Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus widzialam ,zamienili nagrody SP na SN (Co nowego w poradniku??

    Dnia 2015-04-13, o godzinie 11:05
    Zmieniono nagrodę w 2 zadaniu (super paszę na super nawóz))

    wiesz zbliza sie event hodowlany,trza sprzedac pakiety...................ale tym razem mowie STOP!

    ja wilki i jeze mam,kombajn uruchamia sie od razu to nie warto,jak by byly kupony to mozna by zrobic,imprezowe wejscowki mam jeszcze w zapasie 14 szt ,nie wiem czy warto robic tenevent,wiem wiem pnacze daje TPD :p

    Agus chyba brakuje nam tego samego drzewka goji,mam 52 ZB ale nie wiem czy odkryc czy trzymac

    EDIT:

    nie moge patrzec na jedna sygne modka,normalnie mi sie noz w kieszeni otwiera i cisnie na usta(klawa)aby cosik napisac ale chce jeszcze troszke pograc :p
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Dokładnie tego drzewka goji ,jeszcze nie mam ,ale odblokuje za jakiś czas .
    Co do eventu to myśle cały czas czy robic czy nie . Znów dużo do siania jest ,zdecydowanie za dużo ostatnio .
    Jutro zobaczę .:)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czyli obie sie zastanawiamy ;),popatrzylam na ta cala tabelke i nowe drzewko i.......mysle czy nie zrobic wszystkich srebrnych misji + 6 zlota i srebrna,wtedy nawet nie trzeba duzo towaru,a w sumie owoce i zwierzaki mam ,echhh,szkoda mi rujnowac lesnej,wszystko sobie poukladalam po ostatnim evencie i teraz znowu to psuc,nie wiem,zobacze jaki humor jutro bede miala i czy starczy mi sil aby jednak ruszyc event

    aweva Ewus dzieki wielkie :* :*
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Też tak kombinuję ,żeby małe co nie co ,pominąć ;)
    Tez mam poukładane i rujnować wszystko mi się nie uśmiecha :mad:
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus podliczylam co nie co,z tabelki jaka wstawie ponizej mamy :72h kombajn,1x wilki,2x lipa

    zadaniamajeranekchmielgranatorzechkurakozaswinia
    I cale8006007230
    II srebrne15016
    III srebrne25055032
    IV srebrne35020
    V srebrne+ zlote145090075
    VI srebrne+ zlote17507390
    razem4750205025230162090

    duzo nie trzeba i rujnowac calej farmy,a jezy mam 7 szt,wilkow 2 szt ale to moje zdanie :p
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Na pewno nie będę robic całości i rujnować farmę kolejny raz ,mam dość ciągłego układania jej .
    Włączą to zobaczę co robić ,a co pomijać .
     
  7. joycy74

    joycy74 Hrabia forum

    Dobry wieczór,czy u Was na farmie działa poczta? chciałam wysłać wiadomość do Ewy a piszą mi,że nie ma takiego gracza,próbowałam do innych to samo.
     
    -mala159- lubi to.
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie działa ,jest jakiś błąd ,zresztą OO się ukazało i trzeba czekac .:)
     
  9. joycy74

    joycy74 Hrabia forum

    Dzięki,
     
    -mala159- lubi to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Jolu witaski :):)

    no nareszcie sie pokazalas
    :inlove:

    laze po forum ,czytam czytam i .....nie mam juz sil,dzieje sie nie dobrze,powiem wiecej jest gorzej niz zle :cry::cry:,boje sie pisac gdziekowiek bo wiadomo jak to sie konczy8)
     
  11. joycy74

    joycy74 Hrabia forum

    Ewuś wrzuć na luz,szkoda zdrowia:)
     
    -mala159- lubi to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Jolu chyba tak powinnam zrobic ale czasami nie potrafie jak widze jak nas(wszystkich graczy bez wyjatku) tu traktuja,za chwile dojdzie do tego ,ze to nasz wina,ze tak jest,ze BP i MODowie sa cacy i chca dla nas jak najlepiej a my tego nie doceniamy i co my wogole chcemy,gwiazdki z nieba,robia co chca i jak chca a my mamy cicho siedziec i ....przyklaskiwac :p
     
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa xD
    gdzie wszyscy się podziewają ,bo ze event robią ,tego jestem pewna :p
     
    -MarekW- i -mala159- lubią to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    Agus robie robie ale wybiorczo 3 zadania srebrne zrobilam,krece kolem i mozna moje wyniki obejrzec w temacie mini event,tu nie wkleje bo .....mnie zabijecie za wyniki
     
    aweva55 lubi to.
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Chociaż nie widziałam wyników ,to znając twoje szczęście na kole już mam mord w oczach :mad:>:(;)
     
    aweva55 lubi to.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oj tak Agus mozna mnie mordowac a jeszcze lepiej mialam jak wlazlam na farme bo dodatkowo mialam na chwilke gt,nawet chcialm Ci cedrata przeslac ale sie nie udalo,za to wcielo mi 2 szt w wymianie,nie wlazlam zeby poczytac OO,gapa ze mnie
     
    aweva55 lubi to.
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Też miałam przez chwile GT :( Już pomyślałam że nam niespodziankę zrobili i właczyli ,ale nie :(
    zajrzałam do balona co się da wysłać i tylko tarnina była ,reszta nowych dzrew poblokowana , a z zagród to już w ogóle porażka ,zero nowości
     
    aweva55 i -mala159- lubią to.
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja nie zdazylam zerknac na zwierzaki i itemy,na wyspie tylko bylam,napewno byly xxl:granatowiec,pistacja,orzesznica,moringa,cedrat nie mozna bylo magicznego bo sprawdzilam ,reszty nie pamietam :(:(
     
    aweva55 lubi to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    pamiętam czas ,było właczone na 118 h ,to prawie 5 dni
    dobrze by było ,jakby tyle trwało ,jak w końcu dadzą ,tylko kiedyyyyy ?????
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus mam nadzieje ze szybko sie pojawi,jak juz dali przymiarke ;),ja juz mam zrobionych 5 zadan srebrnych,na razie robie te co rozpisalam wczesniej a reszte ....zobacze jak czas pozwoli,w weekend mam mamy imieniny,piatek wolny i spedze na zakupach i w kuchni,czas ograniczony :(