Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Agula, pięknie się wystroiłaś :)
    Ja moją założe, jak się jeszcze troszkę ociepli, ale wielkie dzięki za kieckę i pamięć :)
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak u Ciebie ,ale pewnie tak samo jak u mnie ,ale wychodząc rano z pracy ,miałam śnieg po pas prawie :eek:
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Rano biało, po południu biało, pomiędzy odwilż.
    Wczoraj wiosenna burza z gradobiciem :p
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Dokładnie to samo xD i ten ciągły wiatr ,już mnie do szału doprowadza
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    przygotowani na BB i kameleony?
    u mnie ok.10900 perfum i 500SP ,troszke pokoloruje tez inne zwierzaki :p :p
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! u mnie też wietrznie, trochę śniegu z deszczem, trochę słoneczka,ot,typowe danie jednogarnkowe ;)
    za to dzisiaj szczęka mi opadła gdy lekarz,u którego byłam z córką powiedział :,, wszystkie nastolatki mdleją,zna Pani taką,która ani razu nie zemdlała?to normalne'' . a może to ja jestem nienormalna iże latam do lekarza z ,,jakimś tam omdleniem ''?
    co do eventu to nie mam pojęcia czy go zrobię bo mężuś wraca :)
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kropka, z doświadczenia Ci powiem, że nie wszystkie nastolatki mdleją.
    Podczas miesięcznego stażu na neurologii dziecięcej (nie studiowałam medycyny, ale swoje tam z córką odleżałam i się nasłuchałam i napatrzyłam) dowiedziałam się, że jedno omdlenie na upartego można niby zignorować. Jednak, jak się powtarzają, należy szukać przyczyny.
    Przede wszystkim badania krwi, żeby wykluczyć anemię. Później po kole neurolog, kardiolog i reszta. Może to być wszystko i nic. Od epilepsji poprzez sprawy sercowe po hipoglikemię.
    Może też być to kwestia szybkiego nagłego wzrostu.
    Ale upieraj się przy swoim i przebadaj córkę.

    Event spróbuję dziabnąć w weekend, jak się uda ;)
     
    -mala159- lubi to.
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ZK, zaczęło się pół roku temu od codziennego ,napadowego bólu głowy. neurolog stwierdził migreny, ale ja jeszcze nie słyszałam o migrenie która objawia się ostrym ,krótkotrwałym bólem głowy kilka razy w ciągu dnia! a teraz to omdlenie.
    chyba czas zmienić lekarza 8)
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Koniecznie zmień ,bo to jakieś dziwne objawy są .Głowa czasem boli ,z różnych powodów ,ale żeby kilka razy dziennie to nie jest normalne ,jak dla mnie .
     
    -MarekW- i Zła_Kobieta lubią to.
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Okupa :)
    Pewnie :) Ale jak znam życie, to i tak pandy pójdą na warsztat xD
    Jak na inaugurację nowych, kolorowych zwierząt, misja bardzo cieniutka i oszczędna w nagrody.
    Jeżeli w ogóle się za to wezmę, to bez entuzjazmu.

    Jesteś jak najbardziej normalna Kropka. Taka utrata świadomości i częsty ból głowy, to z pewnością powód do przeprowadzenia bardziej wnikliwych badań. To -"jakieś tam omdlenie", jest przecież objawem niedotlenienia mózgu i to wystarczy, aby Twój wzbudzony niepokój był w pełni uzasadniony. Lekarz podszedł do sprawy rutynowo, być może chciał być dowcipny, starając się rozluźnić spiętą mamę ... ;)Są inni lekarze i trzeba sprawdzić, czy diagnoza będzie podobna.
    Byłem kiedyś u takiego znajomego lekarza dowcipnisia - z wynikiem USG ... popatrzył, podumał i zapytał ...
    -Czy zaczął pan już brać kąpiele błotne ?
    -Nie, a dlaczego ?
    -Bo trzeba zacząć organizm do gleby przyzwyczajać ...
    Rozluźnić mnie chciał dowcipem ... do dzisiaj jestem rozluźniony xDxD
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oqupa :):)

    event zaczety ,3 zadania zrobione :p

    chyba teraz wszyscy beda chcieli skrzynki jako prezenty :p :p
    ja juz mam 6 szt poidel :inlove:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    aweva55 lubi to.
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    No pięknie Ci sypnęło :).Gratulacje . Ja też poproszę teraz o skrzynki może się uzbiera na warsztat ;). Chociaż powiem szczerze , te gady mi nie pasują wcale :wuerg:
     
    -mala159- lubi to.
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    powiem ,ze mnie tez nie pasuja ale coz ,teraz poczekam do jutra i dalej bede klonowac,ale z tej jednekrzynki to mi tak sypnelo ze ......................az zaparlo mi dech,mam juz 8 szt tego poidelka,a sa jeszcze skrzynki xxl w evencie z kameleonami to mam nadzeje ze spokojnie na warsztat uzbiera jeszcze powinno zostac bo z xl wyskoczylo tylko 1szt :(
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Okupa :)
    Poidełko mam całe jedno :poj,poczekam sobie na ten warsztat xD
     
  15. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! event nie ruszony,czekam na bb, agula,mam dokładnie tyle samo poidełek co ty :)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    no nie mowcie ze znowu jestem rekordzistka ;),8 szt na stanie
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    mała ,Ty nie jesteś rekordzistka ,Ty jesteś szcześciara i tyle ;)
     
    aweva55, -MarekW- oraz -mala159- lubią to.
  18. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! był ktoś z was w kinie na Greyu? warto iść?
    jak tam kameleony?mała już pewnie po evencie ? ;) nie dość,że rekordzistka,szczęściara to jeszcze struś pędziwiatr xD
     
    -MarekW- i -mala159- lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    kropeczko nie nie nie jestem po evencie ,zostalo ostatnie zadanie i czekam na BB :):),szczesciara moze i tak ale nie zawsze mi sie tak udaje ,chociaz z tego co pamietam to te wypadajki jakos mnie lubia(pedzle,zlomik i teraz poidlo)
    na tym filmie nie bylam,nie wypowiadam sie

    oqupa :D
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Opinie są różne ,jedni mówią ,że warto ,inni ,szczególnie ci co przeczytali książkę ,zdecydowanie odradzają .
    Książkę przeczytałam i to mi wystarczy ,wole swoje przemyślenia niż jakąkolwiek wizje reżysera .:)
    Event w polowie zrobiony ,reszta jutro ,a poideł całe 4 w stodole .
     
    -mala159- lubi to.