały bywalec

    Ewciu, sposób na okręgi odkryłam, tylko co z tego, jak dostawałam z nagród losowych te, które mi na grzyba :(
    to samo mam z kołem fortuny, to samo mam z TS-ami (podobno darowanemu się nie zagląda, darowanemu, bo już od dawna nie kupuję żadnych TS-ów i innych niespodzianek, bo zawsze kicha mi wychodzi, teraz też dostałam jakieś rodea i pomarańczowe króliki,
    sorki- dostałam jedną różową zagrodę - kaczy staw, to się przeca można zabić, albo, co bardziej pewne, zrezygnować z farmeramy ...

    jedyne pocieszenie, że upał jakby trochę zelżał na wieczór, chyba zamienię się jak wampirek jakiś w nocą zjawę - dni będę przesypiać, a za to w nocy zacznę straszyć swą osobą ;)
     
    -mala159- lubi to.
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A kogóż to moje podobno piękne oczy widzą? :D

    Ty lepiej, Ewa, powiedz jak Pan Kot znosi te upały?
    Bo Ty to sobie poradzisz, a biedaczek ma futro i do wanny nie wskoczy :music:

    Ja tam zawsze wiem, kiedy się wstrzelić z wizytą u Ciebie :)

    Papryczki upieczone :)
    Jutro walka z krokietami, bo szefowej się zachciało, a i my chętnie spałaszujemy z czerwonym barszczem :)
    Jednak kuchnia od północy to dobra rzecz :)