Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To nie tak Ewa, chyba źle mnie zrozumiałaś.
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    To mi wytłumacz o_O. Jak ktoś daje sobie nadwyrężać kręgosłup nie wiadomo z jakiego powodu to mnie rozczarowuje :(.
    A jeśli są ważne powody to je podaje .
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ewa - funkcjonujesz w jakiejś zależności, przyjęłaś zasady, masz ograniczenia wynikające z wewnętrznych dyspozycji i poleceń, obowiązują Ciebie również zasady poufności. Tak pracujesz przez wiele lat, cieszysz się szacunkiem (jak sama zauważyłaś) ... wykonujesz swoją robotę najlepiej jak potrafisz.
    I nagle jest zadyma niezależna od Ciebie, otrzymujesz polecenia, które są sprzeczne z Twoim spojrzeniem na sprawę, ale odmowa wykonania jest równoznaczna z odejściem ze stanowiska.
    Więc co robisz ?
    Naginasz kręgosłup - prosisz, tłumaczysz i ostrzegasz tych, którzy Ciebie szanują ... czy zostawiasz ich na pastwę następcy, który będzie walił bany jeden za drugim ? Bo chyba nie wątpisz, że następca znajdzie się natychmiast i już będzie miał odpowiednio wyprofilowany kręgosłup ?
    Nie tu jest problem Ewa, bo to jest przykra konsekwencja przyczyny.
    Problem jest w przyczynie - w tym, że takie polecenia w ogóle przyszły, że jest ktoś, kto je wydał, że ktoś nakazuje zamknąć nam usta, pozbawia prawa do wyrażenia sprzeciwu i własnego zdania. Nie wiem na co ta osoba liczy, ale zmierza w stronę przepaści, a ja tej osobie życzę miłego spaceru i wielu wrażeń.
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Teoretycznie rozumiem to ,ale w praktyce za cholewkę nie pojmuję o_O. Może dlatego , że nigdy w życiu zawodowym nie byłam od nikogo zależna . Jeśli chodzi o spacer to przyłączam się do życzeń . Byle szybko i daleko :wuerg:.Smutne to i mnie przygnębia :cry:
     
    est-orka lubi to.
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    odkrylam te 5 szt TS:
    granatowic xxl,pistacja xxl,pitaja xxl,mombin xxl i orzesznica xl,chyba szkoda byl na to FL

    Ewus poczytalam co nie co ,szkoda tylko,ze wiekszosc postow usunieto :(:(,stwierdzam jedno-dobrze ,ze nie chodze po forum i nie czytam wszystkiego,szkoda moich nerwow na to,nic tu nie zmienimy,mozemy tylko zrobic jedno: przestac wydawac swoja realna kase ciezko zarobiona.Teraz wiem skad te pytania Marka i nie tylko.
    Ewie moge podziekowac za jedno...........................Ewus wiesz za co :*:*,mowilam,ze eventy robie wybiorczo i tak zostanie,kasa..................moja ciezko zarobiona kasa.....................moge wydac...................moge wydac jesli chce na inna gre :p :p albo wogole nie wydawac.Pisalam wczesniej tu ,ze juz nie wydam kasy na zadne TS,mlyn i kombajn,SP tez nie kupie,mam w ........................BB i wszystko w temacie,zaraz tu jakis mod zajrzy i tez pousuwa posty,szkoda gadac.Wiem jedno byc modem to trzeba myslec jak zadowolic gore i trzymac z gora bo jak nie ..............................to Ci powiedza.......................pan/pani jest po jednej stronie mostu a my po drugiej..................skad ja to znam,szkoda tylko ze wiekszosc userow przechodzac wyzej az tak sie zmieniła i to na niekorzysc :cry::cry:,ciekawe tylko jak zostanie podcieta noga tego stolka i zleca to co wtedy...................beda z nami klaskac....................i obrzucac blotem,echhh,mozemy tylko sobie pogadac,nic sie nie zmieni a szkoda :(:(:(:( :cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2015
    aweva55 lubi to.
  6. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    -mala159- Prosiłabym, aby w przyszłości nie używać tak wielu wielokropków, ponieważ w niektórych sytuacjach mogą one zostać uznane za wulgaryzmy, a zgodnie z Regulaminem forum używanie tych ostatnich jest na forum zabronione.
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    I tak trzymaj :)
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja chyba wogole przestane sie odzywac na forum,moze tylko bede sie witac i na tym koniec,nic nie mozna,

