Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a co w tym Toruniu będziesz robic ?
     
  2. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Hejka :) dzis na FB odkrylam takie ogloszenie , patrzcie co ta Zk wyrabia!!
    Nawet zolwia potrafi zgubic hahahaha


    [​IMG]
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus nie wiem co bede robic,jestem umowiona z kolezanka,Torun juz troszke zwiedzilam ale .....zawsze jest co ogladac ;)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a w Domu Legend byłaś ? ponoc kapitalne miejsce ,znajomy mi opowiadał
    to są takie przedstawienia z udziałem publiczności ,stroje historyczne i sporo się można dowiedzieć
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj ta niedobra ZK xD
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    To jakaś podróba jest :p
    Ja bym żółwia nie zgubiła, tylko zupę bym z niego ugotowała xDxDxD
    Ale na razie żółwia nie mam, ponieważ nie mam odpowiedniej zagrody 8):cry::cry:xDxDxD

    Chętnie natomiast bym była posiadaczką żółwiarka (owczarka) niemieckiego :D:D:D
     
    -MarekW-, -mala159- oraz onkapinka lubią to.
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ale tam jest czarno na białym napisane ze zgubiłaś żółwia i się nie wymigasz :pxD
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No dobrze, niech Wam będzie, że zgubiłam... :pxDxDxD
    Kij z tym, że mnie wtedy w Warszawie nie było, ale p[oddaję się wyborowi większośći i przyznaję się do tego zagubionego żółwia, który zapewne jest już zupą, albo innym egzotycznym daniem 8)
     
  9. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Dobra jest zupa z bobra,
    lepsza jest zupa z wiepsza
    a z zolwia zupa
    smakuje jak...ambrozja:p
     
    -mala159- lubi to.
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a kto tam wie czy byłaś czy nie w tej Warszawie ,pisze zła kobieta ,pisze 8)zgubiła żółwia ,zgubiła
    mąż Twój dobry jest ,dobry -wszystko się zgadza 8)xD
     
    aweva55 i onkapinka lubią to.
  11. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    ZK jak bedzie G&T to wykombinuje na zamianach zolwia ala ciebie, zebys w domu spokoj miala..

    Znacie to:
    Przychodzi anemik na policje i mowi , ze zolw mu uciekl..
    Policjant sie pyta: jak sie to stalo?
    Anemik na to: to byl mooooooooooment panie wladzo

    heheheheheh
     
    aweva55, agula38 oraz Zła_Kobieta lubią to.
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja już się przyznam lepiej do wszystkiego :p

    Kilkanaście lat temu rzeczywiście napędziłam stracha mojemu mężowi.
    Była w Warszawie u kuzynki. nadszedł czas powrotu. Wsiadamy z córką do taksówki i prosimy na dworzec, a w radio komunikat, że ktoś podpalił gabinet premiera.
    Taksówkarz odwraca się do mnie do tyłu z pytaniem/stwierdzeniem: to pani. Dlatego pani tak się spieszy?
    Na dworcu okazało się, że w kasie nie chcą mi sprzedać biletu na wagon z przedziałami. Po wymianie kilku zdań z kierowniczką kas dostałam ten upragniony bilet. Wagon był puściuteńki. Nie wiedziałam, dlaczego takie problemy robili.
    Podróż minęła przyjemnie i spokojnie.
    Na dworcu w Katowicach ja z dzieckiem do wyjścia z pociągu, wypatruję mojego męża, a na peronie czarno od różnych takich uzbrojonych po zęby. Antyterroryści i inne jakieś służby.
    Wypatrzyłam mojego ślubnego białego jak płótno.
    Wysiadłam bez problemu. Mąż do mnie z pytaniem, co nawywijałam w tej stolicy?
    Okazało się, że w tym wagonie jakieś cenne przedmioty były, czy coś i dlatego takie wariactwo było xDxDxD
    Wspomnienie za to bezcenne xD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    xDxDxD ZK - rozbrajasz mnie ostatnio xDxDxD
     
    patrycja9922 lubi to.
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Bardzo ciekawa przygoda Cię spotkała ,zresztą nic dziwnego ,taka nietuzinkowa osoba jak Ty przyciąga je jak magnes :)
     
    -MarekW- i patrycja9922 lubią to.
  15. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Będziesz miała co opowiadać wnukom:-D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty niedługo też xD Ale w Grecji jest lepsza pogoda i lepszy system edukacji xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    OKUPA Wszystkim,
    z trudem ale wchodzę, serdecznie pozdrawiam w ten słoneczny dzień. Praca na roli jakoś idzie
    ale nie wiem czy uda się do końca. Prezenty z kokosa odebrałam.
     
    patrycja9922 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Maryniu, uda ;) Mam już 112 pasz dla gorgonii i za chwilkę (16.45) będzie ponad 3000 lub 4000 morszczynu ;) Jak to drugie to nastawię 332 pasze dla gorgonii na noc i posieję znowu ;) A o 16.28 będzie 28 gorgonii + 56 gorgonii z SP czyli razem 84 gorgonie ;) A ponieważ mam jeszcze 84 pasze to będą jeszcze 3 zbiory 3-godzinne z wodą i będzie 168 gorgonii ;)
     
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Krasnal, roślinkę zbieram za 4,33h a na stanie tylko 167 sztuk. Z wyspy mam 85 sztuk. Zobaczymy, czyli będzie ci będzie.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja z wyspy mam 112 sztuk a z farmy pewnie będzie z 2000 już po gorgonkach produkcji karmy ;) Akurat na nockę xD Ale chyba nie dopisało mi z super paszy 28 albo 56 sztuk -.-

    EDIT : Wyjaśniło się xD Gapcio ze mnie xD Zapomniałem, że nie nakarmiłem gorgonek a dzisiaj z jednej gorgonii wpadły dwie xD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2015