Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Tak sobie pomyślałam dlaczego my nie oglądamy wspólnie Ligii Światowej Siatkarzy ?o_O:oops::cry:
    Dzisiaj to akurat zrozumiałe bo będzie konkurencja w postaci Ligii Mistrzów i dylemat co oglądać .U mnie PN będzie na tv a PS na laptopie ;)i będę liczyć na swoją podzielność uwagi xD
    Następne mecze Naszych 13 i 14 niestety o 2 w nocy ( dla nocnych Marków ) 19 i 20 o 17 . Mam nadzieję , że jakoś się spotkamy :):p:music::inlove:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj ja nie wiem czy z mamuś Wam się uda bo dzisiaj wychodzi :p I dzisiaj też światowy dzień pocałunku xD
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja oglądam jak zawsze ,siatkówkę uwielbiam :)
     
    aweva55 lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    ja niestety nic nie ogladalam akurat bylam w drodze do domku ;) a po drugie droga mnie wymeczyla,za goraco :( i bylam padnieta,
    jak Wam idzie evencik morski,bo pewnie o gesim to juz zapomnieliscie ;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Morski jakoś leci, ale solki nie chcą coś wypadać :( Może kurek odkręcą pod koniec xD Mam taką nadzieję, bo nie mam kasztankowego pnącza ;) Albo że chociaż przedłużą evencior xD Najlepiej do piątku bo jest edukacja filmowa i będę w domu około 13 ;) Morszczynu bez oddawania ale z wyprodukowaną paszą będzie chyba 10 albo 11 tysi o 19.00 (bo jest chyba spotkanie bierzmantów) a gorgonek 335 o 14.22 ;)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    a teraz przyznac sie kto kupil rybe nowy nabytek na farmie ? :p
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Przyznaję się, że... nie kupiłam, bom skąpiradło jest i kasy mi szkoda. Wolę kupić sobie likier czekoladowy z Wedla xDxDxD
     
    onkapinka i -mala159- lubią to.
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Przyznaję się , że kupiłam i rozczarowałam się wyglądem :oops::wuerg:. Ale lubię wybitnie rybki ;)
     
    -mala159- lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nie kupiłem bo mam też inne gry BP ale w SR gram tylko jak jest kodzik na szybko :p Gorzej z grami na FB - tam bardzo ciężko nie wydać np. pieniędzy na dukaty :D
     
  10. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Tez nie kupilam..a ze jestem jeszcze wieksze skompiradlo, to nawet na likier nie wydalamxDxDxD
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Likier polecam, bo dobry jest. Na czekoladzie deserowej Wedla i wódce "Chopin" :) Nie za słaby, nie za mocny i najważniejsze, że nie jest słodki :)

    A na dobry początek dnia:
    [​IMG]
     
    onkapinka lubi to.
  12. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Jak bede nastepnym razem w Polsce to zakupie ten likierek napewno:)
    Szukam jakiegos ciekawego miejsca na wczasy(10 dni) w Polsce (z mama sie wybieram). Ma ktos jakas fajna propozycje?
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Polecam Szczyrk. Jak chcecie spokojne miejsce to taki ustronny pensjonat "Dana". Daleko od centrum i drogi, pod samym lasem. Do centrum około 3 kilometry. Można autkiem jeździć. Ja stosowałam metodę, że na dół na piechotkę, a z powrotem pod górę taryfką :)
    Jeśli chcecie na wypasie, to Białka Tatrzańska. Jest tam super hotel z basenami termalnymi. W ogóle Białka się rozbudowała i jest fajnym miejscem turystycznym.
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Białkę tez polecam ,ale najlepsza jest jednak zimą . :) Amatorzy sportów zimowych maja tam raj na ziemi .
     
  15. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! no i mamy gt:) coś szukacie? może będę mogła pomóc:)
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Okupa :)) ale piekny dzien dzisiaj, wolne mialam, bylam u kosmetyczki, fryzjera i na ciuchowych zakupach!!
    W dodatku pan V. nas rozpiszcza eventami, zyc nie umierac.!xD
    Ja poluje na amherstie i kowhai, wymienie za kiwi lub cos innego, mam troche tego na pasku..Jak ktos zainteresowany to prosze o kontakt.
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Onkapinko, kowhai leci do Ciebie. :)

    Przepraszam, że tak późno, ale właśnie wróciłam z włóczęgostwa po knajpach. xDxDxD
     
    onkapinka lubi to.
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    dzieki wielkie ZK...a ty co potrzebujesz?

    Przepraszam , ze tak wczesnie , ale wlasnie ide do pracyxDxDxD
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Onka - środek nocy jest, a ja musiałam wstać i Ci odpisać, bo mi brzęczysz nad uchem, jak ta mucha 8):music:xDxDxD

    Brakuje mi tylko nowości. Amherstii (ale nie wiem, czy można już przesyłać), żólwi (w końcu jednego zgubiłam w Warszawie xDxDxD), ale tego na pewno nie wolno wysyłać i tarniny, bo w poprzednim G&T porozsyłałam i zostałam z jedną. :p:cry:xDxDxD

    Dziobaki i kiwi mam po jednej zagrodzie, to pomalutku misje porobię.
    Jeszcze tylko różowości na wyspie nie mam i nietoperków różowych, ale te z czasem też się pojawią :)

    Jeżeli komuś coś obiecałam, to niech się upomina.
    Jak potrzebujecie coś z bardzo starych TS, to piszcie, bo brat się pozbywa w związku z pożegnaniem gry :)
     
    onkapinka lubi to.
  20. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    zetka chce Ci podarowac Amherstie ale niestety pisze, ze nie ma takiego gracza. Jaki masz nick w grze?. Wyslj do mnie sowke i drzewko do Ciebie poleci.