Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)


    Ewus etam zdolna,ja poprostu zawsze tak robilam i robie :):),kwestia wprawy ;)

    mam teraz 3 tygodnie popoludniowki tak ,ze z eventami sobie daruje :(:(
     
  2. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! mała,przed każdym eventem tak mówisz i każdy robisz xD
    a ja od 1 maja mam wolne :p właśnie zostałam bezrobotną :)
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Kropka czyżbym widziała uśmiech z tego powodu , że jesteś bezrobotna ? ;)
     
  4. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    dobrze widziałaś :) na razie taki stan mi odpowiada :p
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    To w takim razie gratuluję xD. Będziesz miała więcej czasu na rzeczy ważniejsze niż jakaś praca ;):p
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    aweva, ja cały czas pracuję ;) a jeszcze mąż kupił mi domek do remontu na półhektarowej działce xD
     
  7. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Toż właśnie mówię , że są rzeczy ważniejsze od pracy zawodowej ;). Na przykład taki domek i taka działka wymaga dużo czasu i roboty :)
     
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    oj,tej roboty to mi teraz do końca życia nie braknie xD a jeśli chodzi o pracę zawodową to marzy mi się agroturystyka :p
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Wiem o czym mówisz z tą robotą . Ja całe szczęście mam 2 pomocników bo sama nie mam zdrowia ale jest co robić a mam tylko 25arów a Ty 2x tyle :). Agroturystyka jeśli tylko domek jest w ładnej okolicy to fajny pomysł :)
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    żadne daruje ,masz robic i już :)
    obecny rób sposobem ,krótkie rano ,a potem długie na super polach z wodą i kupą ,prawie jak wrócisz to wyrosną xD
    zebrałam tajemniczości i w zagrodach kiepsko ,bo wilki i az 4 krety dostałam
    drzewka na farmie to klon xxl ,morela xxl ,reszta to nizsze drzewka i najważniejszy -KOWHAI :Dnie miałam
    na wyspie nowości brak ,ale trafiłam kokkolobę ,ostrokrzew i 2 mombiny xxl oraz orzesznicę xxl ,też nie miałam :D
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kropka, witaj w klubie. Ja też dzisiaj zostałam zwolniona z pracy.
    Na szczęście nie była to moja jedyna praca i zostały mi jeszcze trzy szefowe :)
    Na drugie szczęście straciłam najbardziej upierdliwą i nieterminową szefową xDxDxD. Już od jakiegoś czasu myślałam sama z niej zrezygnować, tylko kasy troszkę szkoda było.:p

    Idę spróbować dłubnąć event i tajemniczości ustawić :)
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa wieczorowa pora :p

    nie robie eventu i juz ,nie mam sil,poustawialam sobie ladnie i teraz rujnowac,nie nie nie :p :p :p
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Na 20 sushi 4x5000 sg , 4x5000 tpd , 4x5000 pd , 2x nagrobna doniczka , 1x upiorny bukiet , 2x skarpeta , 1x kupon 3h , 1x Lira ,
    1x Rio . W sumie jakby na każdą 20 wypadało mniej więcej tak samo to nie byłoby źle xD, zważywszy że event będzie zrobiony w kilkanaście godzin ;)
    Ewcia może tym Cię zachęcę a poza tym jest superowy item na wyspę ( 450tpd co 12h ) i robi się go na 1 łące .
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Małą Ewa, daj się skusić.
    Event do zrobienia w jeden, dwa dni. I tylko na jednej łące. A zabawa fajna i nagrody niezłe :)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)

    nie dam sie skusic zadnymi nagrodami :p
    wiem ,ze sie robi tylko na jednej lace glownej ale nie mam na to czasu zupelnie,chodze na rehabilitacje rano pozniej pracka,odpuszczam i pewnie nastepny tez odpuszcze ;)
     
  16. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! czy u was z grą wszystko jest ok? bo u mnie w pasku totalne pustki.chciałam zagrody poustawiać a tam nie ma ani jednej :( przelogowałam się ,wyczyściłam ciasteczka i nadal nic...
     
  17. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Kropko mam zagrody w pasku nie zniknęły o_O. Napisz do pt szybciutko ale wcześniej zmień przeglądarkę i przeloguj się kilka razy może pomoże 8)
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    OKUPA Wszystkim, nie wiem co się dzieje, jestem na działce i mam furę roboty jak ZETKA. Chyba sprzedam działkęxDxDxD
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ty działki, Maryniu nie sprzedawaj. Ja swoją po Tacie sprzedałam i każdego dnia żałuję tej decyzji. Niech by sobie była częściowo dzika i może nie do końca zadbana, ale byłby kawałek ogródka do odpoczynku.
    Z drugiej strony mam świadomość, że przy tym trybie pracy, jaki mam bywałabym tam 3 - 4 razy w miesiącu, nie częściej. A to dużo za mało, żeby ogródek wyglądał jako tako.

    Ciesz się, że masz co robić, pogoda dopisuje, a Ty jeszcze masz siły na prace ogródkowe :)
     
  20. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ale to jest koszmarna robota koszenie, grabienie, wyrywanie i ... jeszcze inne prace. Ja już mam dosyć tych prac xD:cry::cry:xDxD