Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    pofoga w kratke :(:(

    event skonczony,dobrze jest weekend to dalam rade :p,eventy ktore beda krotkie i w srodku tygodnia to nie dla mnie i z duza iloscia roslin do siania :(
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja się jeszcze męczę z nim ,chociaż pnącze i itemy już mam :)
    Pogoda faktycznie w kratkę ,nawet burze dziś miałam i ulewę niezłą
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus ja robilam na 3 lakach,wyspe zostawilam nie ruszona,teraz juz ustawilam wszystko,ale nietoperkow nie robilam nie dalabym rady,moze odrobine bym zrobila ale jak robic to calosc ;),chyba to nie ja jestem czesto robilam wybiorcze zadania z pasza i kuponami:p ,heheheh,teraz kupony sa dla mnie bezcenne bo nie mam pomocnikow :(
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    OKUPA Wszystkim,

    wróciliśmy z działki bo pogoda całkiem fest do kitu. Ponadto czeka nas głosowanie i tu dylemat. Myślę, że do głosowania się rozwiąże.
    PS ewencik powoli sie robi, zostały różowe kwiatki.
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja różowe mam ,zostały czerwone w ilości 3000 ,wiec już z górki idzie :)
     
    -mala159- lubi to.
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Różowych brakuje mi 2150. teraz rosną na 2 łąkach i na noc posieję i będzie ok. Nie wiem jak wygląda sprawa z wypadajkami.
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Widzicie wstępne wyniki ? o_O
     
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! agula, jeszcze raz baaaardzo dziękuję :)
    wyniki wyborów tak jak było do przewidzenia.frekwencja też słabiutka :( ludzie jakoś nie wierzą w poprawę na lepsze.
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)

    kropeczko poprawy na lepsze to raczej nie bedzie ale ............................moze byc duzoooooooooooooooooooooo gorzej,czy to ktos wogole wzial pod uwage,chyba nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,szoda slow :(:(
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co :)
    Okupa poniedziałkowo xD
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)

    Ostatni zasiew roślinek i finito.
    Wypadajek mam komplet :)
    Darczyńcom dziękuję :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie brak ponad 300 lupek :cry::cry::cry:
     
  13. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! krasnal, co za opis pod sygną xD jakby ci mama jeść dawała tylko od święta xD jak to zobaczy to ci dopiero da popalić ;)xDxD lupę wysłałam.
    ja też już skończyłam ten event i to dwa dni temu :p
    miłego wtorku wam życzę :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie, daje mi jeść, tylko uwielbiam jeść xD Już mam 644 lupy z 800 ;) Nadal potrzebuję :) Ale... za to.... ksiąg mam 75 ponad stan jak na razie xD Chyba... dostałem ,,5'' z podstawy z angielskiego z ćwiczeń (nie wiem czy to z dziś), ale żałuję, że na egzaminie mi tak dobrze nie poszło :(
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    chyba BP brakuje kasy,tyle eventow i to na weekend,chyba poszaleli :(:( :cry:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A z rosyjskiego z początku Oniegina (uczyłem się tylko dzisiaj xD) - 6 z małym minusikiem bo dobrze akcenty były i było dużo ekspresji ;)

    EDIT : Event skończyłem dokupując jedyne 15 lup :) Znajdzie się ktoś miły kto wyśle mi jedną, jedyną lupę :) ? Dziękuję tajemniczemu kogoś ;)

    PS. Nad stan mam 727 orchidei, 0 lup, 352 orzechy włoskie, 997 miłości matki, 1733 gruszki, 2980 słoneczników, 199 ksiąg, 486 miłości ojca, 91 bazylii, 4594 jabłka, 150 jeżyn, 0 wiśni( :( ), 1515 śliwek, 43 truskawki, 694 fiołki oraz 951 morw :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2015
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Poszczęściło mi się dzisiaj :)
    Znalazłam w pasku jakiegoś zapomnianego toj - toja. wykluł się z niego dziobak :D:D:D
     
    aweva55 i -mala159- lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mi nie :p
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    a ja jak zwykle pomylilam TS ale to nic,kupilam 5 szTS wodnik i 5 szt TS smok,oczywiscie zagroda dla żółwi jest :p ,teraz jezdze expressem ale nie wystawialam jeszcze toy toi
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jak to jest - kupujesz i masz dziobaki, nie kupujesz - nie masz. Chyba BP nie brakuje kasy zwłaszcza, że tam są sami programiści -.-