    ale za to dziwnie mi sie korzajrzy sygna jednego z naszych modow,napisalabym tu duzo wiecej ale ..moge przez to odpoczac na przepieknej wyspie,zastanawiam sie czy zaryzykowac,jest adekwatna do sytuacji na forum i do tego co wolno a co nie :p :p,genialne xDxD
     
    ankagdw i aweva55 lubią to.
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A niby czemu masz przestać się odzywać ? Każdy kto Cię zna ,wie ,ze kropkujesz w miejscach ,w których się nad czymś zastanawiasz :) To całkiem dobrze o Tobie świadczy ,bo oznacza ,że między uszami masz czaszkę ,a w niej mózg ,a niektórzy to już tylko wode sodową
     
    aweva55 i madzia0101 lubią to.
  10. agula38 nie wiem jak mam odebrać Twój post czy jako obrazę czy jako Twoje przemyślenia. Wolę jednak myśleć że nikogo nie chciałaś obrazić chyba że się mylę :)
     
  11. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! kochani ,czy zauważyliście jaką mamy piękną wiosnę? wracałam do domu polną drogą i dopiero dzisiaj zauważyłam kępy kaczeńców i dywany zawilców.aż polazłam w krzaki zobaczyć na fiołki i wiecie co?już są! :) jak to życie przebiega tak jakoś obok nas,coraz mniej zwracamy uwagę na to ,co nas otacza.zalatani,zaganiani,zajęci swoimi sprawami...
     
    aweva55 lubi to.
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Mówisz ,że w krzaki polazłaś :pxD
    A wiosna faktycznie przyszła i nareszcie jest ciepło w miarę ,chociaż u mnie tutaj wiatr wieje i deszczyk popadał ,ale to nic ,przynajmniej wszystko pięknie się zieleni :D
     
  13. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    w krzaki,w krzaki xDxDxD szukać kwiatka ;)
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Rozumiem ,że fiołka jakiegoś w tych krzakach znalazłaś :pxD
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    No, no, ja też znalazłam na swojej działce. Fiołki kwitną wszędzie.

    OKUPA Wszystkim.

    PS na działce fajnie byłoxDxDxDxD
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Super masz Maryniu z tą twoją działeczką :) Rozumiem z tego co piszesz ,ze blisko ją masz .
    No hit hitów mi się właśnie trafił ,super wygrana na kole -jabłoń xxl o_OxD
     
    -mala159- lubi to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :)

    Agus ale masz farta :p :p,a ja sie zrujnowalam ZB i odkrylam pitomba i palme,ale nic nie dostalam w TS z tego ,xl kokoloby 1szt tylko :(
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dzięki :) taki fart to tylko u mnie :p
    a ZB odrobisz ,te drzewka sporo punktów dają ,też mam odkryte ,teraz jeszcze jedno mi zostało i usilnie nad tym pracuję ;)( czytaj : obżeram się ,czym się da ) :D
    z sadzonek w sumie 12 kupionych na wyspie dostałam aż 4 tamaryndowce ,jak nie było ,tak nie było , teraz mam za to 4 8)nadal brak amherstii ,a ona taka potrzebna
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus .....hmmm nie martw sie o amherstie mam 4 szt to sie podziele,tyle samo mam tamaryndowca a cedratu ,papugowca i koraba to nawet mi sie nie chce liczyc,ale za to sie ciesze z .......moringi xxl,ostrokrzewu xxl i mombin xxl(2szt) wpadly mi z TS,w sumie mam 3 moringi xxl,
    wogole to mam spora kolekcje xxl na wyspie:
    granatowiec 12
    pistacja 9
    banan 5
    mandarynka 3
    mango 4
    kokos 3
    figowiec 2
    kiwi 1
    pitaja 2
    guawa 6
    kakaowiec 1
    awokado 4
    papaja 4
    kumkwiat 4
    liczi 1
    mombin 3
    kaki 1
    moringa 3
    ostrokrzew 2
    orzesznica 7
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wiem Ewuś ,że się podzielisz ,zawsze to robisz i już za pamięci Ci dziękuję .:)Byle tylko było kiedyś to GT :(
    widzieliście nagrody w nowym evencie ? fakt ,że dali zagrody jeży i wilków ,wiec jak ktos nie ma, to moze sobie zdobyć ,ale ani grama sp -skandal :(